Skip to content

Obsada Breaking Bad spotyka się ponownie w niedzielę Super Bowl, aby sprzedać ci żetony

27 de styczeń de 2023
l intro 1674785820

Walter White wpatrujący się w coś

Najsłynniejsi na świecie kucharze metamfetaminy powracają w zupełnie nowej reklamie Super Bowl, w której gwiazdy „Breaking Bad” Bryan Cranston i Aaron Paul łączą siły z inną znaną twarzą handlarza narkotyków z serialu.

„Breaking Soon” – głosi najnowszy zwiastun YouTube firmy PopCorners, firmy produkującej chipsy popcornowe, która sponsoruje spot Jessego Pinkmana i Waltera White’a, który ma się wkrótce spotkać. Słynną parę można zobaczyć w zwiastunie promocyjnym, jadącym swoim kultowym kamperem na nieujawnione spotkanie, a wszystko to podjadając przysmaki firmy. PopCorners drażni się z reklamą duetu podczas Super Bowl od kilku tygodni, sugerując jakąś rozgrywkę lub przybycie gdzieś. „Coś gotujemy” — zasugerowali dealerzy żetonów tweeta z 18 stycznia. „Zacznijmy od tego” – oni później dodane 26 stycznia .

Cała kampania rozpoczęła się 22 grudnia 2022 r. o godz złowieszczy post z datą Super Bowl i zdjęciem niewyraźnej sylwetki Waltera White’a. PopCorners później podążyło za tym z ćwierkać który przedstawiał Waltera White’a Cranstona w pełnym kolorze i kostiumie, z frazą: „Powiedz. Nasze. Imię”. Fani, którzy zwietrzyli kampanię, tłumnie przybyli Strona PopCorners na Twitterze aby pokazać swoje wsparcie. „Potrzebne są torby inspirowane „Breaking Bad” o nazwach takich jak „Walter White Cheddar” lub „Salamanca Sweet Chili”, a nawet „Better Call Jalapeño Cheddar” – zasugerował. @RCrayon21. „Przysięgam, jeśli to ostatni występ Heisenberga, lepiej, żeby był fenomenalny” – napisał @Bingland UK w tweecie, który zdobył ponad 2000 polubień.

W czwartek PopCorners opublikowało epickie zdjęcie z reklamy „Breaking Bad”, przedstawiające kolejną legendarną postać, która ma dołączyć do Jessego i Walta w promocji Super Bowl.

Jesse i Walt zmierzą się z Tuco Salamanką w reklamie PopCorners

Podobno Tuco Salamanca Raymonda Cruza ma zmierzyć się z Jessem Pinkmanem i Walterem White’em w długo oczekiwanej reklamie PopCorners Super Bowl, która zostanie wyemitowana podczas wielkiego meczu NFL 12 lutego (via Variety). Nowe zdjęcia prasowe pokazują trio „Breaking Bad” ponownie razem na pustyni w Nowym Meksyku, rozmawiające o interesach, tak jak za dawnych czasów. Tylko tym razem ich biznesem są chipsy popcornowe.

Fani Cruza, którzy będą oglądać Super Bowl, z pewnością będą zachwyceni, widząc na ekranach swoich telewizorów starszego aktora „Breaking Bad” po jego ostatnim występie jako Tuco w „Better Call Saul” w zeszłym roku. Podczas gdy Bryan Cranston i Aaron Paul mogą wydawać się, że świetnie się bawili, kręcąc reklamy i filmy promocyjne PopCorners, Cruz to zupełnie inna historia — a przynajmniej tak było kiedyś, kiedy wcielał się w Tuco.

„Nie ma w tym nic zabawnego” — powiedział kiedyś Cruz The Hollywood Reporter. „To świetna postać, ale próba jej osiągnięcia jest naprawdę trudna. Jest naprawdę wysokoenergetyczna. Jest nieustępliwa. Jest bardzo fizyczna i wyczerpuje cię. Stajesz się bardzo wyczerpany”. Miejmy nadzieję, że skoro Tuco i ekipa „Breaking Bad” mają do czynienia tylko z chipsami z popcornu – a nie z metamfetaminą – sprawy potoczyły się stosunkowo gładko dla niego i wszystkich zaangażowanych.

Czy ten post był pomocny?