Skip to content

Oshi no Ko: 10 najpopularniejszych postaci, ranking

5 de kwiecień de 2023
OnK10

Oshi no ko jest seinen manga napisana przez Aka Akasaka i narysowana przez Mengo Yokoyari. Ukazuje się w Weekly Young Jump od 23 kwietnia 2020 r., następnie w oprawionych tomach przez japońskiego wydawcę Shūeisha. Od kwietnia 2020 roku ukazało się dziesięć tomów. Adaptacja anime wyprodukowana przez studio Doga Kobo została zapowiedziana na 12 kwietnia 2023 roku, premiera. Oshi no Ko jest pełen niesamowitych i zapadających w pamięć postaci iw tym artykule postanowiliśmy trochę o nich porozmawiać.

Mianowicie, w tym artykule przedstawimy Ci listę 10 najpopularniejszych Oshi no Ko postacie, które pojawiły się w mandze i anime. Zostaną one uszeregowane według popularności, począwszy od 10. do 1. miejsca. Nie tylko wymienimy dla ciebie postacie, ale także opowiemy trochę o każdej z nich, abyś wiedział, kim są i dlaczego są tak popularni w tej historii.

10. Ichigo Saito

Ichigo jest prezesem Strawberry Productions. Jest mężem Miyako Saitou. Ichigo był odpowiedzialny za rekrutację Ai Hoshino do B-Komachi. Działa jako opiekun Aqua i Ruby po śmierci Ai. Jest znany z bardzo konkurencyjnej osobowości.

9. Hikaru Kamiki

Hikaru Kamiki

Ojciec Aquamarine i Ruby oraz były chłopak Ai Hoshino. Po zerwaniu z Ai związał się z Airi Himekawą jako jej kochankiem, co zaowocowało narodzinami Taiki Himekawy. Został wprowadzony do fabuły znacznie później, co wyjaśnia, dlaczego nie był obecny w dzieciństwie Aqua i Ruby.

8. Miyako Saito

Miyako

Po odejściu Ai, Miyako, Ichigo Saitōżona, została główną opiekunką Aqua i Ruby. Po rozpadzie oryginalnego B-Komachi została menadżerem Strawberry Productions i utrzymuje firmę na powierzchni. Początkowo była przedstawiana jako osoba płytka i pełna temperamentu, ale w miarę rozwoju historii stała się bardziej odpowiedzialna i dojrzała.

7. Dyrektor Taishi Gotanda

Taishi Gotanda

Reżyser Gotanda jest bardzo znanym, wielokrotnie nagradzanym reżyserem, który jako dziecko odkrył Aqua i przekonał go, by został aktorem. Na tym stanowisku intensywnie współpracował z Aquamarine Hoshino, odkąd był jeszcze dzieckiem, co z kolei umożliwiło Aqua odniesienie sukcesu jako aktor w późniejszym życiu. Będąc bez ojca, Aqua postrzega Gotandę jako postać mentora dla niego.

6. MEM-cho

Mem Cho32

Jest byłą Tik-Tokerką i Youtuberką, która brała udział w randkowych reality show Moja miłość z gwiazdą zaczyna się terazznany również jako Kochaj teraz. Była młodą dziewczyną, która chciała zostać idolką, ale ze względu na sytuację rodzinną poświęciła się, co ostatecznie doprowadziło do tego, że stała się na to za stara. Jeden z jej konkurentów, Aquamarine Hoshino, przedstawił ją wskrzeszonemu zespołowi B-Komachi po zakończeniu LoveNow. Obecnie służy jako jedna z trzech wpływowych osób w grupie i jedna z jej trzech obecnych członków.

5. Ruby Hoshino / Sarina Tendōji

Dziecko Ruby Hoshino

W poprzednim życiu była śmiertelnie chorą pacjentką o imieniu Sarina Tendōji, u której rozwinęła się bałwochwalcza obsesja. Jest siostrą Aquamarine Hoshino, który był wcześniej znany jako Goro w poprzednim wcieleniu, i córką byłego członka B-Komachi, Ai Hoshino, który teraz nie żyje. Chce pójść w ślady matki i kontynuować karierę w tej samej dziedzinie, ale tylko wtedy, gdy jej brat przestanie być nadopiekuńczy po śmierci matki. Obecnie współpracuje z Strawberry Productions, aby przywrócić B-Komachi do życia, aby mogła realizować swoje cele z pomocą przyjaciół.

4. Ai Hoshino

AiHoshino

Służyła jako centralny punkt nieistniejącej już trupy idoli B-Komachi, która była powiązana z Strawberry Productions. Była wichrzycielką, zanim stała się ikoną, brakowało jej profesjonalizmu i próbowała się dopasować. Udało jej się dołączyć do Lalalie Theatre Company z pomocą Kaburagi Masayi i tam zakochała się w tym i zaczęła płacić uwagę na siebie. Zmieniła się w znaną idolkę, którą była. Jej życie zmieniło się, gdy niespodziewanie zaszła w ciążę z bliźniakami.

Ona i jej zespół postanawiają ukryć te informacje, aby nie narażać ich dobrego imienia, zmuszając ją do przyjęcia roli matki i idolki. Niestety, jeden z jej zwolenników zabija ją za „zdradę swoich wielbicieli” po tym, jak dowiedział się o jej sekrecie (prawdopodobnie w wyniku przecieku od biologicznego ojca Aqua i Ruby). Jej potomstwo, które wcześniej było jej wyznawcami przed reinkarnacją, wykorzystało jej życie i śmierć jako inspirację, czyniąc z niej potencjalnie kluczową postać. Zarówno Ruby Hoshino, jej córka, chce naśladować jej sukces, jak i Aquamarine Hoshino, jej syn, jest zdeterminowany, by zrobić wszystko, aby odkryć, kto był odpowiedzialny za śmierć jego matki.

3. Akane Kurokawa

Akane Kurokawa

W reality show dla nastolatków Moja miłość z gwiazdą zaczyna się teraz (Kochaj teraz), gdzie zapisuje się aktorka Akane, poznaje Aqua. Akane była drugorzędną postacią w sztuce, ale musiała się wyróżniać, aby zwrócić uwagę na teatr, w którym była teraz zatrudniona. Nieumyślnie drapie policzek innej postaci kobiecej w odcinku LoveNow. Otrzymała groźby śmierci w mediach społecznościowych, gdy widzowie serialu oszaleli.

Po przeczytaniu groźby śmierci zamierza się zabić, ale Aqua powstrzymuje ją, pomagając jej się uspokoić. Jej obraz staje się wyraźniejszy pod koniec serii, a Aqua całuje ją w ostatnim odcinku. Aby dalej rozwijać swój związek po występie, para postanawia zostać razem. Dowiaduje się o ambicjach Aqua, by pomścić matkę kilka miesięcy po ich związku i zobowiązuje się pomóc mu w każdy możliwy sposób.

2. Kana Arima

ArimaKana

Jako małe dziecko Kana był uważany za geniusza aktorskiego. Po raz pierwszy spotkała Aqua, kiedy wypełniła potrzebny dodatek do programu, nad którym pracowała. Aby rozwijać się w branży scenicznej jako nastolatka, Kana podjęła decyzję o ukryciu przed nią swojego talentu aktorskiego, ponieważ zawsze przyciągała uwagę przyjaciół. W szkole średniej ponownie związała się z Aqua i Ruby i zaczęła coś czuć do tych pierwszych. Ruby, która próbuje przebić się w świecie aktorskim, przekonuje Kanę, by dołączyła do jej grupy idoli, B-Komachi. Dołącza i rozwija grupę, stając się jej głównym idolem.

1. Akwamaryn Hoshino / Aqua / Gorō Amemiya

Akwamaryn Hoshino

Jest tytułowym głównym bohaterem serialu. W swoim poprzednim życiu pracował jako lekarz i nazywał się Gorō Amemiya, który został zabity, ponieważ wiedział o ciąży Ai Hoshino. Po spotkaniu z Sariną, która była wówczas jedną z jego pacjentek i która podzielała jego fascynację, zaczął mieć obsesję na punkcie idoli (a dokładniej Ai Hoshino, idola zmarłego zespołu B-Komachi).

On i jego siostra bliźniaczka Ruby Hoshino, która była kiedyś znana jako Sarina, przeszli reinkarnację i teraz jest synem Ai Hoshino. Po śmierci matki poprzysiągł sobie w nowym życiu, że zrobi wszystko – w przeciwieństwie do swojej siostry – aby odkryć, kto był odpowiedzialny za jego śmierć. Ten cel motywuje wiele jego działań. Dlatego, aby dowiedzieć się, co się stało, zrobi wszystko.

  • Arthura S. Poe

    Arthura S. Poe

    Arthur S. Poe jest pisarzem mieszkającym w Europie. Posiada stopień doktora. i mówi pięcioma językami. Jego wiedza jest różna, od filmów Alfreda Hitchcocka po Bleacha, ponieważ badał wiele fikcyjnych wszechświatów i autorów. Obecnie skupia się na anime, swojej miłości z dzieciństwa, ze szczególnym uwzględnieniem…

Czy ten post był pomocny?