Skip to content

Pierwszy zwiastun Army Of Thieves dokucza dużemu powiązaniu z Army Of The Dead

26 de wrzesień de 2021
l intro 1632613394

Fani filmu o zombie „Army of the Dead” Zacka Snydera otrzymali zajawkę i nowe zakulisowe informacje o prequelu „Army of Thieves” podczas wirtualnego wydarzenia fanów Netflix Tudum. Gwiazda „Army of Thieves” Matthias Schweighöfer przedstawił panel z udziałem obsady filmu oraz producentów Zacka i Deborah Snyder. Schweighöfer był przełomową gwiazdą w „Armii umarłych” dzięki swojej roli sympatycznego kasiarza — i częstego źródła komizmu — Ludwiga Dietera. Film akcji Snydera śledzi zespół przestępców, którzy infiltrują Las Vegas, w którym żyją zombie i dokonują skomplikowanego napadu na kilka godzin przed wybuchem bomby atomowej.

Schweighöfer, który również wyreżyserował „Armię złodziei”, przedstawił nowy zespół przedstawiony w prequelu podczas prezentacji panelowej w Tudum. W obsadzie prequelu „Army of the Dead” znaleźli się Nathalie Emmanuel jako lider zespołu Gwendoline, Ruby O. Fee jako Korina, haker komputerowy, Stuart Martin jako osiłek zespołu, Brad Cage i Guz Khan jako Rolph, kierowca ucieczki . Schweighöfer zadebiutował także oficjalnym zwiastunem „Army of Thieves”, który ujawnia ważny związek z „Army of the Dead”.

Army of Thieves i Army of the Dead zawierają tego samego mrocznego złoczyńcę

Oficjalny zwiastun „Army of Thieves” (przez YouTube) nie tylko ponownie przedstawia nas Dieterowi (Matthias Schweighöfer), ale także potwierdza ważny związek z „Army of the Dead”. W nowym zwiastunie znajduje się scena, w której Dieter ogląda najświeższe wiadomości o epidemii zombie w Stanach Zjednoczonych. Wydarzenia te są również przedstawione w napisach początkowych „Army of the Dead”. Epidemia zombie w USA jest iskrą dla planu Gwendoline, aby obrabować serię sejfów o wysokim poziomie bezpieczeństwa. Prowadzi to do kolejnej sceny w połowie podglądu, w której Korina (Ruby O. Fee) wyjaśnia grupie, że te trzy sejfy należą do Bly Tanaki (Hiroyuki Sanada). Tanaka to ta sama mroczna postać, która wynajmuje zespół przestępców kierowany przez Scotta Warda (Dave Bautista) do odzyskania 200 milionów dolarów z jego kasyna w Las Vegas, zanim wojsko zrówna miasto z atakiem nuklearnym w „Armii Umarłych”. Chociaż Korina tego nie mówi, sugeruje, że Tanaka ponownie odegra antagonistyczną rolę.

Fani mogą spodziewać się, że prequel wkrótce pojawi się na Netflix. W rzeczywistości dzieli nas tylko kilka tygodni, ponieważ zwiastun „Army of Thieves” potwierdził, że prequel zadebiutuje 29 października 2021 roku.

Czy ten post był pomocny?