Skip to content

Odcinek 50 gry Digimon Ghost: data premiery, godzina i gdzie oglądać

30 de październik de 2022
DigimonGG

The Digimon franczyza jest jedną z najdłużej działających serii anime od czasu debiutu w 1999 roku. Przez lata seria stale się rozwijała, wymyślając nowe koncepcje i pomysły, które napędzały serię do przodu. I choć niektóre historie wróciły do ​​korzeni, wiele nowych serii wniosło do serii coś zupełnie nowego i Gra duchów Digimon jest jedną z takich serii. Czekając na nowe odcinki tej serii, opowiemy wam wszystko o nadchodzącym 49. odcinku serialu Gra duchów Digimon anime, którego premiera zaplanowana jest na 6 listopada 2022 roku.

Gra duchów Digimon Odcinek 50 data premiery

Z tego, co wiemy w tej chwili, odcinek 50 Gra duchów Digimon ukaże się 6 listopada 2022 r. Tytuł odcinka będzie brzmiał „Odpłać”, co zostało oficjalnie ujawnione. Poprzedni odcinek został wyemitowany 30 października 2022 r., ponieważ serial jest emitowany regularnie co tydzień; zdarzały się przerwy, ale są one dość rzadkie.

Gra duchów Digimon Zwiastun 50 odcinka i spoilery

Odcinki anime zwykle publikują krótki podgląd wideo do następnego odcinka na końcu każdego odcinka. Te filmy zostaną wkrótce udostępnione online, a gdy tylko się pojawią, udostępnimy Ci zwiastuny podglądu ze spojlerami w tym artykule.

Gra duchów Digimon Odcinek 50, podsumowanie

Gdy przygotowujemy się na to, co nadchodzi w następnym odcinku Gra duchów Digimonszybko podsumujmy, co wydarzyło się w ostatnim odcinku:

Podczas oglądania pokazu w Piedmon Dream Circus Ruli wybiera broszurę z kodem QR na specjalny pokaz. Po zeskanowaniu kodu QR w nocy TobuCatmon i FlaWizardmon przychodzą porwać Angoramona.

W cyrku Angoramon widzi, jak Piedmon zamienia dzieci w karty do gry. Hiro, Gammamon i Ruli wracają do cyrku i walczą ze sługami Piedmona. Ruli pokonuje Piedmona w grze karcianej i nakazuje mu przywrócić wszystkie dzieci do ich prawdziwej postaci i przestać zamieniać dzieci w karty. Następnie odchodzi Piedmon Dream Circus.

ZWIĄZANE Z:

Zamówienie zegarka Digimon: seriale i filmy anime

Gdzie oglądać Gra duchów Digimon Odcinek 50?

Jedyne miejsce, w którym możesz oglądać Gra duchów Digimon regularnie jest Crunchyroll. Crunchyroll oferuje serial regularnie poprzez simulcast, ale będziesz musiał oglądać go po japońsku, z angielskimi napisami. Inne usługi przesyłania strumieniowego oferują Gra duchów Digimon również, ale odcinki nie są regularnie aktualizowane, więc nie będziesz mógł oglądać najnowszych. Pamiętaj też, że Crunchyroll nie oferuje Gra duchów Digimon odcinki w każdym regionie świata.

  • Artur S. Poe

    Artur S. Poe

    Arthur S. Poe był zafascynowany fikcją, odkąd jako dziecko zobaczył Digimona i przeczytał Harry’ego Pottera. Od tego czasu obejrzał kilka tysięcy filmów i anime, przeczytał kilkaset książek i komiksów, zagrał w kilkaset gier wszystkich gatunków.

Czy ten post był pomocny?