Skip to content

Obóz Darby z Christmas Chronicles potwierdza to, co wszyscy podejrzewaliśmy w związku z zachowaniem Goldie Hawn na planie

1 de grudzień de 2021
l intro 1638380355

W ciągu ostatnich kilku lat Netflix wszedł na całość w świątecznych filmach. Wygląda na to, że gigant streamingowy nie będzie usatysfakcjonowany, dopóki nie zdobędzie korony wybitnego miejsca wakacyjnego od takich jak The Hallmark Channel, a Netflix ma już na swoim koncie sporo nowoczesnych klasyków. Od trylogii „The Princess Switch” po „Klaus” znajdziesz mnóstwo filmów, do których będziesz chciał wrócić, gdy pogoda na zewnątrz stanie się przerażająca, ale ogień w środku jest tak zachwycający.

Kolejnym filmem, który zasługuje na to, by znaleźć się na waszej regularnej wakacyjnej rotacji, jest duologia „Kroniki bożonarodzeniowe”. Pierwszy film opowiada o dwójce przedwcześnie rozwiniętych dzieci, które muszą pomóc Świętemu Mikołajowi (Kurt Russell), gdy jego sanie się rozbijają, tracąc przy tym wszystkie prezenty. Dzieci po raz kolejny łączą siły z Mikołajem w sequelu, aby powstrzymać nikczemnego Belsnickela (Julian Dennison).

W obu filmach aktorka Darby Camp kradnie show, co jest imponującym wyczynem, biorąc pod uwagę, że występuje u boku niektórych legend Hollywood, takich jak Russell i Goldie Hawn. Mniej więcej w czasie, gdy „The Christmas Chronicles 2” ukazało się w 2020 roku, Camp rozmawiał z The Hollywood Reporter o tym, jak to jest pracować z kimś takim jak Hawn, a jej odpowiedź z pewnością zachwyci fanów wpływowej aktorki.

Darby Camp opisuje Goldie Hawn jako „słodką, życzliwą osobę”

Darby Camp szybko gromadzi CV, które może konkurować z życiorysem Goldie Hawn. Mimo że urodziła się w 2007 roku, zagrała już w wielu projektach filmowych i telewizyjnych, w tym w „Pozostałych”, „Wielkich kłamstwach” i „NOS4A2”. Jej filmografia może się jeszcze bardziej rozwinąć w nadchodzących latach, ale na razie wygląda na to, że cieszy się czasem w centrum uwagi z hollywoodzkimi członkami rodziny królewskiej, takimi jak Goldie Hawn.

W wywiadzie dla THR Camp został zapytany, jak to jest pracować z Hawnem przy filmach „Kroniki bożonarodzeniowe” i zgodnie z oczekiwaniami wydaje się, że działanie u boku Hawna było czystą przyjemnością. Camp wyjaśnił: „To było fantastyczne! Jest cudowną, bystrą osobą i niesamowicie było z nią pracować. W pierwszym przypadku tak naprawdę nie miałem z nią żadnych scen, odkąd jej występ był na końcu , ale udało mi się ją poznać. Praca z nią była po prostu niesamowita. Jest po prostu słodką, życzliwą osobą, która zawsze się śmieje i świetnie się bawi”.

Oczywiście przebywanie z wielkimi gwiazdami nie jest niczym nowym dla Campu. W poprzednich rolach występowała u boku pokroju Nicole Kidman i Reese Witherspoon, ale jak dalej wspomina, nie była tak naprawdę zaskoczona ich obecnością. „Kiedy robiłam pierwsze „Wielkie kłamstewka”, nie wiedziałam, kim są Reese Witherspoon czy Nicole Kidman, ponieważ byłam za młoda, żeby naprawdę zobaczyć ich filmy” – wyjaśniła. „Więc nie byłem tak naprawdę zachwycony… Więc naprawdę fajnie było oglądać ich filmy, gdy dorosnę. Czasami nie mogę uwierzyć, że to oni, ponieważ teraz są tylko moimi przyjaciółmi”.

Miejmy nadzieję, że pewnego dnia młodzi aktorzy będą rozmawiać o tym, jakim zaszczytem jest występować u boku Darby Camp.

Czy ten post był pomocny?