Skip to content

Odrodzenie hitu „Into The Woods” przedłuża występ na Broadwayu

27 de lipiec de 2022
0556 Joshua Henry Gavin Creel photo by Matthew Murphy and Evan Zimmerman for MurphyMade 1

Jak powszechnie oczekiwano, przebojowe odrodzenie Do lasu przedłuży swoje ograniczone zaangażowanie w teatrze St. James na Broadwayu, ogłosili dziś producenci.

Produkcja, która pierwotnie miała zostać zamknięta 21 sierpnia, została przedłużona o dodatkowe osiem tygodni, a bilety są dostępne w sprzedaży do 16 października. Możliwe są dodatkowe rozszerzenia.

Jordan Roth, prezes Jujamcyn Theatres, ogłosił dziś przedłużenie. Produkcja rozpoczęła życie zeszłej wiosny jako New York City Center Encores! produkcja. Musical Jamesa Lapine-Stephena Sondheima wyreżyserował Lear deBessonet,

W produkcji występują obecnie między innymi Sara Bareilles, Brian d’Arcy James, Gavin Creel, Julia Lester, Patina Miller, Phillipa Soo i Joshua Henry, ale nie ogłoszono castingu do rozszerzenia.

Rozszerzenie pojawia się, gdy wiadomość o dostępności miejsca pojawiła się wczoraj, gdy Ostateczny termin poinformował wyłącznie, że nadchodzi Lekcja fortepianu grał w Ethel Barrymore Theatre zamiast w wcześniej ogłoszonym St. James Theatre, gdy 19 września rozpoczną się pokazy. Zmiana miejsca nastąpiła, gdy dwóch największych właścicieli teatrów na Broadwayu znalazło się w sytuacji, w której jeden – Jujamcyn – miał niespodziewany hit musicalowy jej ręce, a druga – Organizacja Shuberta – znalazła się w pustym miejscu wraz z nagłym zamknięciem Gartha Drabinsky’ego Rajski Plac.

Ruch Lekcja fortepianu do Shubert’s Barrymore pozwoliła Jujamcynowi zatrzymać się na zarabianiu pieniędzy Do lasu przebudzenie, które pakuje St. James od czasu przybycia przebudzenia z centrum miasta. Zeszły tydzień, Do lasu zarobił 1,8 miliona dolarów, co czyni go jednym z najgorętszych biletów na Broadway w tym sezonie.

Lekcja fortepianu 15 sierpnia rozpocznie próby do swojego 17-tygodniowego biegu w Barrymore, który ma około 400 miejsc mniej niż St. James.

Lekcja gry na pianinie reżyserka LaTanya Richardson Jackson powiedziała wczoraj, że jest zadowolona z przeprowadzki, i że Barrymore, gdzie zagrała w produkcji z 2014 roku Rodzynka w słońcu, w rzeczywistości był jej pierwszym wyborem. „To teatr mojego serca” – powiedziała.

Dzisiejsze ogłoszenie o Do lasu rozszerzenie pochodzi od producentów Teatrów Jujamcyn; Jordana Rotha; Centrum Nowego Jorku; Daryl Rotha; myśliwy Arnold; Teatry Concord; Nicole Eisenberg; Jessica R. Jenen; Grupa Michaela Cassela; Kevina Ryana; ShowTown produkcje; Armstrong, Gold & Ross; oraz Nicole Kastrinos, producent wykonawczy.

Czy ten post był pomocny?