Skip to content

Pierwsze spojrzenie na Extract 2 potwierdza to, co od początku podejrzewaliśmy

26 de wrzesień de 2021
l intro 1632609542

Fani filmu akcji „Extraction” z 2020 roku po raz pierwszy rzucili okiem na sequel „Extraction 2” podczas imprezy fanowskiej Netflix Tudum. Film akcji oparty na powieści graficznej Ande Parks „Ciudad” został napisany przez współreżysera „Avengers: Endgame” Joe Russo. Dodatkowo „Ekstrakcja” jest reżyserskim debiutem fabularnym koordynatora kaskaderów Sama Hargrave’a. Oryginał Netflixa śledzi Tylera Rake’a (Chris Hemsworth), byłego żołnierza sił specjalnych, który stał się najemnikiem, zwerbowanym do ratowania Ovi (Rudhraksh Jaiswal), porwanego syna barona narkotykowego. W miarę rozwoju filmu Tyler i Ovi przedzierają się przez Dhakę w Bangladeszu i po drodze mierzą się z poważnymi wrogami.

Zdjęcie Netflix odniosło ogromny sukces i stało się najczęściej oglądanym tytułem w weekend otwarcia (za pośrednictwem The Numbers). W maju Deadline poinformowało, że Russo zawarł umowę na napisanie „Extraction 2”, a Hargrave i Hemsworth prawdopodobnie powróci do serii. Filmowanie kontynuacji miało się odbyć w Australii, ale niedawno zostało przeniesione do Pragi z powodu obaw związanych z pandemią COVID-19 (przez Variety).

W sobotę Hemsworth pojawił się na imprezie Tudum, aby podzielić się nowym (choć krótkim) materiałem filmowym z „Extraction 2”. Ekscytujący klip dał fanom pierwsze spojrzenie na sequel i odpowiedział na wielkie pytanie, które widzowie mieli na temat zakończenia pierwszego filmu.

Postać Chrisa Hemswortha, Tyler Rake, powróci na Extraction 2

Pierwsze spojrzenie Netflix na „Extraction 2” (za pośrednictwem YouTube) odtwarza kilka kluczowych momentów z końca „Extraction”. Widzimy ostatni bastion Tylera Rake’a, który odnosi rany postrzałowe, zanim upadnie z bardzo wysokiego mostu. Gdy te chwile się rozgrywają, słyszymy lektor mówiący o jego lekkomyślnej naturze i pogoni za niebezpieczeństwem. Scena toczy się dalej, podnosząc się na dnie rzeki, gdy inny głos przypomina Tylerowi, że utonie tylko wtedy, gdy pozostanie pod wodą. Kamera podąża za Tylerem, który otwiera oczy, odrywa się od ziemi i wypływa na powierzchnię. Publiczność słyszy, jak Rake bierze oddech, a na karcie tytułowej pojawia się hashtag „#RakeLives”. Po tym ujęciu oficjalne ogłoszenie ujawnia, że ​​wkrótce pojawi się „Ekstrakcja 2”, kontynuacja filmu z 2020 roku.

Możliwość przetrwania Tylera Rake’a została pokazana w ostatnim ujęciu „Ekstrakcji”. W tej scenie widzowie widzą, jak Ovi ćwiczy wstrzymywanie oddechu pod wodą, podobnie jak Tyler wcześniej w filmie. Gdy Ovi wynurza się na powierzchnię, osoba, która wygląda jak Tyler (ale jest nieostra) wydaje się go obserwować. Po potwierdzeniu powrotu Tylera Rake’a do „Extraction 2”, w nadchodzących miesiącach powinno pojawić się więcej wiadomości o sequelu Chrisa Hemswortha.

Czy ten post był pomocny?