Skip to content

Penn Badgley znokautował intymne sceny podczas kręcenia YOU sezon 4: „Wierność w moim małżeństwie jest dla mnie ważna”

10 de luty de 2023
you sex scenes penn badgley

Podczas produkcji czwartego sezonu swojego thrillera Netflix, Penn Badgley złożył niezwykłą prośbę o główną rolę w przebojowym programie telewizyjnym skupiającym się na obsesji bohatera na punkcie miłości.

„Zapytałem Serę Gamble, twórcę serialu: Czy mogę po prostu nie robić więcej scen intymnych?” the TY gwiazda ujawnia w swoim najnowszym odcinku Zmiażdżony podcast. „Właściwie to decyzja, którą podjąłem, zanim wziąłem udział w programie. Nie wydaje mi się, żebym kiedykolwiek wspominała o tym publicznie, ale jedną z głównych rzeczy było to, czy chcę wrócić na ścieżkę kariery, w której zawsze jestem romantycznym liderem?

Badgley, który poślubił piosenkarza Domino Kirke w 2017 roku, mówi: „Wierność w każdym związku, a zwłaszcza w moim małżeństwie, jest dla mnie bardzo ważna. Doszło do tego, że nie chcę tego robić. Zanim wziąłem udział w programie, było pytanie: czy mam karierę, jeśli nie? Pomyśl o każdym mężczyźnie, którego kochałeś. Czy oni kogoś całują? Czy robią o wiele więcej?”

TYCzwarty sezon przenosi zabójczego bohatera granego przez Badgleya do Londynu, gdzie jest zdeterminowany, by rozpocząć nowe życie wolne od miłości. Ten plan działa przez około dwie sekundy, aż iskry zaczynają lecieć z nową sąsiadką Kate (w tej roli Charlotte Ritchie). Jednak pomimo silnej atrakcyjności bohaterów, nie stają się tak fizyczni, jak można by się spodziewać – i mają za to podziękować Badgleyowi.

„Powiedziałem Serze: „Moim pragnieniem byłoby zero, przejść od 100 do zera” — mówi Badgley o swoich intymnych scenach. „Ale podpisałem ten kontrakt, zapisałem się na ten program, wiem, co zrobiłem. Nie możesz usunąć tego aspektu z DNA koncepcji, więc „O ile mniej możesz to zrobić?” było moje pytanie do nich. Nawet nie mrugnęła okiem. Była naprawdę zadowolona, ​​że ​​byłem tak szczery i miała naprawdę pozytywną odpowiedź. Doceniała moją bezpośredniość i doceniała to, że byłem rozsądny i praktyczny. I wrócili z fenomenalną redukcją.”

Rozmawiając z TVLine o postaciach Badgleya i Ritchiego, Gamble mówi: „Jednym z moich ulubionych rodzajów komedii romantycznych są te, w których nienawidzą się od razu, a to jest historia, której jeszcze nie robiliśmy. Myślę, że społeczność powieści romantycznych nazywa to wrogami kochanków, jakby to był trop. Pasja to pasja”.

Pierwsza połowa TY10-odcinkowy czwarty sezon jest obecnie transmitowany w serwisie Netflix. Pozostałe pięć odcinków pojawi się wraz z częścią 2, 9 marca. Czy stonowane życie seksualne Joe było dla ciebie zauważalne podczas objadania się? Upuść poniżej komentarz ze swoimi przemyśleniami na temat prośby Badgleya.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze e-mailowe powiadomienia o nowościach! Kliknij tutaj, aby subskrybować.

Czy ten post był pomocny?