Skip to content

„On jest niezrozumiany”: Brian Cox z Succession ujawnia, że ​​miał obawy dotyczące grania w „strasznego” Logana Roya

2 de lipiec de 2022
Screenshot 2022 07 02 at 10.09.16

Brian Cox początkowo miał zastrzeżenia co do grania swojej jedynej postaci, Logana Roya Dziedziczenie ponieważ musiałby zapłacić „tego strasznego człowieka za cały ten czas”.

Ale potem Cox zdał sobie sprawę: „Wcale nie jest okropnym człowiekiem. To bardzo niezrozumiany człowiek.

Szkocki aktor gra Logana Roya, medialnego giganta i patriarchę uprzywilejowanej, dysfunkcyjnej rodziny, której członkowie nieustannie wspierali się, a potem zdradzali się nawzajem przez cztery sezony coraz bardziej popularnego dramatu.

Cox powiedział The Times of London o swoim nagrodzonym Złotym Globem występie w przebojowym dramacie HBO:

„Uwielbiam w Loganie to, że ma paskudne poczucie humoru. Wie, jak pobudzić ludzi do działania i celowo nimi potrząsa. Nieustannie sprawia, że ​​ludzie się budzą, nawet jeśli jest to w pewien sposób brutalne. Bardzo go szanuję”.

Powiedział Czasy Londynu on wierzy Dziedziczenie być „bardzo smutnym przedstawieniem” pomimo humoru i szybkiego dowcipu między bohaterami. Serial jest obecnie kręcony w piątym sezonie, po tym, jak w finale czwartego sezonu Logan Roy został zdradzony przez wszystkie jego dzieci i musiał szukać osoby z zewnątrz, aby kontynuować swoją dynastię.

Szkocki aktor zwrócił uwagę na fakt, że potentat medialny jest zawiedziony przez każde z jego dzieci po kolei. „To dla niego nieskończenie rozczarowujące”.

Cox powiedział Czasy twórca serialu i scenarzysta Jesse Armstrong powiedział mu, żeby nie dał się zwieść żartom z serialu: „To tragedia”.

Fani spekulowali, czy Royowie są inspirowani klanem Murdoch, Trumpami, czy może inną rodziną, ale Armstrong zawsze się sprzeciwiał, mówiąc, że jego postacie są kombinacją różnych ludzi.

Cox powiedział o ostrym satyrycznym piórze Armstronga, gdy wskazał na takie postacie jak Roys:

„W tych programach, które pisze, jest niemal jakiś socjalistyczny imperatyw. Są krytyką, mocną krytyką. Dziedziczenie to współczesna komedia obyczajowa o ludziach oderwanych od fundamentalnych korzeni życia”.

Czy ten post był pomocny?