Skip to content

Outer Banks: The Pogues Run Wild w nowym zwiastunie sezonu 3 — Obejrzyj

24 de wrzesień de 2022
outer banks season 3

Pogues wracają na polowanie i są tak przebiegli jak zawsze, gdy sezon 3 powraca do Netflix w 2023 roku.

W zupełnie nowym Banki zewnętrzne teaser wydany w sobotę w ramach globalnego wydarzenia fanów streamera Tudum, po raz pierwszy dostrzegamy „Poguelandię” w nadchodzącym sezonie. Gdy obserwujemy, jak grupa żartobliwie cieszy się rajem, w narracji słyszymy, że „nic dobrego nie przychodzi łatwo, nic godnego nie jest dane”. Po kilku klatkach walki na pięści, wdzierającego się dzikiego zwierzęcia i zbliżającego się wodnosamolotu, klip pyta: „Co chcesz zrobić, aby wygrać? Jak daleko posuwasz się, by zachować swój skarb? (I koniecznie obejrzyj film umieszczony powyżej, aby zobaczyć jeden sękaty skok wiary!)

Obsada w trzecim sezonie dramatu obejmuje Chase Stokes, Madison Bailey, Jonathan Daviss, Madelyn Cline, Rudy Pankow, Austin North, Charles Esten i Drew Starkey. Carlacia Grant, która została przedstawiona jako członkini załogi kapitana Terrance’a Cleo w sezonie 2, również powróci i została awansowana do regularnej serii.

Banki zewnętrzne twórcy Jonas Pate, Josh Pate i Shanon Burke powrócą jako showrunnerzy i producenci wykonawczy.

W finale drugiego sezonu Sarah dowiedziała się, że jej ojciec, Ward Cameron, sfingował swoją śmierć. Ona, John B i reszta Pogues – z pomocą Cleo – uniknęli bardzo złego losu, wskakując do łodzi ratunkowej i uciekając ze statku towarowego przewożącego Cameronów. Nastolatki w końcu trafiły na bezludną wyspę; w Outer Banks dorośli w ich życiu wieszali plakaty „Zaginionych” i martwili się o swoje nieobecne dzieci. W końcówce finału dowiedzieliśmy się, że od dawna uważany za zmarłego ojciec Johna B, Big John, rzeczywiście żył (!) i prawdopodobnie pracował z złoczyńcą sezonu 2, Carlą Limbrey (!!).

Obejrzyj zwiastun, naciskając PLAY powyżej, a następnie daj nam znać, czy będziesz oglądać, upuszczając komentarz poniżej.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze powiadomienia e-mail! Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?