Skip to content

One Piece Film Red Spoilery: Każdy spoiler do tej pory w zestawie

17 de sierpień de 2022
one piece red spoilers

Jeden kawałek fani byli podekscytowani 15. filmem, odkąd został on drażniony, i jest mnóstwo pytań, na które można odpowiedzieć. Przedstawiliśmy niektóre z najbardziej znanych Jednoczęściowy film czerwony spoilery do przewidzenia, oparte na licznych dyskusjach tych, którzy mieli szczęście, że już to obejrzeli!

One Piece Film Red (do tej pory wszystkie spoilery)

One Piece Film Red zadebiutował swoją premierą w Tokio w lipcu 2022 roku, a jego premiera zaplanowana była na 6 sierpnia 2022 roku w Japonii – w innych regionach ma się ukazać jesienią 2022 roku. Według widzów w Japonii, którzy już go widzieli, One Piece Film Red zawiera kilka niesamowitych scen bitewnych, muzykę i kultowe postacie – nie wspominając o zwiększonych przeżyciach emocjonalnych dla publiczności.

Eiichiro Oda był głównym producentem i kierownikiem filmu i dostarczył niesamowitych oficjalnych informacji na temat tego, czego mogą się spodziewać widzowie. Oda stwierdził, że One Piece Film Red będzie o wiele bardziej blokujący szczęki niż jakikolwiek inny film One Piece do tej pory, a także rzuci światło na wiele tajemnic One Piece, co zdecydowanie jeszcze bardziej zwiększyło emocje.

ZWIĄZANE Z:

Film jednoczęściowy: czerwony – ujawniono daty premiery w USA i Wielkiej Brytanii

Chociaż film był w Japonii dopiero od kilku tygodni, wielu fanów już się zebrało i rzuciło światło na niektóre z najciekawszych zwrotów akcji i łuków postaci. Ponadto do One Piece Film Red dołączona została również broszura z informacjami o kanonie, w której ujawniono garść szczegółów na temat tego, co film ma w zanadrzu.

Informacje firmy Canon dołączone do filmu One Piece Film Red oraz broszura dołączona do niego!!! od OnePiece

Pojawiło się kilka drobnych zmian, takich jak Helmeppo i Koby dołączający do SWORD oraz Blueno dołączający do CP0. Ale poniżej znajdują się najbardziej oszałamiające i kręcące fabułę spoilery w One Piece Film Red, skompilowane dzięki społeczności One Piece z zapowiedziami broszury Ody dzięki fanom na Reddit.

Shanks w jednym kawałku filmu czerwony

Shanks używa płonącego miecza do walki ze złoczyńcami i jest znany jako zabójca obserwacji, ponieważ może uniemożliwić swoim przeciwnikom spojrzenie w przyszłość. Nagroda Shanksa wynosiła 1,004 miliarda jagód 12 lat wcześniej, a One Piece Film Red ujawnia znacznie więcej o przeszłości bohatera.

Został porzucony, gdy był młody i został znaleziony w skrzyni skarbów przez Rogera i Rayleigha, gdy miał zaledwie 1 rok. Stało się to tylko w wyniku kradzieży skrzyni przez Rogera podczas incydentu w God Valley.

One Piece Film Red Spoilery: Każdy spoiler do tej pory w zestawie

Shanks zostaje pobity przez grupę wprowadzonych w błąd i zmanipulowanych obywateli w One Piece Film Red, ale odmawia zaatakowania ich w odwecie, ponieważ obawia się ich możliwej śmierci. Kończy się to dość prostą bitwą z wiceadmirałem Momongą i ogłusza go za pomocą swojego Zdobywcy Haki.

ZWIĄZANE Z:

Czy Shanks jest najsilniejszym piratem w jednym kawałku? (i jakie są jego moce?)

W związku z Shanks dzieje się wiele innych rzeczy, a film ujawnia szereg interesujących szczegółów. Ale palącym szczegółem, który pojawia się w One Piece Film Red, jest fakt, że Shanks należy do rodziny Fearland, według Gorousei (Pięciu Starszych), co może oznaczać, że Shanks był członkiem Gwiezdnych Smoków.

Luffy i Shanks

One Piece Film Red ma wielu fanów, którzy zastanawiają się, czy Luffy i Shanks spotkają się ponownie, być może, czy Luffy będzie walczył z Shanksem.

Czy Luffy będzie walczył z Shanksem w jednym kawałku?  (i o czym może być?)

Jak dotąd ujawniono, że Luffy i Shanks spotykają się w One Piece Film Red, ale w bardziej nieoczekiwanych okolicznościach. „Potwierdzają” się nawzajem, ale tak naprawdę nie spotykają się twarzą w twarz, ponieważ Luffy jest w tym czasie nieświadomie na dole.

Uta w jednym kawałku film czerwony

Było mnóstwo tajemnic związanych z wprowadzeniem Uty, podobno światowej sławy i utalentowanej muzycznie córki Shanksa. Wielu fanów wierzyło, że Uta jest w rzeczywistości biologiczną córką Shanksa, podczas gdy inni uważają, że Uta jest adoptowaną córką Shanksa.

Czy córka Shanksa Uta Canon jest w jednym kawałku?

Jak dotąd wydaje się, że nie jest biologiczną córką Shanksa. Wygląda na to, że Shanks faktycznie znalazł ją w pudełku jako dziecko podczas kradzieży skarbów – biorąc pod uwagę, jak go znaleziono (wskazane przez retrospekcję), z pewnością wywołałoby to pewne emocje.

Ale w końcu porzuca ją, aby ją chronić – być może wiedząc, że może być zagrożona przez własne moce. Uta jest główną przyczyną konfliktów w One Piece Film Red, ponieważ Akainu nakazuje zabić Utę bez względu na to, ilu obywateli zginie w tym procesie.

One Piece Film Red Spoilery: Każdy spoiler do tej pory w zestawie

Oprócz całego chaosu, który Uta wydaje się powodować (celowo lub nie), jest jeszcze inny przypadkowy, ale interesujący fakt, o którym wspomniała Oda o swojej postaci – jej włosy opadają, gdy jest smutna i podnoszą się, gdy jest szczęśliwa!

Kizaru i Fujitora

Kizaru jest bardzo chętny, aby zobaczyć Hakiego Shanksa w One Piece Film Red, stwierdzając: „Więc… to jest Haki z Yonko Shanks…” Nie waha się zabić każdego obywatela, który go zaatakuje w One Piece Film Red, używając swojej wiązki laserowej, gdy atakują Marines, chociaż zostaje powstrzymany przez Beckmana.

ZWIĄZANE Z:

20 najlepszych scen jednoczęściowych, które fani uwielbiają oglądać (w rankingu)

Po obejrzeniu Hakiego Shanksa, Fujitora sugeruje wycofanie się, ponieważ walka zaszkodzi cywilom. Shanks ostrzega Kizaru i Fujitorę, że umrą, jeśli spróbują ukraść Utę, i uwalnia Hakiego Zdobywcy.

Piraci Rudowłosych

One Piece Film Red dostarcza również fanom wspaniałych informacji o kluczowych członkach Red Hair Pirates.

One Piece Film Red Spoilery: Każdy spoiler do tej pory w zestawie

Niektóre zajawki wyciekły za pośrednictwem broszury – oprócz zaktualizowanej tabeli postaci dzięki fanom na Reddicie i Twitterze.

Jednoczęściowy film czerwony dodatkowe informacje!!! (@sandman_AP na Twitterze) z OnePiece

Poniżej znajduje się krótki przegląd Piratów Rudowłosych, zajawek, a także ich najważniejszych cech:

Beckman

One Piece Film Red Spoilery: Każdy spoiler do tej pory w zestawie

Beckman jest zarówno silny, jak i zwinny, łącząc swój karabin ze swoim Haki, aby uzyskać super szybkie pociski. Chociaż zawsze jest chłodny, mówi się, że Beckman jest również playboyem, który kocha kobiety.

Yasopp

One Piece Film Red Spoilery: Każdy spoiler do tej pory w zestawie

Umiejętności snajperskie Yasoppa są pierwszorzędne i właśnie ta umiejętność jest głównym powodem, dla którego zyskał przydomek „Ścigający”. Yasopp jest zasadniczo idealny do każdej broni snajperskiej. Podobnie jak jego syn, Yasopp wykorzystuje obserwację Hakiego.

Szczęście Roux

One Piece Film Red Spoilery: Każdy spoiler do tej pory w zestawie

Lucky Roux jest szczęśliwym i wesołym kucharzem z załogi rudowłosych piratów i chociaż jest biegły w kuchni, wciąż może wytrzymać. Lucky Roux zazwyczaj walczy, używając swojego dużego ciała, takiego jak kula do kręgli i używając Hakiego, i ma naprawdę potężne nogi, które sprawiają, że jest całkiem zwinny.

Poncz bonk

One Piece Film Red Spoilery: Każdy spoiler do tej pory w zestawie

Bonk Punch jest jednym z najstarszych członków załogi Red Hair Pirate i zazwyczaj walczy u boku Monstera w prawie każdej bitwie. Bonk Punch i Monster tworzą niesamowity zespół i tworzą obecny duet muzyczny Red-Haired Pirates.

Potwór

One Piece Film Red Spoilery: Każdy spoiler do tej pory w zestawie

Monster jest dyrektorem Red Hair Pirates i chociaż nie jest człowiekiem, jest równie silny w walce. Monster jest niesamowicie inteligentny i potrafi zrozumieć ludzkie emocje – często gotowy narażać swoje życie dla innych.

Hongo

One Piece Film Red Spoilery: Każdy spoiler do tej pory w zestawie

Hongo jest lekarzem Rudowłosych Piratów i znakomitym chirurgiem z doskonałą znajomością medycyny i różnych technologii. Jest naprawdę dobry w demontażu maszyn, co czyni go naprawdę ważnym członkiem zespołu.

Wyjąca Gab

One Piece Film Red Spoilery: Każdy spoiler do tej pory w zestawie

Howling Gab walczy w naprawdę dziwny, ale skuteczny sposób, ponieważ wystrzeliwuje z ust laserowy ryk, który może przecinać wrogów. Chociaż Howling Gab ma imponującą sylwetkę i okrutny styl ataku, w rzeczywistości ma bardzo dobre serce – nienawidzi robaków i duchów.

Wąż budowlany

One Piece Film Red Spoilery: Każdy spoiler do tej pory w zestawie

Building Snake jest nawigatorem Red Hair Pirates i lubi walczyć w unikalnym stylu „żonglerki dwoma mieczami”, wykonując skomplikowane ruchy podobne do akrobaty. Odgrywa znaczącą rolę w ekipie, ale także z dystansu przygląda się rozwojowi Luffy’ego i Uty.

Sok limonkowy

One Piece Film Red Spoilery: Każdy spoiler do tej pory w zestawie

Limejuice walczy bronią, która emituje wyładowania elektryczne, taką jak kij elektryczny, którym się posługuje. Potrafi użyć Geppo podobnego do Sky Walk Sanjiego, aby zaatakować z góry.

Luffy używa Gear 5 In One Piece Film Red

Czy Luffy umrze w jednym kawałku i czy wróci do życia?

Zaskakujący zwrot, który pojawia się w One Piece Film Red, polega na tym, że fani faktycznie dostrzegają Luffy’ego w Gear 5! Chociaż jest bardzo krótki i fani ledwo go widzą, jest to bardzo zaskakujące, ponieważ większość fanów myślała, że ​​ujawnienie Gear 5 nastąpi w anime, zanim pojawi się w filmie One Piece.

Big Mom Piraci w jednym kawałku filmu czerwony

Wielu fanów One Piece zastanawiało się, co przyniesie przyszłość Big Mom i jej ekipie, ale pojawiają się w One Piece Film Red. Nie dzieje się tak jednak z wielkiego powodu – skoro Piraci Wielkiej Mamy przybywają, by przejąć Utę do swojej kolekcji.

One Piece Film Red Spoilery: Każdy spoiler do tej pory w zestawie

Jednak One Piece Film Red odpowie także na jedno z palących pytań dotyczących rodziny Charlotte – czy Charlotte Katakuri kiedykolwiek wróci i czy będzie grał rolę złoczyńcy, czy sojusznika. Katakuri i Oven będą kluczowe role w One Piece Film Red, ponieważ Katakuri będzie walczyć u boku Shanksa z powodu dziwnych okoliczności.

Kto jest ostatecznym szefem w One Piece Film Red?

W końcu Zoro i Sanji walczą razem, a bohaterowie łączą się z nieoczekiwanymi osobami – takimi jak Nami używająca Zeusa i Robin używająca ataku Demonio Feur. Przede wszystkim, jak dotąd najbardziej oszałamiającym spoilerem One Piece Film Red jest to, że Uta jest ostatecznym bossem!

One Piece Film Red Spoilery: Każdy spoiler do tej pory w zestawie

Dowiedz się więcej o Ucie jako ostatecznym bossie, a także o dyskusjach na temat innych spoilerów w poniższym filmie autorstwa Poważny:

Chociaż wciąż jest sporo kluczowych informacji trzymanych w tajemnicy, zdecydowanie utrzymuje to przy życiu szum wokół One Piece Film Red. Wiele z tych spoilerów odkrywa fascynujące zwroty akcji i odwieczne pytania – One Piece Film Red z pewnością ma mnóstwo rozrywki dla fanów!

Czy ten post był pomocny?