Skip to content

One Piece Odcinek 1038: Czas wydania, fabuła i gdzie oglądać

24 de październik de 2022
Czym sa starozytne bronie w jednym kawalku i jakie sa

Jeden kawałek powoli posuwa się do przodu z anime, które stosunkowo niedługo ma nadrobić zaległości w mandze. Manga dostarczyła nam kilku poważnych wstrząsów w ostatnich rozdziałach, z których niektóre nie tylko wstrząsnęły dotychczasowymi podstawami fabuły, ale także dostarczyły nam nowych epickich scen, których nie możemy się doczekać w anime. Czekając na te zmiany, powiemy wam wszystko, co powinniście wiedzieć o nadchodzącym odcinku 1038 Jeden kawałekktóry zostanie wyemitowany 30 października 2022 r.

Jeden kawałek Odcinek 1038 data i godzina premiery

Z tego, co wiemy w tej chwili, odcinek 1038 z Jeden kawałek ukaże się 30 października 2022 r. Tytuł odcinka będzie brzmiał „Specjalny atak Nami! Otama’s Biggest Deadly One!”, jak zostało oficjalnie ujawnione. Poprzedni odcinek został wyemitowany 23 października 2022 r. Jak każdy inny odcinek do tej pory, odcinek 1038 zostanie wyemitowany 30 października 2022 r., zgodnie z następującymi harmonogramami (na całym świecie):

 • Czas pacyficzny: 19:00
 • Czas wschodni: 22:00
 • Czas brytyjski: 3 nad ranem
 • Czas europejski: 4 rano
 • Indie Czas: 7.30 AM
 • Czas filipiński: 10 rano
 • Australia czas środkowy: 11.30 AM

To jest oficjalny harmonogram wydań Jeden kawałek Odcinek 1038, który pokazuje, kiedy możesz spodziewać się emisji odcinka, w zależności od tego, gdzie jesteś na świecie.

Jeden kawałek Odcinek 1038 fabuła

Fabuła Jeden kawałek Odcinek 1038 nie jest w tej chwili znany, ponieważ nieczęsto zdarza się, aby fabuła nadchodzącego odcinka była ujawniana przed premierą odcinka. Ponieważ odcinek nadal nie był wyemitowany nigdzie na świecie, przedstawimy Wam podsumowanie ostatnio wyemitowanego poprzedniego odcinka, abyś wiedział, czego się spodziewać w przyszłości:

Hyogoro odzyskuje siłę i fizyczną formę z przeszłości jako efekt uboczny wirusa i z tą nowo odkrytą energią pokonuje samurajów lojalnych Kaido i kilku ninja Oniwabanshu. Tymczasem na dachu Luffy odpoczywa i wznawia walkę z innymi.

ZWIĄZANE Z:

Zamówienie na zegarek One Piece: łuki, filmy, OVA

Tymczasem w głównym holu Marco trzyma króla i królową na dystans, ale Perospero pojawia się i zauważa, że ​​ma kłopoty. Chopper podsumowuje lekarstwo na wirusa i jego głowę na sobie, ale w międzyczasie Hyogoro osiągnął swój limit i prosi swoich zastępców, aby go zabili, zanim straci rozum.

Gdzie oglądać Jeden kawałek Odcinek 1038?

Jedyne miejsce, w którym możesz oglądać Jeden kawałek regularnie jest Crunchyroll. Crunchyroll oferuje serial regularnie poprzez simulcast, ale będziesz musiał oglądać go po japońsku, z angielskimi napisami. Inne usługi przesyłania strumieniowego oferują Jeden kawałek również, ale odcinki nie są regularnie aktualizowane, więc nie będziesz mógł oglądać najnowszych. Pamiętaj też, że Crunchyroll nie oferuje Jeden kawałek odcinki w każdym regionie świata.

 • Artur S. Poe

  Artur S. Poe

  Arthur S. Poe był zafascynowany fikcją, odkąd jako dziecko zobaczył Digimona i przeczytał Harry’ego Pottera. Od tego czasu obejrzał kilka tysięcy filmów i anime, przeczytał kilkaset książek i komiksów, zagrał w kilkaset gier wszystkich gatunków.

Czy ten post był pomocny?