Skip to content

Odlewy „Mama Katie”, „Dziewczyna z Alabamy”; Freestyle, Indian, Buffalo 8, 1091 Przejęcia; Klip „Orkiestrator Burz” – Briefy filmowe

15 de lipiec de 2022
thumbnail Screen Shot 2022 06 21 at 3.32.15 PM 1 e1657838115389

EKSKLUZYWNY: Dina Meyer (Wszyscy amerykanie), Aaron Dominguez (Tylko morderstwa w budynku), Julia Tolchin (Loveland), Colin Bates (Broadway’s Dziewczyna z północy kraju) oraz Jason Wiles (trzeci zegarek) zagra w komedii Mama Katie (dawniej Dropout), uświetniający fabularny debiut reżyserski Tyrrella Shaffnera.

Film opowiada o rozwodzie, grana przez Meyer, której świętowanie z dorosłymi dziećmi kończy się, gdy zakochuje się w czarującym nowym chłopaku córki, granym przez Domingueza. Jego obsada obejmuje również Jade Ramirez (Nie możesz się schować), Clara York (Euforia), Lexie Stevenson (Młody i niespokojny) oraz Shannon Dee (Dobre dziewczyny).

Shaffnera i Scenariusz napisała Meryl Branch-McTiernan, która dwa lata z rzędu była ćwierćfinalistką w konkursie na scenariusz do Nicholl Akademii. Branch-McTiernan i Shaffner produkują dla swojego sztandaru Ex Files Productions obok Corey Mossa (Biały Słoń) Bold Soul Studios. Producentami wykonawczymi są Milan Chakraborty i Sanjay M Sharma z Marginal MediaWorks, a także Kristin Tegtmeier Higgins z River Place Films, James Velissaris z Finch Fortress Films i Sandy Cleary. Meyer jest reprezentowany przez Agencja Mosaic i Joseph Le Talent; Dominguez autorstwa innowacyjnych artystów oraz autentycznego zarządzania talentami i literaturą; Tolchin autorstwa UGA Talent i Stein Entertainment Grupa; Bates autorstwa Innovative Artists i Time-Art we Francji; i Wiles od Untitled Entertainment.

***

EKSKLUZYWNY: Shaquita Smith (Niegodziwe miasto) łączy siły z Nferno Productions dla Dziewczyna z Alabamy— thriller akcji oparty na wierszu, który napisała w Birmingham w Alabamie w 2008 roku.

Film opowiada o Angeli Davis (Smith), byłej agentce wojskowej wyrusza na śmiertelną misję w Wetumpce w stanie Alabama, aby odnaleźć i uratować swoją młodszą siostrę po tym, jak została porwana i zmuszona do handlu seksualnym. (Wiersz, który napisała Smith, odnosi się do jej traumatycznych doświadczeń z dzieciństwa związanych z wykorzystywaniem i… porzucenie.)

Christopher A. Nolen (Znak zodiaku) będzie reżyserować i produkować razem ze Smithem; ten ostatni dla Quita Films. Produkcja rozpoczyna się w Chicago i Birmingham w stanie AL tej zimy. Smith jest reprezentowany przez uznanych artystów i Eris Talent Agency; Nolen przez Burke Management.

***

EKSKLUZYWNY: Media cyfrowe w stylu dowolnym uzyskał prawa do dramatu w Ameryce Północnej Anioł od scenarzysty i reżysera Raeann Giles. Dział dystrybucji filmów cyfrowych należący do Allen Media Group Byrona Allena planuje opublikować zdjęcie na platformach VOD 9 sierpnia.

W Anioł, trzy trzydziestokilkuletnie panie uciekają do krainy wina, piją zakazane wino i budzą się w alternatywnej rzeczywistości tego, co mogło być. Kiedy widzą, czego naprawdę chcą w życiu, jedna z nich wraca do dawnego poronienia i staje twarzą w twarz z traumatyczną stratą. Wydarzenia z poronienia oparte są na prawdziwej historii, a retrospekcje w filmie składają się z prawdziwych materiałów z rzeczywistej historii utraty ciąży. Film ma na celu uświadomienie innym kobietom, że nie są same, i zniesienie piętna, jakim jest ukrywanie poronień.

Występują u boku Gilesa w Anioł czy Angela Relucio (Ozark) i Chelsea Gilson (Hawaje Pięć-0). Film wyprodukowali Giles i Donald Nguyen. Freestyle Digital Media wynegocjowało umowę, aby przejąć ją bezpośrednio z Giles z Malie Productions i prawnikiem Patrickiem Alach z Longo & Alach. Obejrzyj przyczepa dla Anioł poniżej.

***

EKSKLUZYWNY: Indyjskie zdjęcia nabyła ogólnoświatowe prawa do nominowanego do nagrody GLAAD dramatu pajęczyna fałdy od reżysera Lisy Donato (Foxy Trot), planując premierę w wybranych kinach 12 sierpnia, a na VOD 23.

Akcja filmu rozgrywa się latem 1986 roku i bada bliskie więzi, jakie ludzie mogą tworzyć w najbardziej nieoczekiwanych miejscach. Dziesięcioletni Tate Millikin (Jackson Robert Scott) zostaje nagle wyrwany z korzeniami i zmuszony do przeniesienia się na przedmieścia Kansas City, gdzie jego transfobiczny ojciec odkrywa, że ​​ich sąsiadką jest trans kobieta o imieniu Gossamer (Alexandra Grey). Po zapoznaniu się z tymi informacjami szybko zabrania Tate nawet przywitać się z nią. Gdy małżeństwo jego rodziców się rozpada, młody Tate postanawia przeciwstawić się rozkazom ojca i zamiast tego nawiązuje silną więź z Gossamer i jej ojcem, Edwardem (Franklin Ojeda Smith).

pajęczyna fałdy także gwiazdy Sprague Grayden (Sześć stóp pod ziemią), Shane Zachód (Spacer do zapamiętania), Ethan Suplee (Pamiętaj tytanów) i Yeardley Smith (Simpsonowie). Ten ostatni Również służył jako jeden z producentów filmu.

***

EKSKLUZYWNY: Bawół 8 nabyła prawa do hiszpańskiego dramatu artystycznego Magoado wyreżyserowany przez Rubéna Sainza, który ma trafić na światową premierę w przyszłym roku.

Magoado bada znaczenie rodziny i kwestionuje wartość samotności. Peio (Diego Álvarez) jest samotnikiem ukrywającym się na wybrzeżu Santa Catarina, gdy niespodziewanie odwiedza go jego syn, Markel (Dorleta Urretabizkaia). Musi wtedy uporać się ze swoją nową rzeczywistością narzuconą mu przez towarzystwo syna.

Sainz napisał scenariusz do filmu, który w zeszłym roku otrzymał nominację do nagrody Best Film na Goa Film Festival of India. Wyprodukowali go Sainz i Karmele Barandiaran, a dyrektor wykonawczy Karmele Barandiaran wraz z Jankiem Ambrosem i Alexem Loynazem z Assembly Line Entertainment.

***

EKSKLUZYWNY: 1091 zdjęć ogłosił, że wyda dokument fabularny Auroris Media Sextortion: ukryta pandemia od reżysera Marii Demeshkiny Peek (Marzę o tańcu, Trzecia klasa) na wszystkich platformach TVOD/cyfrowych na całym świecie od 4 października. Wydanie jest następstwem ogólnokrajowej trasy edukacyjnej, którą Auroris zaplanował na lato, która rozpocznie się w sierpniu konferencją Crimes Against Children w Dallas. Film zostanie również pokazany w USC Cinema Arts w Los Angeles 15 września oraz w takich miastach jak Nowy Jork, Filadelfia, Boston, Waszyngton, DC, Atlanta, Nashville, Knoxville, Norfolk, Miami, Denver, Chicago, Detroit, San Francisco, Phoenix, Ottawa i Vancouver. Na jesień zaplanowano także pokazy dla prawodawców w Waszyngtonie i Brukseli w Belgii.

Film Peeka to śledztwo dotyczące świata uwodzenia i seksu w Internecie — dzisiejszej rzeczywistości jednego na siedmioro dzieci w Internecie. Rozpieczętowując federalną sprawę pilota najwyższej klasy z setkami ofiar i przeprowadzając wywiady z ocalałymi i ich rodzicami, artykuł o prawdziwej zbrodni ujawnia często pomijaną zbrodnię przeciwko dzieciom, taktykę internetowych drapieżników oraz głosy rodziców i prawa egzekwowanie prawa powstrzyma wykorzystywanie dzieci w sieci.

Seksoszustwo miał swoją światową premierę w sekcji Sprawiedliwość Społeczna tegorocznego Festiwalu Filmowego w Santa Barbara. Maria Demeshkina Peek zmontowała film i wyprodukowała go u boku Stephena Peeka. Aby znaleźć seans w Twojej okolicy, kliknij tutaj.

***

EKSKLUZYWNY: Termin ma ekskluzywny klip z dokumentu funkcji Orchestrator of Storms: Fantastyczny świat Jean Rollinktóry jutro będzie miał swoją światową premierę w sekcji Dokumenty z Skraju Festiwalu Filmowego Fantasia.

Film scenarzystów-reżyserów Dimy Ballin i Kat Ellinger analizuje twórczość filmowca w kontekście jego życia i obsesji, jego związku z francuskimi surrealistami i poezją oraz jego zaangażowania w anarchistyczną scenę lat 60. we Francji, wnosząc głębszy wymiar do sposób, w jaki można zrozumieć jego pracę.

Występują w nim David Hinds, Kier-La Janisse, Brigitte Lahaie, Madeleine LeDespencer, Françoise Pascal, Jeremy Richey, Virgine Selavy, Véronique D-Travers i Nigel Wingrove. Producentami filmu byli Ellinger i Ballin, producentami wykonawczymi Francesco Simeoni oraz Kier-La Janisse i Jonathan Zaurin jako współpracujący producenci.

Obejrzyj poniższy klip.

Czy ten post był pomocny?