Skip to content

Para kukułek, odcinek 23: data premiery, czas i gdzie oglądać

26 de wrzesień de 2022
Cuckoo

Para kukułek jest shōnen manga napisana i zilustrowana przez Miki Yoshikawę. Ukazuje się od 29 stycznia 2020 w Tygodniowy magazyn Shonen a następnie opublikowane w oprawionych tomach przez japońskiego wydawcę Kōdansha. Adaptacja serialu anime autorstwa Shin-Ei Animation Studios i SynergySP jest emitowana od kwietnia 2022 roku. Czekając na nowe cotygodniowe odcinki Para kukułekpostanowiliśmy opowiedzieć wam wszystko o kolejnym odcinku, odcinku 23, którego premiera zaplanowana jest na 2 października 2022 roku.

Para kukułek Odcinek 23 data i godzina premiery

Z tego, co wiemy w tej chwili, odcinek 23 z Para kukułek ukaże się 2 października 2022 roku. Tytuł odcinka nie jest znany w chwili pisania tego artykułu. Poprzedni odcinek wyemitowano 25 września 2022 roku.

ZWIĄZANE Z:

10 najlepszych anime jak para kukułek, które musisz oglądać

Para kukułek Zapowiedź odcinka 23 i spoilery

Fabuła Para kukułek Odcinek 23 nie jest w tej chwili znany. W tej sekcji zamierzamy zatem przedstawić wam podsumowanie ostatniego odcinka, abyście z grubsza mogli wiedzieć, czego można się spodziewać po fabule w odcinku 23:

Nagi wraca do domu sfrustrowany, że nie dowiedział się nic o Sosuke i zastaje Erikę i Sachi przygotowujących się do letnich wakacji. Erika nie jest zaskoczona, że ​​zawiodła i zaskakująco zgadza się, że Nagi technicznie może poślubić Sachi, ale potem milknie, gdy Nagi wskazuje, że zgodnie z logiką Souichiro, Erika mogłaby poślubić Sosuke.

Nieoczekiwanie Hiro zaprasza Nagi na drugą randkę na przejażdżkę rowerem. Przed wyjściem zadaje mu zagadkę; Co jest jednocześnie blisko i daleko? Podczas spaceru Nagi myśli o mylącym i irytującym zachowaniu Souichiro. On i Hiro przybywają na plażę, gdzie Hiro ujawnia, że ​​odpowiedzią na zagadkę jest Rodzina.

Nagi przyznaje, że jest sfrustrowany Souichiro, podczas gdy Hiro przyznaje, że chce jak najszybciej stać się dorosłym, ale nie wyjaśnia, dlaczego. Sachi ma kolejną kolację z Souichiro, który pyta ją wprost, czy jest gotowa poślubić Nagi. Wracając do domu, Sachi zaczyna zachowywać się na uboczu, martwiąc Nagi swoim zachowaniem. Sachi staje się bardziej zła za każdym razem, gdy Nagi zachowuje się wobec niej jak starszy brat i sfrustrowana pyta, czy oświadcza mu się, czy ją poślubi. Kiedy mówi, że nie, bo ona jest jej siostrą, udaje, że żartowała.

Gdzie oglądać Para kukułek Odcinek 23?

Jedyne miejsce, w którym możesz oglądać Para kukułek regularnie jest Crunchyroll. Crunchyroll oferuje serial regularnie poprzez simulcast, ale będziesz musiał oglądać go po japońsku, z angielskimi napisami. Inne usługi przesyłania strumieniowego oferują Para kukułek również, ale odcinki nie są regularnie aktualizowane, więc nie będziesz mógł oglądać najnowszych. Pamiętaj też, że Crunchyroll nie oferuje Para kukułek odcinki w każdym regionie świata.

  • Artur S. Poe

    Artur S. Poe

    Arthur S. Poe był zafascynowany fikcją, odkąd jako dziecko zobaczył Digimona i przeczytał Harry’ego Pottera. Od tego czasu obejrzał kilka tysięcy filmów i anime, przeczytał kilkaset książek i komiksów, zagrał w kilkaset gier wszystkich gatunków.

Czy ten post był pomocny?