Skip to content

„Piękna i Bestia” na żywo, animowany zestaw specjalny w ABC

5 de lipiec de 2022
Beauty and the Beast

ABC świętuje 30. rocznicę powstania klasycznego filmu Disneya Piękna i Bestia z dwugodzinną hybrydową animacją i specjalną akcją na żywo. Piękna i Bestia: 30. uroczystość nadawany w czwartek, 15 grudnia o 20:00 czasu wschodniego w ABC i będzie dostępny następnego dnia w Disney+.

Jon M. Chu (Na wyżynach) będzie producentem wykonawczym, a reżyserem będzie Hamish Hamilton. Obsada, której występy zostaną wplecione w oryginalny film fabularny, zostanie ogłoszona w późniejszym terminie.

Oferta specjalna obejmie nigdy wcześniej nie widziane występy muzyczne na żywo, a także nowe zestawy i kostiumy inspirowane klasyczną historią. Każdy spektakl jest stworzony, aby oddać hołd, a jednocześnie dodać do kultowej historii dla widzów. Piosenki z oryginalnego animowanego klasyka zostaną wykonane przed publicznością na żywo w Disney Studios.

„Piękna i Bestia” to ponadczasowa historia i mamy szczęście współpracować z kreatywnym geniuszem Jonem M. Chu i doświadczonym reżyserem Hamishem Hamiltonem, aby nadać temu ukochanemu klasykowi nowoczesny akcent na niezapomnianą noc magii Disneya” – powiedział. Craig Erwich, prezes Hulu Originals i ABC Entertainment. „Wypełnione niezapomnianymi występami, będzie to szczególne wydarzenie, które trzeba zobaczyć dla fanów oryginału i dla nowego pokolenia, które pozna tę ukochaną opowieść”.

„Piękna i Bestia zawsze była dla mnie przełomowym doświadczeniem filmowym” – powiedział Chu. „Kiedy wyszedł film animowany, obejrzałem go wiele razy w pierwszy weekend. Pokazał mi zewnętrzne granice tego, co mogą osiągnąć artyści animowani i gawędziarze, więc fakt, że mogę zająć się produkcją wykonawczą, hołd dla wszystkich twórców, którzy stworzyli to arcydzieło za pośrednictwem naszej firmy Electric Somewhere, jest marzeniem, o którym nawet nie myślałem, że jest możliwe . Ze światowej klasy twórcami i talentem do reinterpretacji klasycznych utworów muzycznych (z kilkoma niespodziankami), nie mogę się doczekać, aż publiczność, osobiście iw domu, doświadczy tego, co dla nich przygotowaliśmy. To prawdziwe święto kreatywności”.

Animacja Disneya Piękna i Bestia stał się pierwszym filmem animowanym nominowanym do Oscara w kategorii Najlepszy Film. Film zdobył nagrodę Złotego Globu dla najlepszego filmu – musicalu lub komedii, a tytułowa piosenka przewodnia zdobyła Oscara za najlepszą piosenkę oryginalną w 1992 roku.

Jak informowaliśmy na początku tego roku, Disney+ Piękna i Bestia serial prequel, w którym główną rolę grają gwiazdy oryginalnego filmu Josh Gad i Luke Evans, nie posuwa się do przodu.

Piękna i Bestia: 30. uroczystość jest produkowany przez Done+Dusted we współpracy z Walt Disney Television Alternative i Electric Somewhere. Producentami wykonawczymi są Chu, Hamilton, Caitlin Foito, Raj Kapoor, Richard Kraft i Katy Mullan.

Czy ten post był pomocny?