Skip to content

Pierwszy zwiastun gry Star Trek: Prodigy już jest!

3 de listopad de 2022
star trek prodigy

Rok temu, podczas wydarzenia Comic-Con @Home w San Diego, ujawniono nazwę pierwszej serii Star Trek skierowanej do młodszych odbiorców – Star Trek: Prodigy, a teraz podczas tegorocznego Comic-Conu pojawił się pierwszy oficjalny zwiastun. @ Dom.

Fabuła opowiada o grupie kolorowych, młodych kosmitów, którzy muszą wymyślić, jak współpracować, gdy przemierzają kosmos w poszukiwaniu lepszej przyszłości. Tych sześciu młodych wyrzutków nie wie nic o statku, który zabrali – po raz pierwszy w historii serii Star Trek – ale podczas wspólnych przygód każdy z nich zostanie zapoznany z Gwiezdną Flotą i ideałami, które reprezentuje.

Ella Purnell (Army of the Dead) gra Gwyna, 17-letniego członka gatunku Vau N 'Akat, nowego gatunku w Star Trek, który dorastał na ponurej planecie górniczej swojego ojca – marząc o odkrywaniu gwiazd.

Brett Grey (On My Block) gra 17-letniego Dahla, fioletowego kosmitę, którego rasa nie jest jeszcze znana – który widzi siebie jako tęczę i trzyma się swojej niezachwianej nadziei nawet w najtrudniejszych momentach.

Jason Mantzoukas (Dobre Miejsce) gra nastolatka Jankom Poga, Tellarito, gatunek, który jest częścią Star Trek od czasu oryginalnej serii, którego członkowie odgrywają później znaczącą rolę podczas ostatniego sezonu Star Trek: Enterprise.

Angus Imrie (The Crown) gra Zero, członka rasy meduzyjskiej, energiczne istoty, które noszą garnitury, aby chronić innych przed patrzeniem na nich, co może powodować szaleństwo. Ich gatunek został przedstawiony w 1968 roku w odcinku Is There in Truth No Beauty?, piątym odcinku trzeciego sezonu Original Series.

Dee Bradley Baker (SpongeBob Kanciastoporty) interpretuje olśniewający Murf, przytulną, niezniszczalną plamę, wyjątkowo dobry wyczucie czasu i nienasycony apetyt na części statku.

Rylee Alazraqui (Summer Camp Island) gra niezdarną Rok-Tahk, niezwykle bystrą ośmiolatkę, przedstawicielkę gatunku Brikariana. Choć jest trochę nieśmiała, Rok nie stroni od wyrażania miłości do zwierząt. Brikarian to rodzaj stworzony przez Petera Davida do gry wideo Star Trek: Starfleet Academy.

Kate Mulgrew (Star Trek: Voyager) będzie, jak wiemy wcześniej, głosem i awatarem hologramu szkolenia awaryjnego, który nauczy sześcioro dzieci o statku, który zarekwirowali, etosie Gwiezdnej Floty i Zjednoczonej Federacji Planet jako serialu postępy.

Pierwszy zwiastun nie ujawnia wiele więcej poza tym krótkim streszczeniem, ale nadal daje nieco lepszy wgląd w postacie niż ich opis. Janeway to oczywiście karta, która jest zachowana, więc nie mieliśmy okazji zobaczyć jej w ogłoszeniu, a jedynie usłyszeć i bardzo krótko na samym końcu ze słowami „Właśnie zaczęliśmy”. I tak, nie możemy zapomnieć, że otrzymaliśmy widok samego statku – USS Protostar noszącego oznaczenie NX-76884.

Oprócz zwiastuna z panelu chcielibyśmy zaznaczyć, że Ben Hibon (reżyser i producent wykonawczy) potwierdził, że serial rzeczywiście wpisuje się w kanon, czyli szerszy świat Star Trek. Zauważył również, co następuje: „Wiedzieliśmy, że widzowie będą oglądać nasz serial jako” Och, to jest młodszy brat lub młodsza siostra uniwersum Star Trek. A my chcieliśmy być tym młodszym bratem lub siostrą, który bije starszą siostrę i mówi: „Nie lekceważ nas”. “

Jeśli chodzi o powrót Janeway, Mulgrew miał do powiedzenia: „Ona jest Janeway w najlepszym wydaniu. Jest tam, aby pomóc tej kolorowej załodze i wystrzelić martwy statek. I tak będzie. Jest pełen ciepła. Jest zdeterminowana, aby pomóc tym dzieciom przenieść się z tej niebezpiecznej i ciemnej planety w znacznie lepsze miejsce. Kolejna galaktyka. Jest zabawna, żyje, potrafi być naprawdę zabawna… ale przede wszystkim ma ochotę pomóc im odnieść sukces. ”

Star Trek: Prodigy na Paramount Plus pojawi się tej jesieni, dokładna data nie jest jeszcze znana. Seria jest produkowana przez Nickelodeon Animation Studio i CBS Studios.

  • Robert Milaković

    Robert Milaković

    Robert Milaković

    Robert jest współwłaścicielem Fiction Horizon i od zawsze fanem filmów, programów telewizyjnych, komiksów i gier wideo. Szczególnie zafascynowany Marvelem, cieszy się każdym aspektem serii.

Czy ten post był pomocny?