Skip to content

Peyton Reed, reżyser Ant-Mana 3, obiecuje, że Kang na zawsze zmieni MCU

21 de listopad de 2022
l intro 1669043010

Kang rozmawia z Ant-Manem

Reżyser Peyton Reed powraca, by sterować swoim trzecim filmem „Ant-Man”, a „Quantumania” będzie jak żaden inny film MCU przed nim. He Who Remains (Jonathan Majors) zadebiutował w „Lokim”, ale jego bardziej przerażający wariant, Kang the Conqueror, zobaczymy w nadchodzącym filmie Paula Rudda. Kang to nowy wielki zły MCU, a to, jakie stanowi zagrożenie, zostanie ujawnione w „Quantumania”. „Loki” dał nam tylko przedsmak tego niebezpiecznego wariantu, zagranego do perfekcji przez Majorów.

Kang był tylko krótko testowany w pierwszym zwiastunie „Ant-Man and the Wasp: Quantumania”, ale wygląda na to, że oferuje Ant-Manowi (Ruddowi) wyjście z Królestwa Kwantowego. Ale za jaką cenę? Czy Scott Lang i spółka będą odpowiedzialni za wypuszczenie Kanga na wolność w multiwersie? Nie możemy wiedzieć na pewno, ale Reed omawia, czego możemy oczekiwać od Kanga w „Ant-Man and the Wasp: Quantumania” i, co ważniejsze, poza nią.

Kang to najnowsze główne zagrożenie MCU

Peyton Reed dogonił Empire, gdzie zajmował się wszystkimi rzeczami „Ant-Man and the Wasp: Quantumania”. Przybycie Kanga zmieni wszystko w MCU w przyszłości i wydaje się, że ma taką samą wagę jak Thanos (Josh Brolin). „Myślę, że ma to głęboki wpływ na MCU” — powiedział Reed w rozmowie z przybyciem Kanga. „Jeff Loveness, który napisał scenariusz do tego filmu, pracuje również nad „Dynastią Kang”, więc było wiele dyskusji na temat wpływu, jaki wywrze pojawienie się Kanga Zdobywcy. Czekają nas wielkie rzeczy”.

Gdyby nie było to oczywiste, Kang będzie zagrożeniem w MCU w dającej się przewidzieć przyszłości. „Avengers: Dynastia Kang” ma obecnie datę premiery 2 maja 2025 r., co oznacza, że ​​będziemy mieli ponad trzy lata groźnego zachowania jednego z największych złoczyńców Marvel Comics. Naprawdę zrozumiemy tożsamość wariantów Kanga w „Quantumania”, a Reed potwierdza, że ​​nie powinniśmy oczekiwać tego samego typu postaci, co Ten, który pozostaje. „Kang The Conqueror w naszym filmie to zupełnie inna postać” — zauważył reżyser. „Jest kimś, kto panuje nad czasem, jest wojownikiem i strategiem”.

Dowiemy się, jak zostanie uwolniony, gdy „Ant-Man i Osa: Quantumania” trafi do kin 17 lutego 2023 roku.

Czy ten post był pomocny?