Skip to content

Only Murders In The Building Sezon 3 – Co wiemy do tej pory

13 de wrzesień de 2022
l intro 1663102077

Oliver Putnam rozmawia z Amy Schumer

Zakończenie drugiego sezonu „Tylko morderstwa w budynku” zapewniło fanom schludne i satysfakcjonujące zakończenie tajemnicy morderstwa Bunny Folger (Jayne Houdyshell) po gospodarzach podcastów: Mabel Mora (Selena Gomez), Oliver Putnam (Martin Short) i Charles -Haden Savage (Steve Martin) odkrywa, że ​​Poppy White (Adina Verson) zabiła Bunny i próbowała wrobić jej szefa, Cindę Canning (Tina Fey). Co więcej, ich śledztwo ujawniło również, że prawdziwe imię Poppy to Becky Butler i że jest ona tematem podcastu o prawdziwym przestępstwie Canninga „Wszystko nie jest w porządku”.

W ten sposób finał sezonu rozwiązuje zagadkę śmierci Bunny bez żadnych czkawek i od tego momentu zaczyna się kończyć różne luźne końce pozostałe po pozostałej części sezonu. Zakończenie sprawiło, że Charles w końcu odzyskał główną rolę w ponownym uruchomieniu telewizji „Brazzos”, zobaczyłem Olivera ponownie nawiązującego kontakt ze swoim zrażonym synem Willem (Ryan Broussard) i zobaczyłem, jak Mabel ponownie nawiązuje związek z Alice Banks (Cara Delevingne). Przez kilka chwil wydawało się, że cały chaos w Arconii mógł w końcu dobiec końca – aż do momentu, gdy nowe szokujące morderstwo w ostatnich momentach odcinka określi fabułę serialu w przyszłym sezonie.

Oto wszystko, co do tej pory wiemy o sezonie 3 „Tylko morderstwa w budynku”.

Kto jest w obsadzie Tylko morderstwa w 3 sezonie budowania?

W tej chwili jedynymi czterema członkami obsady, którzy powrócili do trzeciego sezonu „Tylko morderstwa w budynku”, są główne postacie serialu Selena Gomez, Martin Short i Steve Martin, a także gościnna gwiazda sezonu drugiego Paul Rudd — ten ostatni gra aktora imieniem Ben Glenroy, który w tajemniczy sposób ginie podczas premiery najnowszej sztuki na Broadwayu Olivera Putnama (za pośrednictwem IMDB).

Poza wyżej wymienionymi gwiazdami nie jest jasne, ilu członków obsady z sezonu 1 i sezonu 2 powróci w sezonie 3. To powiedziawszy, można uczciwie założyć, że Cara Delvingne ponownie wcieli się w rolę Alice Banks i że większość znaczących rezydentów w Budynek Arconii będzie miał do odegrania rolę w tej najnowszej zagadce morderstwa. Rzeczywiście, wydaje się prawdopodobne, że główni mieszkańcy Arkonii, tacy jak Teddy i Theo Dimas (w tej roli Nathan Lane i James Caverly), Jan Bellows (Amy Ryan), Uma Heller (Jackie Hoffman), Howard Morris (Michael Cyril Creighton) i Portier Arconii Lester (Teddy Coluca) powinien pojawiać się w nadchodzącym sezonie, choć nie jest pewne, który z tych bardziej znanych mieszkańców mógł odegrać rolę w tajemniczej śmierci Bena Glenroya.

Nie jest również jasne, kto może być gościem w tym ostatnim sezonie, ale biorąc pod uwagę fakt, że poprzednimi gośćmi w serialu są Jane Lynch, Jimmy Fallon, Amy Schumer i Sting, będzie ekscytujące zobaczyć, kto dołączy do obsady. Sezon 3.

Jaka jest fabuła gry Only Murders in the Building Season 3?

Ben Glenroy na chwilę przed śmiercią na scenie

Jak wcześniej wspomniano, fabuła trzeciego sezonu „Tylko morderstwa w budynku” skupi się na odkryciu prawdy o śmierci aktora Bena Glenroya podczas premiery sztuki Olivera Putnama. Chociaż Glenroy pozornie upadł i umarł, dzieląc scenę z Charlesem-Hadenem Savage’em, z tym, co wiemy o serii jako całości, wydaje się, że przesądzony jest wniosek, że w tę nieoczekiwaną tragedię wplątała się pewna ilość nieczystej gry.

W rzeczywistości serial nawet dał fanom wskazówkę, kto może być głównym podejrzanym w tej najnowszej sprawie o morderstwo, poprzez niezbyt subtelny cover piosenki przewodniej serialu. Podczas napisów końcowych drugiego sezonu fani mogą usłyszeć jodłującą interpretację piosenki przewodniej serialu, która wskazuje na możliwy udział Howarda Morrisa, mieszkańca Arconii, w śmierci Glenroya. Rzeczywiście, szczególnie pamiętna sekwencja z drugiego sezonu widziała, jak Morris jodłował na okładce muzyki pop z lat 60. – a włączenie jodłującego okładki piosenki przewodniej wydaje się wyraźną wskazówką, że Morris jest w jakiś sposób powiązany z tym dziwacznym i tragicznym morderstwem.

Oprócz skupienia się na możliwym zaangażowaniu Morrisa w morderstwo, współtwórca serialu John Hoffman powiedział Variety, że sezon 3 ujawni również znacznie więcej o tajemniczym życiu Bena Glenroya. Chociaż Howard Morris może być dotychczas głównym podejrzanym w sprawie zabójstwa Bena Glenroya, fani powinni spodziewać się, że (podobnie jak we wcześniejszych sezonach) trio podcastowe zbada szeroką gamę możliwych zabójców i że w całej sprawie będzie wiele zwrotów akcji .

Gdzie oglądać poprzednie sezony Tylko morderstwa w budynku?

Steve Martin w skórzanej kurtce i okularach przeciwsłonecznych

Dla każdego, kto chce nadrobić pierwsze dwa sezony „Tylko morderstwa w budynku” (i poczuć czarujący i zabawny sposób na klasyczny gatunek tajemniczych morderstw), pierwsze dwa sezony są dostępne wyłącznie przez Hulu.

Subskrypcje Hulu (z reklamami) zaczynają się od 6,99 USD miesięcznie lub 69,99 USD rocznie, podczas gdy plany Hulu (bez reklam) zaczynają się od 12,99 USD miesięcznie. Oprócz tych regularnych planów subskrypcji dostępnych jest kilka pakietów, które zawierają Hulu wraz z innymi znanymi streamerami, a nawet transmitują telewizję, taką jak plan Hulu + Live TV, który zaczyna się od 69,99 USD miesięcznie, a także zapewnia Disney + i ESPN +.

Fakt, że „Tylko morderstwa w budynku” jest dostępny tylko za pośrednictwem Hulu, nie powinien być zaskoczeniem dla fanów serii, ponieważ seria jest jednym z najbardziej udanych i najważniejszych Hulu Originals, jakie firma kiedykolwiek wyprodukowała. Rzeczywiście, Craig Erwich (prezes Hulu Originals i ABC Entertainment) powiedział Variety, że serial jest „prawdziwym klejnotem koronnym naszego łupka” i pochwalił sposób, w jaki serial był w stanie przyciągnąć publiczność w każdym wieku. Nacisk Hulu na znaczenie „Tylko morderstwa w budynku” sprawia, że ​​jest bardzo mało prawdopodobne, że serial znajdzie się w jakimkolwiek innym serwisie streamingowym w przyszłości – i jako taki, jedynym sposobem na nadrobienie zaległości we wszystkich poprzednich odcinkach jest Subskrypcja Hulu.

Czy ten post był pomocny?