Skip to content

Piątkowe spotkanie świateł nocy! Taylor Kitsch zagra w westernowym dramacie Netflix American Primeval od Petera Berga

6 de grudzień de 2022
taylor kitsch american primeval series order

Czyste oczy, 10-galonowe kapelusze, nie można przegrać.

Taylor Kitsch zarezerwował kolejny projekt z Światła piątkowej nocy producent wykonawczy Peter Berg: Netflixa amerykański pierwotnyco serwis streamingowy ogłosił we wtorek.

Limitowana seria to dramat historyczny, który zgodnie z oficjalnym logiem „jest surową, pełną przygód eksploracją narodzin amerykańskiego Zachodu. Gwałtowne zderzenia kultur, religii i społeczności, gdy mężczyźni i kobiety walczą i umierają za kontrolę nad tym nowym światem – za ziemię, którą naprawdę wierzą, że jest ich przeznaczeniem”.

W opisie czytamy dalej: „Zespół opowiada historię poświęcenia, jakie wszyscy muszą ponieść, decydując się wejść na bezprawną i nieokiełznaną dzicz”.

Postać grana przez Kitscha, Isaac, jest opisywana jako „mężczyzna po traumie, który walczy z demonami” i szuka swojego celu w surowym, wyczerpującym środowisku.

Berg będzie służył jako EP i wyreżyseruje wszystkie sześć odcinków limitowanej serii. Erica Newmana (Narcos) będzie producentem wykonawczym. Mark L. Smith, kolejna EP (Zjawa) napisze wszystkie odcinki.

Berg i Kitsch spotkali się wcześniej przy nadchodzącej limitowanej serii Netflix Lek przeciwbólowy (którego Newman będzie również producentem wykonawczym), który jest planowany na 2023 rok i który bada początek kryzysu opioidowego.

„Jesteśmy bardzo wdzięczni za to, że Netflix nam zaufał i możemy z nim zrobić wielką huśtawkę amerykański pierwotny– powiedział Berg w oświadczeniu. „Nie mogę się doczekać, aż zabiorę widzów w najbardziej dynamiczną, intensywną i chwytającą za serce opowieść o przetrwaniu, jaką tylko człowiek może sobie wyobrazić. Wchodzimy do brzucha bestii. Pozdrowienia dla Teda [Sarandos, Netflix chief executive officer]Bela [Bajaria, Netflix head of global TV]Piotr [Friedlander, Netflix vice president of scripted series, United States and Canada] i całemu zespołowi Netflix za wsparcie!”

Oprócz grania w Dillon Panther Tim Riggins dalej FNLpraca telewizyjna Kitsch obejmuje: Lista terminali, Waco, Prawdziwy detektyw oraz Normalne serce.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze e-mailowe powiadomienia o nowościach! Kliknij tutaj, aby subskrybować.

Czy ten post był pomocny?