Skip to content

„No Time To Die” Lashana Lynch zagra żonę Boba Marleya, Ritę, w biografii Paramount

4 de sierpień de 2022
Lashana Lynch Rita Marley

EKSKLUZYWNY: Po kolejnych długich poszukiwaniach castingu źródła podają Ostateczny termin, że Lashana Lynch została wykorzystana do roli żony Boba Marleya, Rity, w zdjęciu bez tytułu Boba Marleya dla Najważniejszych. Kingsley Ben-Adir ma wcielić się w rolę legendarnego piosenkarza reggae z Król Ryszard reżyser Reinaldo Marcus Green.

Podobnie jak w przypadku obsady Boba, rzucono dużą sieć, jeśli chodzi o znalezienie odpowiedniej osoby do grania w Ritę, w tym szukanie kogoś z jamajskiego pochodzenia (Lynch urodziła się w Anglii, ale jej rodzina pochodzi z Jamajki). Po kilku testach, w tym lekturze chemii z Ben-Adirem, Lynch nie tylko pozyskał szefów, ale także Ritę i rodzinę Marley, którzy wszyscy pobłogosławili casting.

Rita, Ziggy i Cedella Marley będą również produkować w imieniu Tuff Gong. Wyprodukuje także Robert Teitel. Scenariusz autorstwa Zacha Baylina, Franka E. Flowersa i Terence’a Wintera.

Bob Marley zmarł na raka w 1981 roku w wieku 36 lat, ale w tym krótkim życiu zmienił krajobraz muzyczny, wprowadzając pokolenia do reggae takimi piosenkami jak „Get Up, Stand Up”, „One Love”, „No Woman, No Cry ”, „Czy mógłbyś być kochany”, „Buffalo Soldier”, „Jammin” i „Pieśń o odkupieniu”.

Podczas gdy publiczność pamięta Boba za jego wpływ na scenę reggae i działalność polityczną, historia miłosna jego i Rity ma swój własny ponadczasowy charakter i jest równie istotną częścią opowiedzenia jego niesamowitej historii życia. Spotkali się, gdy Rita była młodą piosenkarką, a Bob nadal był członkiem trio wokalnego Wailers. Po dołączeniu do The Soulettes Marley zaczęła mentorować grupę, co ostatecznie doprowadziło do zakochania się dwójki.

Lynch przeżywa chwilę, która zaczyna się od jej kradnącego sceny występu w najnowszym zdjęciu Jamesa Bonda Nie ma czasu na śmierć. Na dodatek była ostatnio widziana w Marvel’s Doktor Strange w wieloświecie szaleństwa. Następna w kolejce jest Sony Królowa Kobieta, który już przyciąga szum sezonu nagród, a także Netflix Matylda adaptacja, w której gra panią Honey.

Reprezentowana jest przez CAA w USA, BWH Agency w Wielkiej Brytanii, Danielle Robinson i Sloane Offer.

Czy ten post był pomocny?