Skip to content

Overlord sezon 4, odcinek 13: data premiery, zwiastun, spoilery, podsumowanie i więcej

21 de wrzesień de 2022
Overlord

Nieprawdopodobny hit, Pan, władca stała się jedną z najgłośniejszych prac w otaku wspólnota. Pan, władca rozpoczęła się jako seria powieści w 2010 roku i od tego czasu została rozszerzona o trwającą powieść lekką i serię mang, a także anime, które teraz weszło w czwarty sezon. Jest też odcinek OVA, seria ONA i dwuczęściowy film. Teraz, gdy czekamy na nowe odcinki Pan, władca anime, postanowiliśmy powiedzieć wam wszystko, co musicie wiedzieć o nadchodzącym odcinku 13 sezonu 4 z Pan, władcaktórego premiera zaplanowana jest na 27 września 2022 roku.

Pan, władca Sezon 4, Odcinek 13 data premiery

Z tego, co wiemy w tej chwili, odcinek 13 sezonu 4 z Pan, władca ukaże się 27 września 2022 roku. Tytuł odcinka zostanie ogłoszony w późniejszym terminie. Poprzedni odcinek wyemitowano 20 września 2022 roku. Jak każdy inny odcinek do tej pory, odcinek 13 ukaże się w tym samym czasie, a możecie go sprawdzić tutaj:

  • Czas pacyficzny: 7:00 PT
  • Czas centralny: 9 rano CT
  • Czas wschodni: 10 AM ET
  • Czas brytyjski: 15:00 czasu BST
  • Czas indyjski: 19:30 IST

ZWIĄZANE Z:

Czy Overlord jest anulowany czy nadal trwa?

Pan, władca Sezon 4, odcinek 13 zwiastun i spoilery

Odcinki anime zwykle publikują krótki podgląd wideo do następnego odcinka na końcu każdego odcinka. Te filmy zostaną wkrótce udostępnione online, a gdy tylko się pojawią, udostępnimy Ci zwiastuny podglądu ze spojlerami w tym artykule. W tej chwili zwiastun przedpremierowy wciąż nie został udostępniony online.

Pan, władca Sezon 4, odcinek 13 fabuła

Gdy przygotowujemy się na to, co nadchodzi w następnym odcinku Pan, władcaSezon 4, szybko przypomnijmy, co wydarzyło się w ostatnim odcinku:

Ainz, rozpoznając zbroję YGGDRASIL, pozwala E-Nauelowi przetrwać i przenosi swoją armię do stolicy Re-Estize, aby ją zniszczyć. Blue Roses i Vermillion Drop, których zbroję nosi przywódca Azuth (wujek Lakyusa), zostają wezwane na spotkanie z grupą bohaterów teokracji, Czarnego Pisma, którzy proszą ich o zmianę przynależności do Teokracji w celu walki z Ainzem, ale odmawiają .

Azuth planuje samotnie walczyć z Ainzem, aby uratować Re-Estize. Zanac spotyka się z Ainzem i żąda wyjaśnienia, dlaczego Ainz zignorował jego próby poddania się. Ainz przyznaje, że używa Re-Estize jako przykładu dla innych królestw. Zanac żąda poznania ostatecznego celu Ainza, aw chwili prawdziwej uczciwości Ainz przyznaje, że szuka szczęścia. Ainz dowiaduje się również, że miecz Gazefa jest z Brainem w zamku Re-Estize. Zanac zastanawia się, czy kiedykolwiek nadawał się na króla. Wracając do swojej armii, jego żołnierze są tak przerażeni, że go zdradzają.

Zdrajcy błagają Ainza o litość i przedstawiają mu odciętą głowę Zanaca. Ainz żąda, aby wiedzieć, gdzie znajduje się zbroja Zanaca, ponieważ należała również do Gazefa, a następnie przekazuje zdrajców Neuronist w Frozen Prison, obiecując im, że otrzymają miłosierdzie, ta litość jest śmiercią, gdy błagają Neuronist, aby ich oszczędził. kolega, aby uciec od jego eksperckich tortur. Ainz przekazuje swoją armię Cocytusowi i Mare z rozkazem całkowitego zabicia Re-Estize przy użyciu dowolnej metody.

Gdzie oglądać Pan, władca Sezon 4, Odcinek 13?

Jedyne miejsce, w którym możesz oglądać Pan, władca Sezon 4 regularnie to Crunchyroll. Crunchyroll oferuje serial regularnie poprzez simulcast, ale będziesz musiał oglądać go po japońsku, z angielskimi napisami. Inne usługi przesyłania strumieniowego oferują Pan, władca również, ale odcinki nie są regularnie aktualizowane, więc nie będziesz mógł oglądać najnowszych. Pamiętaj też, że Crunchyroll nie oferuje Pan, władca odcinki w każdym regionie świata.

  • Artur S. Poe

    Artur S. Poe

    Arthur S. Poe był zafascynowany fikcją, odkąd jako dziecko zobaczył Digimona i przeczytał Harry’ego Pottera. Od tego czasu obejrzał kilka tysięcy filmów i anime, przeczytał kilkaset książek i komiksów, zagrał w kilkaset gier wszystkich gatunków.

Czy ten post był pomocny?