Skip to content

One Piece: Kim jest ukochany Nico Robin?

5 de marzec de 2023
Robin 3

Termin „statek” w odniesieniu do anime jest w rzeczywistości skróconą wersją słowa „związek” i reprezentuje oparte na fanach relacje między postaciami z serii. Więc jeśli myślisz, że dwie postacie byłyby świetne jako para, „wysyłasz” je razem. Tak daleko jak Jeden kawałek Jeśli chodzi o statki, jedną z najczęściej omawianych postaci w tej kategorii jest Nico Robin, który, nawiasem mówiąc, jest również jedną z najpopularniejszych postaci w serii. W tym artykule postanowiliśmy wyjaśnić, czy Nico Robin była zainteresowana tą historią i z kim mogłaby skończyć w przyszłości.

W tej chwili Nico Robin nie jest zainteresowana miłością. Chociaż została wysłana zarówno z Zoro, jak i Frankym (w porządku, i Sanji, ale każda ładna kobieta i ich babcia została wysłana z Sanjim), nie wydaje się być typem romantycznym, a Eiichiro Oda wydaje się być w zgodzie z tą interpretacją, ponieważ nie wydaje się, aby miał zamiar ją z kimkolwiek wkrótce wysłać.

Pozostała część tego artykułu poświęcona będzie potencjalnym związkom Nico Robina, jednej z najpopularniejszych postaci w serialu. Zbadamy osobowość Nico Robin, a także niektóre z najpopularniejszych statków, w których występuje ona i postacie w niej widoczne Jeden kawałek. Ten artykuł nie będzie zawierał zbyt wielu spoilerów, ale mimo to uważaj, jak do niego podejdziesz, jeśli nie znasz całej historii.

Jaki jest Nico Robin?

W przeciwieństwie do innych członków załogi, Robin wydaje się bardziej poważny, opanowany, ma eleganckie i wyrafinowane maniery; pozostaje jednak pod wrażeniem radości i hojności Monkey D. Luffy’ego i jego załogi, i krótko mówiąc, pomimo początkowej nieufności, doskonale integruje się z grupą. Chociaż wydaje się być zimną i powściągliwą dziewczyną, w rzeczywistości jest bardzo miła i bezinteresowna, nie waha się poświęcić, by chronić swoich towarzyszy.

Ze względu na swoją przeszłość nie miała nic przeciwko wykorzystywaniu i zdradzaniu ludzi, trudno jej było wyrażać swoje uczucia: jednak te postawy zmieniają się podczas wydarzeń w Enies Lobby, gdzie krzyczy ze łzami, że chce żyć i prosi swoich towarzyszy aby ją uratować. Podczas dwuletniego przeskoku jej postać jeszcze bardziej mięknie, nabierając nieco bardziej rozbawionych konotacji. Robin ma nieco makabryczną stronę i często zwraca uwagę na prymitywne lub chorobliwe fakty, które zwykle wywołują wstręt Nami lub Usoppa.

POWIĄZANY:

15 najlepszych jednoczęściowych statków fanowskich uszeregowanych według prawdopodobieństwa

Na przykład zawsze jako pierwsza spekuluje, czy członka załogi spotkał lub spotka przerażający los, często dodając makabryczne szczegóły. W innych przypadkach wyraża entuzjazm dla czegoś o tematyce horroru, na przykład kiedy zgłosiła się na ochotnika do eksploracji Thriller Bark. Ma silne poczucie przyzwoitości i dumy, do tego stopnia, że ​​odmówiła udziału w jednym z planów Franky’ego przeciwko Oarsowi, ponieważ uważała to za krępujące i natychmiast poprosiła, aby nigdy więcej nie brać udziału w takich planach.

Jako archeolog bardzo interesuje się historią i pragnie odkryć prawdę o stu latach Pustego Stulecia. Interesuje się również literą „D”. inicjał, obecny w nazwisku niektórych osób. Wpada w furię, jeśli ktoś zniszczy historyczne artefakty, do tego stopnia, że ​​kiedy Yama zniszczył ruiny Shandory, Robin brutalnie pokonał go w walce. Pomimo tego, że jest archeologiem, dzięki swoim mocom Diabelskiego Owocu i swojej przeszłości jest również bardzo utalentowaną wojowniczką i tak naprawdę nie waha się użyć siły, gdy jest to konieczne.

Nie wydaje się być typem romantyka, a Oda ciągle to potwierdza, kiedy jest zaniepokojona. Ma delikatną i troskliwą stronę, ale jak dotąd nie wydaje się, aby Nico Robin rozwinął romantyczne uczucia do kogokolwiek w najbliższej przyszłości.

Z kim mógłby skończyć Nico Robin?

W tej sekcji omówimy niektóre z bardziej prawdopodobnych statków z udziałem Nico Robina:

Roronoa Zoro

Zoro był jedyną osobą w drużynie, która nie ufała Robinowi po wydarzeniach z Alabasty (był jedynym członkiem, którego tak naprawdę nie mogła przekupić ani „oczarować”). Później demonstruje gotowość do jej obrony, gdy była zagrożona. On, na przykład, zatrzymał ją, gdy miała zostać zabita przez Enela i był pierwszym, który rzucił się na jej wsparcie, gdy Aokiji się z nią skonfrontował.

Podczas wątku Water 7 nadal obawia się jej zaufania po usłyszeniu jej rzekomego zamiaru zabicia Góry Lodowej, ale kiedy dowiaduje się o swoim zamierzonym poświęceniu dla drużyny, jest całkowicie oddany jej ratowaniu. Zawsze lubił walczyć, ale kiedy walczył z Kaku, twierdzi, że nie jest w stanie tego zrobić z powodu ograniczeń czasowych w zdobyciu klucza do jej kajdanek.

Po wątku Enies Lobby, Zoro zaczął całkowicie ufać Robinowi i obaj dobrze się ze sobą dogadywali. Według Usoppa zawsze mówią chłodno, nawet jeśli mówią straszne rzeczy. Zaczął wykazywać taką samą gotowość do narażania życia, aby ją chronić, jak w przypadku reszty zespołu. Wśród Słomkowych Zoro i Robin są najspokojniejsi i najpoważniejsi w każdej sytuacji.

Robin jest także jedynym członkiem zespołu, który ze względu na wspólne osobowości nigdy nie irytuje ani nie złości Zoro. Robin była tą, która powstrzymała Zoro przed wyjściem z bańki, co spowodowałoby jego śmierć z powodu presji, demonstrując jej troskę o niego. W rzeczywistości dwa z najbardziej skandalicznych pokazów mocy Zoro, Asura na Enies Lobby i 1080-funtowe działo na Dressrosie, były bezpośrednią odpowiedzią na bezpieczeństwo Robina.

Vinsmoke Sanji

One Piece Kim jest ukochany Nico Robin

Jeśli chodzi o Sanjiego i Nico Robina, wydaje się to być jednostronną sprawą. Sanji to typowa prosta postać i ilekroć zobaczy dobrze wyglądającą postać kobiecą, będzie się z nią droczyć, a ponieważ Nico Robin jest jedną z najpiękniejszych Jeden kawałek postaci, to naturalne, że Sanji ją lubi. Ale chociaż Nico Robin troszczy się o Sanjiego jako przyjaciela, jest on dla niej po prostu zbyt niedojrzały i w żaden sposób nie jest w jej typie, dlatego ten statek nie ma tak dużego potencjału.

Franky’ego

1678021977 558 One Piece Kim jest ukochany Nico Robin.webp

Franky i Nico Robin mają bardzo bliskie relacje. Franky bardzo współczuje Robin i jej historii i twierdzi, że jej istnienie nie jest przestępstwem zgodnie z zasadami Światowego Rządu. Franky zdjęła kajdanki za pomocą kluczy zdobytych przez Słomkowych podczas walki z agentami CP9. Razem pokonali również Spandama, ponieważ obaj nim gardzili.

Robin odegrał kluczową rolę, pomagając Słomkowemu przekonać Franky’ego, by do nich dołączył, chwytając go za pachwinę, ku wielkiemu rozczarowaniu Franky’ego. Franky jest także jedynym członkiem zespołu, który może pokonać Robina, mimo że jest najspokojniejszym członkiem, ustępującym tylko Zoro, z wyjątkiem sytuacji, gdy kłóci się z Sanjim. W poważnych chwilach irytuje ją nonszalancja Franky’ego.

Ona, podobnie jak Nami, wydaje się nieświadoma absurdalnych wynalazków Franky’ego. Robin był wyraźnie zirytowany, kiedy Franky robił dziwne i obsceniczne miny w ciele Choppera (ponieważ jest bardzo blisko niego). Franky, podobnie jak Usopp i Nami, nie lubi dziwnego zwyczaju Robina, który używa surowych lub przerażających faktów, aby zasugerować możliwe wyniki.

  • Arthura S. Poe

    Arthura S. Poe

    Arthur S. Poe jest pisarzem mieszkającym w Europie. Posiada stopień doktora. i mówi pięcioma językami. Jego wiedza jest różna, od filmów Alfreda Hitchcocka po Bleacha, ponieważ badał wiele fikcyjnych wszechświatów i autorów. Obecnie skupia się na anime, swojej miłości z dzieciństwa, ze szczególnym uwzględnieniem…

Czy ten post był pomocny?