Skip to content

„Opowieści o żywych trupach” zakończenie odcinka 2, wyjaśnione: Czy Blair i Gina uciekają z pętli czasu?

14 de sierpień de 2022
Tales of The Walking Dead1

Witamy w drugim odcinku Tales of the Walking Dead, wyjaśnione. Tutaj porozmawiamy o tym, co wydarzyło się w drugim odcinku zatytułowanym „Blair / Gina”, jednym z najdziwniejszych, ale także najfajniejszych odcinków w całej historii Walking Dead. Odcinek opowiada nam historię Blaira i Giny, odpowiednio pracodawcy i pracownika. Ponieważ ich dzień zostaje zrujnowany przez apokalipsę zombie, a ponadto mają nieszczęście uwięzić w pętli czasu, która resetuje się za każdym razem, gdy umierają.

W odcinku występuje Parker Posey jako Blair i Jillian Bell jako Gina. Obie aktorki mają niesamowitą dominację nad komediowym czasem, a to naprawdę pomaga ugruntować ten odcinek jako jeden z najbardziej komediowych i wesołych odcinków serii. Sztuczka z pętlą czasową może w tym momencie nie jest zbyt oryginalna, ale jest fajna i ma swoje własne zasady. Zakończenie może być nieco rozczarowujące po wszystkim, co wydarzyło się w odcinku, ale warto je obejrzeć.

ZWIĄZANE Z:

15 najlepszych programów telewizyjnych, takich jak The Walking Dead dla miłośników zombie

Poniższe akapity zawierają spoilery do drugiego odcinka „Blair/Gina” Tales of The Walking Dead. Czytaj na własne ryzyko.

Jak Blair i Gina zostają uwięzieni w pętli czasu?

Odcinek zaczyna się od razu, ponieważ przedstawia nam naszych głównych bohaterów tego odcinka. Poznajemy Ginę, znudzoną i wyraźnie nieszczęśliwą recepcjonistkę pracującą w firmie ubezpieczeniowej. Widzimy, jak odbiera telefony, gdy jej szef, Blair, bardzo mówi w trybie mowy, mówiąc o wszystkich rzeczach, których nie powinno się robić w biurze. Od tego momentu jasne jest, że Gina i Blair w ogóle się nie lubią. Blair wychodzi z biura, gotowa spędzić długi weekend ze swoim chłopakiem.

Tymczasem plotki w wiadomościach i Internecie mówią o wirusie, który zamienia ludzi w zombie, które uwielbiają jeść mięso. Nikt tak naprawdę nie zwraca na to uwagi. Jednak, gdy Blair odkrywa, że ​​Gina wyszła z biura, aby udać się do sklepu spożywczego w pobliżu stacji benzynowej, sprawy stają się nieco jaśniejsze. Blair zaczyna narzekać Ginie na to, jak kiepska jest z niej robotnica, i kończy się zwolnieniem Giny. Gina wyjmuje z bagażnika strzelbę i idzie ukraść ciężarówkę z gazem. Właśnie tam są świadkami zombie jedzącego staruszkę. Plotki są prawdziwe.

Funkcjonariusz Bezpieczeństwa Wewnętrznego pojawia się i próbuje kontrolować Ginę, ale kończy się to walką, a strzelba strzela do ciężarówki z gazem i powoduje ogromną eksplozję, zabijając natychmiast Ginę i Blair. Jednak zamiast przestać istnieć, budzą się z powrotem w swoim biurze tego samego ranka. Cykl powtarza się jeszcze kilka razy, a Gina i Blair są teraz pewni, że dzieje się coś naprawdę złego. Są świadkami końca świata przez apokalipsę zombie, ale są też uwięzieni w pętli czasu.

Każdy z cykli w jakiś sposób rozwija bohaterów. Czasami Blair sprawia, że ​​Gina zostaje aresztowana, więc nie może dostać się do strzelby. Czasami Gina po prostu przejeżdża Blair ciężarówką. Gina próbuje dostać się do swoich siostrzenic i brata i uciec z miasta, ale bez względu na to, co robią, po prostu umierają i tego samego ranka budzą się z powrotem w czasie do biura. Blair i Gina zaczynają tracić rozum.

Czy Blair i Gina uciekają z pętli czasu?

W miarę jak Blair i Gina coraz bardziej przechodzą do swoich przygód z pętlą czasu. Zasadniczo dochodzą do punktu, w którym zdają sobie sprawę, że jeśli tak bardzo się nie lubią, muszą współpracować, jeśli chcą wyjść z tego bałaganu. W rzeczywistości zdali sobie sprawę, że może gdyby spotkali się w innym momencie, w innej sytuacji, mogliby być przyjaciółmi. Postanawiają nie wchodzić sobie w drogę iw końcu po prostu chwytają ciężarówkę z gazem i pędzą jak najdalej.

Przechwytują ciężarówkę i wszystko dzieje się zgodnie z oczekiwaniami. Naprawdę nie ma wielu czkawek po drodze. Wcześniej Blair pozwoliła swojemu chłopakowi ją zostawić i znalazła sobie bezpieczne miejsce. Zdała sobie sprawę, że bez względu na to, ile razy wpadła w kłopoty podczas pętli, jej chłopak nigdy nie wyszedł z samochodu, aby jej pomóc. Oznacza to, że tak naprawdę jej nie kocha i że cały ich związek to tylko żart.

Opowieści o żywych trupach

Z drugiej strony Gina wyjaśnia, jak skończyła pracować jako recepcjonistka, kiedy faktycznie studiowała marketing na uniwersytecie, a także wyjaśnia, jak najważniejsza jest dla niej rodzina. Blair jest sama, więc postanawia pomóc Ginie znaleźć rodzinę. Jadą ciężarówką po autostradzie, gdy nagle słyszą krzyki i trzask. Są na wiadukcie, a kiedy patrzą w dół, widzą zderzające się ze sobą samochody i wiele osób, które mają zostać zaatakowane przez zombie.

Dostają wąż i zaczynają polewać zombie benzyną, udaje im się spalić zombie i uratować ludzi na autostradzie. Ogień dociera jednak do ciężarówki i ponownie eksploduje. Jednak tym razem po prostu budzą się w tym samym miejscu. Pętla jest najwyraźniej zerwana. Blair i Gina wstają i zaczynają chodzić razem, teraz jako przyjaciele.

Czy ten post był pomocny?