Skip to content

NieR: Automata Anime Dub: potencjalna data premiery

20 de styczeń de 2023
Automata 1.1

The NieR: Automaty seria anime, NieR: Automaty w wersji 1.1a, niedawno trafił na ekrany widzów na całym świecie – a fani Nier są podekscytowani tą nową serią od czasu jej debiutu. Jednak anglojęzyczni miłośnicy anime wciąż chcą dowiedzieć się więcej o tym anime NieR: Automaty potencjalna data premiery dubu anime.

NieR: Automaty w wersji 1.1a jest podpisany w języku angielskim i wydany na Crunchyroll, ale nie ma oficjalnej daty wydania NieR: Automaty w wersji 1.1a dubbing angielski. Jednak niektórzy z tych samych aktorów głosowych w anime, którzy wykonali angielskie podkłady głosowe w Automaty NieR Mówi się, że gra wideo jest zaangażowana w NieR: Automaty w wersji 1.1a anime, co sugeruje, że twórcy mogą szykować się w przyszłości na angielski dub.

Chociaż fani anime wciąż mają mnóstwo pytań na temat NieR: Automaty dub anime, mamy kilka tropów, które wydają się dość obiecujące. Zostań w pobliżu, aby dowiedzieć się wszystkiego, co warto wiedzieć o NieR: Automaty w wersji 1.1a dub anime, w tym potencjalną datę premiery, a także dodatkowe opcje dla anglojęzycznych fanów anime.

Czy NieR: Automata Ver1.1a otrzyma angielski dub?

Jak dotąd seria anime NieR: Automata Ver1.1a wydaje się być adaptacją kultowej gry wideo NieR Automata, przynajmniej pod względem najbardziej niesławnych postaci Niera, a także fabuły, założenia i ogólnej fabuły. W związku z tym fani Nier z całego świata zaczęli spodziewać się kilku podobieństw między dwiema częściami NieR Automata.

Biorąc pod uwagę, że oryginalna gra wideo Nier zawierała opcję pełnego angielskiego lektora, zdecydowana większość fanów spodziewa się w pełni dubbingowanej angielskiej wersji serii anime NieR: Automata Ver1.1a – która jest obecnie w odcinku 3. Dość duża część fanów Nier Automata przyzwyczaiła się już do słuchania 2B i 9S mówiących po angielsku i wielu chciałoby, aby te angielskie głosy pozostały takie same.

POWIĄZANY:

NieR:Automata Ver1.1a: Wiek, data urodzenia, wzrost i waga każdego głównego bohatera

Chociaż nie ma oficjalnego oświadczenia mówiącego, że NieR: Automata Ver1.1a będzie w pełni dubbingowane w języku angielskim, istnieją pewne wskazówki, które wskazują na to, że tak jest. Biorąc pod uwagę popularność i reputację serii NieR Automata, w tym momencie można spodziewać się oficjalnego i pełnego angielskiego dubbingu nowej serii anime.

Mimo to może być dobra wiadomość dla tych, którzy mają nadzieję usłyszeć YoRHa No. 2 Type B (2B) i YoRHa No. 9 Type S (9S) obnoszących się ze swoimi oryginalnymi głosami z gier wideo – chociaż nie zostało to jeszcze oficjalnie potwierdzone. Plotka głosi, że NieR: Automata Ver1.1a zawiera oryginalnych aktorów głosowych z anime dla obu tych sympatycznych postaci, biorąc pod uwagę, że grali te postacie we wszystkich dotychczasowych iteracjach.

1674221721 41 NieR Automata Anime Dub potencjalna data premiery

Kira Buckland i Kyle McCarley absolutnie kochali swoje postacie w grze wideo NieR Automata, więc mogą po prostu powrócić, by głosić te same postacie w NieR: Automata Ver1.1a – jednak, jak wspomniano, nie jest to jeszcze oficjalne. Niektórzy fani na Reddit (którzy również wykradli powyższe obrazy poglądowe) argumentowali, że aktor głosowy anime dla 9S może tak naprawdę nie zostać zatrudniony w serii anime NieR: Automata Ver1.1a, wierząc, że nie został zatrudniony z powrotem przez Crunchyroll dla Psychopata mafii 100.

Nadal istnieje szansa, że ​​angielska obsada głosowa z gry wideo zostanie zatrudniona w serialu anime (lub przynajmniej niektórzy aktorzy głosowi anime). Ale okaże się, czy inni aktorzy głosowi anime z angielskiego dubbingu gry wideo rzeczywiście będą zaangażowani w serię anime.

NieR: Automata Ver1.1a Potencjalna data premiery Dub Anime

Ponieważ szum wokół cieszenia się NieR: Automata Ver1.1a w języku angielskim jest tak duży, wielu fanów faktycznie zaczęło pomijać oryginalną serię anime – w nadziei na rozpoczęcie sesji binge-watchingu NieR: Automata Ver1.1a po angielskim dubbingu wychodzi na jaw. Jeśli jednak tak jest w Twoim przypadku, możesz czekać znacznie dłużej, niż przewidywano.

Nier Automata Ver11a Wiek urodziny wzrost i waga kazdego glownego.webp

W chwili pisania tego tekstu nie ma oficjalnych informacji dotyczących daty premiery angielskiego dubbingu anime NieR: Automata Ver1.1a – ani przez Crunchyroll, ani przez A-1 Pictures, platformę streamingową i studio produkujące NieR: Automata Ver1 .1a seria anime. Miłośnicy anime mają jednak nadzieję, że stanie się to wcześniej niż później, ponieważ fani Nier nie mogą się doczekać, aby dostać się do nowej iteracji NieR: Automata.

NieR: Automata Ver1.1a Anime Sub

Crunchyroll przygotowuje się do wydania podrzędnej wersji NieR: Automata Ver1.1a, która będzie dużym plusem dla angielskich fanów anime na całym świecie. Jednak opcje napisów i lektora mogą w rzeczywistości nie ograniczać się do języka angielskiego – wydaje się, że istnieje sporo opcji językowych dla miłośników anime z różnych środowisk kulturowych.

POWIĄZANY:

10 najlepszych anime, takich jak NieR:Automata Ver1.1a

Dodatkowe opcje dodadzą napisy dla brazylijskiego portugalskiego, angielskiego, francuskiego, niemieckiego i latynoamerykańskiego aktorstwa głosowego. Będzie to duży plus dla miłośników anime ze wszystkich części świata, ponieważ seria anime trafi na ekrany widzów w Ameryce Północnej, Ameryce Środkowej, Ameryce Południowej, Europie, Afryce, Oceanii, na Bliskim Wschodzie iw WNP.

To wszystko, co można wiedzieć o dacie premiery dub anime NieR: Automata Ver1.1a. Podczas gdy fani nadal będą musieli czekać nieokreślony czas, zanim zobaczą serię anime NieR: Automata Ver1.1a w pełni dubbingowaną na język angielski, w międzyczasie nadal będziemy mogli cieszyć się angielską wersją napisów NieR: Automata Ver1.1a firmy Crunchyroll.

  • Jeijei

    Jeijei

    Jeijei

    Jeijei to ekscentryczny dziwak, mający obsesję na punkcie anime, science fiction i fantasy. Wolny czas spędza na oglądaniu filmów i grach wideo, zwłaszcza MMO i RPG, czy to na PC, konsolach czy urządzeniach mobilnych.

Czy ten post był pomocny?