Skip to content

Outer Banks otrzymuje datę premiery sezonu 3 w serwisie Netflix — zobacz film John B. and Pals Rule „Poguelandia” na pierwszych zdjęciach

3 de styczeń de 2023
outer banks season 3 release date netflix h 2

Jeśli myślisz o zarezerwowaniu wycieczki do Poguelandii, słyszymy, że w lutym jest tam cudownie.

I — co za zbieg okoliczności! – to jest kiedy Banki Zewnętrzne Sezon 3 rozpocznie transmisję strumieniową w serwisie Netflix.

Wszystkie 10 odcinków trzeciego odcinka dramatu o skarbach ukaże się w czwartek, 23 lutego, ogłosił Netflix we wtorek.

Fani pamiętają, że sezon 2 zakończył się, gdy Pogues — John B., Sarah, Kiara, Pope, JJ — i nowa przyjaciółka Cleo wypłynęli na wyspę, którą nazwali „Poguelandia” po tym, jak stracili złoto, na które polowali od jakiegoś czasu. Ale nie sądziłeś chyba, że ​​zabawa na bezludnej wyspie potrwa długo, prawda?

Zgodnie z oficjalnym streszczeniem sezonu, nastolatki wkrótce ponownie wyruszają na poszukiwanie skarbu. „Są spłukani i daleko od domu, nie mogą nikomu ufać, Ward i Rafe są spragnieni zemsty, a jest też bezwzględny karaibski don, który nie cofnie się przed niczym, by znaleźć nagrodę” – czytamy w podsumowaniu. „Był skarbem zawsze w ich zasięgu? A może to wszystko było pułapką, aby zatrzymać ich raz na zawsze? Tak czy inaczej, to Pogue przeciwko całemu światu – a jedynym wyjściem jest razem”.

I ta zapowiedź nawet nie trafia do bomby zrzuconej w ostatnich chwilach finału sezonu 2: że domniemany zmarły ojciec Johna B., Big John, żyje! (Przeczytaj pełne podsumowanie.)

Sprawdź nowe zdjęcia w galerii powyżej, przewiń w dół, aby zobaczyć oficjalny plakat sezonu 3, a następnie kliknij komentarze: Jakie są twoje prognozy Banki Zewnętrzne Sezon 3?

1672780529 443 Outer Banks otrzymuje date premiery sezonu 3 w serwisie

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze e-mailowe powiadomienia o nowościach! Kliknij tutaj, aby subskrybować.

Czy ten post był pomocny?