Skip to content

Objaśnienie demonicznej formy i mocy Asty w czarnej koniczynie

24 de lipiec de 2022
Asta

Wszyscy wiemy, że Asta jest bohaterem Czarna koniczyna. Asta jest naprawdę dobrze napisaną postacią, ale oprócz tego, że jest bardzo potężna, Asta jest również wyjątkowa w świecie Czarna koniczyna. W tym artykule omówimy Asta i jego moce. Wymienimy je i wyjaśnimy każdy z nich, abyś wiedział wszystko, co musisz wiedzieć o bohaterze Czarna koniczyna i jego demoniczną formę, a także unikalny zestaw mocy i umiejętności, które widzieliśmy w całej serii. Artykuł będzie funkcjonował jako lista, ponieważ bardziej szczegółowo wymienimy i wyjaśnimy każdą z mocy Asty. Cieszyć się!

Magiczne moce

Asta wykorzystuje unikalną energię Antymagii, aby unieważnić inne rodzaje magii. Pomimo braku zdolności do używania magii, jego kontrola nad tą antymagiczną energią, a także wyjątkowość jej mocy, przyniosły jej rangę maga na poziomie tajemnym. Asta łączy swoją Antymagię z magią innych, aby tworzyć potężniejsze zaklęcia.

Umiejętności ogólne

Asta początkowo miał sztywny styl szermierki ze względu na jego niekonwencjonalny miecz i fakt, że otrzymał tylko podstawowe szkolenie od Fanzella Krugera. Z biegiem czasu rozwinął lepsze umiejętności poprzez doświadczenie bojowe, walcząc z wieloma przeciwnikami, którzy używali magicznych mieczy i będąc świadkiem ich bitew, takich jak Licht, Yami, Mars i Kiato, udało mu się również poprawić swoje umiejętności dzięki dodatkowym mieczom i percepcji ki.

Z drugiej strony Asta nie ma many i nie jest w stanie używać magii. To pozwala mu używać Antymagii bez odczuwania jej wyniszczających efektów, ponieważ nie ma magicznej mocy, którą mógłby stracić. To czyni go również niewykrywalnym dla ludzi, którzy wyczuwają manę innych, i jest odporny na wysysającą życie substancję z podziemnego świata.

Asta posiada wysoki poziom siły fizycznej, zdolną do wykonania tysiąca pompek jedną ręką. Ta siła pozwala mu trzymać ciężkie miecze jedną ręką, a także tworzyć dziury w skalnych ścianach, używając tylko pięści, nie raniąc się. Asta może trzymać swoje miecze z taką siłą, że jego przeciwnicy przechodzą przez skały, gdy zostaną trafieni jego bronią. Królowa Czarownic dodatkowo wzmocniła siłę swoich ramion, używając magii krwi.

Asta jest również w stanie poruszać się z ponadprzeciętną prędkością, co prowadzi Williama Vengeance’a do przekonania, że ​​użył magii, aby sobie pomóc. Oprócz tego Asta posiada wysoką wytrzymałość, co widać, gdy jest w stanie wstać, pomimo licznych ataków Heatha Grice’a. Jest nawet w stanie wyjść z próby upadku Lichta stosunkowo bez szwanku wraz z Yamim. Asta posiada wyższy poziom instynktu, co widać, gdy podświadomie porusza swoim ciałem w najlepszy sposób, aby się bronić.

ZWIĄZANE Z:

Kim są rodzice Asty i z kim jest spokrewniony?

Ki, którego używa Asta, jest w rzeczywistości zasadą pochodzącą z miejsca, z którego pochodzi Yami. Pozwala Aście używać swojego szóstego zmysłu do postrzegania i reagowania na ataki i ludzi, których nie widzi. Jego wyjątkowo silna siła woli pozwala mu nigdy się nie poddawać, bez względu na to, jak trudna lub niemożliwa jest sytuacja. Nawet gdy stracił władzę w obu rękach, stanowczo odmawiał poddania się.

Stawiając czoła demonowi w nim, Asta była w stanie przezwyciężyć jego pokusę. Później nawet chwilowo opierał się kontroli Krwawej Marionetki Królowej Wiedźmy. Jego upór jest wielką inspiracją dla otaczających go ludzi, nieustannie popychając ich poza własne granice. Wykazano również, że Asta jest niesamowicie charyzmatyczny, a jego działania i słowa rutynowo mobilizują jego przyjaciół i sojuszników w nawet najbardziej rozpaczliwych sytuacjach. Jest też niezwykle elokwentny, tworząc inspirujące przemówienia i nieustannie obracając przeciwko nim słowa swoich przeciwników.

Pomimo swojej nadpobudliwej i upartej natury, Asta okazała się być inteligentna i rozważna sama w sobie. Rozumie wiele sytuacji, w których się znajduje i może być taktyczny, gdy jest to konieczne, na przykład usuwając klątwy mieczem i myśląc o różnych taktykach w bitwie. Wykazał, że szybko się uczy, na przykład wtedy, gdy szybko nauczył się używać ki z instrukcji Yami w środku walki, a także jest w stanie odkryć ukryte moce Miecza Danmy po prostu oglądając jego oryginał walka właściciela.

Demoniczne zdolności i formy

Jako posiadacz grimuaru z pięciolistnej koniczyny, Asta jest połączona z demonem, który posiada antymagię, co daje mu dostęp do tej energii. Im więcej mocy zabierze, tym bardziej demoniczny staje się jego wygląd. Asta zawiera pakt z demonem: jego prawe ramię w zamian za większą moc. Ten wzrost jego mocy pozwala mu zanegować Grawitacyjną Osobliwość i pokryć nową broń antymagią; jednak jego użycie jest ograniczone do 50 sekund.

Czarna Asta

Po tym, jak Królowa Wiedźm używa swojej magii krwi, aby usunąć ograniczenia Anty-Magii Asty, Asta uczy się kierować energię przez swoje ciało i osiągnąć formę, w której Anty-Magia przechodzi i zakrywa część jego ciała. z jego ciała. Ta forma jest przyciągana przez silną magię i zwiększa jej siłę i szybkość, jednocześnie oczyszczając jej umysł z wątpliwości i obcych myśli, poprawiając jej skupienie i jasność umysłu, a także dając jej zdolność latania.

Aby aktywować tę formę, Asta musi stać nieruchomo i skupić się na krążącej energii, co pozostawia go otwartym na atak. Dodatkowo fizyczne wyczerpanie związane z używaniem tej formy ogranicza użycie Asty tylko do dwóch razy dziennie, chociaż może naciskać po raz trzeci.

Asta jest również w stanie wejść w stan berserkera, gdy jego emocje ulegają zmianie, powodując, że antymagia w jego ciele wymyka się spod kontroli i zaczyna przejawiać mniejszą stabilność ciała, zakrywa również prawą nogę i razem z ramieniem daje jej kształt. pazury pokrywają większość jego twarzy antymagią i wyrastają trzeci róg, w tym stanie asta nie jest w stanie normalnie rozumować i mówić.

ZWIĄZANE Z:

Top 12 najsilniejszych diabłów w Czarnej Koniczynie (Ranking)

Asymilacja z Liebe

Objaśnienie demonicznej formy i mocy Asty w czarnej koniczynie

Po tym, jak Asta i Liebe trenują z Gimodelo, udaje im się opanować demoniczną asymilację, jednak z powodu wyczerpania transformacja trwa tylko pięć minut.

W tym stanie włosy Asty stają się całkowicie czarne, wyrastają mu cztery rogi, a jego twarz pokrywa kilka ostrych czarnych linii: jedna przecinająca oko od policzka i dwie cieńsze, które biegną od głowy do głównej linii. Jego czoło pokryte jest rodzajem antymagicznej opaski ze spiczastą czerwoną linią, którą przecinają inne mniejsze. Również jego ciało pokryte jest rodzajem zbroi z różnymi śladami podobnymi do tego na czole, na części nóg, a także na niektórych naramiennikach.

Na części ud od boków do środka, za ramionami i na brzuchu widoczne są również cieńsze, spiczaste linie. W środku jego klatki piersiowej znajduje się rodzaj ośmioramiennej gwiazdy, która pokrywa większość z podobnym i mniejszym symbolem w środku, ale zamiast tego z pięcioma punktami, które zamieniają się w koła za każdą minioną minutę i kiedy wszystko to układa się w kręgi, ich asymilacja jest wyłączona. Ma też dwa skrzydła i ogon z końcówką w kształcie koniczyny. Posiada również w sumie sześć antymagicznych kul wyrzucających błyskawice na jego plecach.

Ta forma znacznie zwiększa siłę Asty do tego stopnia, że ​​może z łatwością przeciąć ciało Naamah, nawet po połączeniu się z Lilith, będąc prawdziwym ciałem fizycznym, a nie ciałem magicznym jak Majin, a także jego szybkością i zdolnością jego Antymagii. do tego stopnia, że ​​może unieważnić magię całego obszaru.

Kim jest demon w grimuarach Asty?

Demon wewnątrz Grimuaru Astas to nikt inny jak Liebe. Liebe jest również źródłem antymagicznych zdolności Asty i żywi silną nienawiść do innych diabłów. Ale skąd wzięła się ta nienawiść i jak trafił do grimuaru? Nienawiść sięga czasów narodzin Liebe. Ponieważ był nisko postawionym demonem, urodzonym bez jakiejkolwiek magii, demony wyższego rzędu stanowiły hobby torturowania go. Ten brak magii ostatecznie go uratował, ponieważ był w stanie przejść przez bramy i dołączyć do świata żywych. Stamtąd został adoptowany przez Richitę i był stosunkowo szczęśliwy, dopóki Lucyfero nie dowiedział się, że Liebe mieszka wśród ludzi. Próbował go zabić, ale Richita zdołał schwytać Liebe do grimuaru z pięciolistnej koniczyny, aby uratować go przed Lucifero. Asta przysiągł tego dnia, że ​​unicestwi demony. Z jego nienawiści narodziła się nowa moc, Antymagia.

Czy ten post był pomocny?