Skip to content

Niebiańskie urojenia: gdzie obejrzeć?

7 de kwiecień de 2023
HDANIme

Niebiańskie złudzenie to japońska manga napisana i zilustrowana przez Masakazu Ishiguro. Seria ukazuje się od stycznia 2018 roku w magazynie Monthly Afternoon wydawcy Kodansha. Niebiańskie złudzenie została wybrana najlepszą mangą roku przez Kono Manga ga Sugoi! w 2019 roku. Adaptacja serialu anime wyprodukowana przez studio Production IG pod nazwą Tengoku Daimakyo został ogłoszony i miał swoją premierę 1 kwietnia 2023 roku i został dobrze przyjęty przez fanów i krytyków. W tym artykule powiemy Ci, gdzie możesz obejrzeć Niebiańskie złudzenie anime w Internecie.

Jedyne miejsce, w którym obecnie można oglądać Niebiańskie złudzenie, oprócz japońskiej telewizji jest Disney+. Żadna inna duża usługa przesyłania strumieniowego nie ma tej serii w tej chwili, a wiedząc, w jaki sposób Disney + utrzymuje swoje aktywa, jest mało prawdopodobne, aby zmieniło się to w najbliższej przyszłości. Jeśli chodzi o Disney+, serwis oferuje obecnie subskrybentom wersję serialu z napisami.

Niebiańskie złudzenie szybko staje się globalnym fenomenem i chociaż pierwszy sezon miał swoją premierę dopiero niedawno, zyskał wiele uwagi i stał się tematem rozmów wśród społeczności otaku na całym świecie, okrzyknięty nieoczekiwanym hitem sezonu wiosennego. W tym artykule przedstawimy najlepszy przewodnik do oglądania Niebiańskie złudzenie online.

Gdzie oglądać Niebiańskie złudzenie?

Od kwietnia 2023 r. Niebiańskie złudzenie jest dostępny tylko w ograniczonej liczbie miejsc, a dokładniej w jednym serwisie streamingowym – Disney+. Disney+ będzie oferować pełny program z angielskimi i innymi napisami, gdy odcinki pojawią się w Japonii (simulcast). Problem polega na tym, że fani Niebiańskie złudzenie będzie musiał zapłacić abonament, aby go obejrzeć, ponieważ Disney + nie ma żadnych darmowych podglądów.

Niestety, anime nie jest dostępne do przesyłania strumieniowego na żadnej innej platformie, nawet w niektórych określonych częściach świata. Może się to zmienić w przyszłości, chociaż jest to mało prawdopodobne, ale w obecnej sytuacji jest tylko jedno miejsce, w którym można znaleźć Niebiańskie złudzenie online.

POWIĄZANY:

10 najlepszych anime, takich jak Heavenly Delusion, ranking

Jest Niebiańskie złudzenie dostępne na Netflixie?

Niebiańskie złudzenie w rzeczywistości nie jest dostępny w serwisie Netflix, niezależnie od tego, gdzie jesteś na świecie. Niebiańskie złudzenie, ani z dubbingiem, ani z napisami, nie można oglądać w serwisie Netflix; nie powinno to dziwić, ponieważ Netflix głównie przesyła strumieniowo własne serie anime i rzadko strumieniuje te, które zostały już licencjonowane przez inne usługi przesyłania strumieniowego.

To może być trochę rozczarowujące, że wiodąca sieć, taka jak Netflix, nie stworzyła wszystkich odcinków Niebiańskie złudzenie dostępne do przesyłania strumieniowego, ale zakładamy, że ma to coś wspólnego z prawami licencyjnymi i dystrybucyjnymi, chociaż nie możemy być pewni, że to jest faktyczny powód. Ale to wszystko nie ma znaczenia od tamtej pory Niebiańskie złudzenie nie jest dostępny w serwisie Netflix, niezależnie od tego, gdzie jesteś. Jeśli chcesz obejrzeć program, musisz po prostu poszukać gdzie indziej.

Jest Niebiańskie złudzenie dostępny na Crunchyrollu?

Zaskakująco, Niebiańskie złudzenie nie jest dostępny do przesyłania strumieniowego na Crunchyroll, największym dystrybutorze anime na rynek zachodni. Crunchyroll zwykle zawiera wszystkie odcinki serialu anime, ale Niebiańskie złudzenie wydaje się być wyjątkiem, ponieważ nie można przesyłać strumieniowo na platformie.

Jeśli chcesz obejrzeć inne świetne tytuły anime, Crunchyroll to najlepsza opcja, jeśli nas o to poprosisz, ale niestety Niebiańskie złudzenie nie ma na stronie.

Jest Niebiańskie złudzenie dostępne na Disney+?

Wszystkie odcinki tzw Niebiańskie złudzenie seriale anime będą dostępne do streamingu na Disney+ z angielskimi napisami. Disney + ma obecnie wszystkie odcinki, które zostały wyemitowane w momencie pisania tego artykułu, a my będziemy musieli tylko poczekać, aby zobaczyć wszystkie odcinki po ich wydaniu. Dubbingowana wersja programu może również pojawić się w późniejszym czasie, ale jeszcze tego nie wiemy.

Tak więc, jeśli chcesz obejrzeć wszystkie Niebiańskie złudzenie odcinków anime, Disney+ to absolutnie najlepsza opcja.

Jest Niebiańskie złudzenie dostępny w Funimation?

Niebiańskie złudzenie nie jest również dostępny na Funimation. Najlepsze źródło anime z dubbingiem w USA nie oferuje tej serii swoim subskrybentom, co jest nieco zaskakujące, ale seria jest licencjonowana przez Crunchyroll, więc oczekuje się, że nie będą go przesyłać strumieniowo, ponieważ Crunchyroll nie ma transmisji strumieniowej prawa.

Jednym z głównych problemów związanych z Funimation jest to, że nie jest on dostępny na całym świecie, więc nawet gdybyś mógł przesyłać strumieniowo cały Niebiańskie złudzenie serii, będziesz mieć do niej dostęp tylko z ograniczonej liczby krajów. Na szczęście te problemy nie dotyczą tego serialu.

POWIĄZANY:

10 najlepszych mang, takich jak Heavenly Delusion, które każdy fan musi przeczytać

Jest Niebiańskie złudzenie dostępny na Hulu?

W tym momencie, Niebiańskie złudzenie nie jest dostępny do przesyłania strumieniowego w Hulu, ani w wersji z napisami, ani z dubbingiem. Hulu nie jest jednym z głównych graczy w świecie streamingu, ale mimo to ma solidną bibliotekę anime, dlatego szkoda, że Niebiańskie złudzenie nie ma w nim.

Hulu to usługa przesyłania strumieniowego, która oferuje przede wszystkim programy i filmy akcji na żywo, ale, jak powiedzieliśmy, jest też dużo anime, chociaż Niebiańskie złudzenie niestety nie znajduje się wśród anime w bibliotece Hulu. Innym dużym problemem jest to, że Hulu nie jest dostępny na całym świecie, więc istnieją pewne ograniczenia, jeśli nie mieszkasz w Stanach Zjednoczonych.

Jak widać, Hulu nie jest dobrym miejscem do szukania Niebiańskie złudzenieponieważ nie ma go w swojej bibliotece, ale nie byłby to najlepszy wybór, nawet gdyby go miał, ponieważ ograniczenia lokalizacji w Hulu są duże i jeśli nie jesteś fanem spoza USA, miałbyś dużo kłopotów z Hulu.

Jest Niebiańskie złudzenie dostępny w HBO Max?

Niebiańskie złudzenie nie można również przesyłać strumieniowo w HBO Max. Mianowicie, usługa przesyłania strumieniowego po prostu nie ma programu wśród swoich tytułów, więc jeśli jesteś subskrybentem i chciałeś zobaczyć program, nie mamy dla Ciebie dobrych wiadomości. HBO Max ma kilka seriali anime, które możesz polubić, ale Niebiańskie złudzenie nie jest na nim.

Ale jeśli faktycznie masz bezpłatny okres próbny lub stałą subskrypcję HBO Max, możesz także oglądać inne świetne programy anime, z których niektóre to prawdziwe klasyki, które należy oglądać niezależnie od tego, czy jesteś fanem, czy nie. Na szczęście HBO Max ma naprawdę świetną bibliotekę anime, więc fani z pewnością znajdą coś dla siebie, jeśli chcą poznać inne programy oprócz Niebiańskie złudzenie. Niektóre inne świetne anime w HBO Max to m.in Fullmetal Alchemist: Bractwo, Notatnik śmierci, Jujutsu KaisenI Re: ZERO.

Jest Niebiańskie złudzenie dostępny na Amazon Prime?

Niebiańskie złudzenie nadal nie jest dostępny do przesyłania strumieniowego na Amazon Prime. Jest to stosunkowo dziwne, ponieważ Amazon Prime ma solidną listę anime w swoim serwisie, ale wydaje się, że tak Niebiańskie złudzenie nie ma go w tej chwili. To niestety obejmuje również bibliotekę pay-per-view firmy Amazon inną niż Prime, co oznacza, że ​​nie można wypożyczyć ani kupić pojedynczego Niebiańskie złudzenie epizody również.

Teraz, jak powiedzieliśmy powyżej, najbardziej zaskoczył nas fakt, że Amazon nie oferuje nawet odcinków anime do kupienia, tak jak ma to miejsce w przypadku wielu innych programów za pośrednictwem modelu pay-per-view (na przykład Jeden kawałek Lub czarna koniczyna). Takich seriali nie można przesyłać strumieniowo, ale możesz kupić każdy odcinek osobno, a następnie stać się ich właścicielem, dzięki czemu możesz je oglądać w dowolnym momencie.

Jedną z zalet opcji wynajmu lub kupna na Amazon jest brak ograniczeń czasowych lub lokalizacyjnych. W dowolnym miejscu na świecie możesz kupić dowolny dostępny sezon lub odcinek programu, co jest dobrą rzeczą, ponieważ niektóre usługi przesyłania strumieniowego nie oferują pełnej oferty dla wszystkich krajów. Po wypożyczeniu masz tylko ograniczoną ilość czasu na obejrzenie każdego odcinka za tę samą cenę, podczas gdy w przypadku zakupionej kopii masz nieograniczony czas.

Ale niestety nic z tego nie dotyczy Niebiańskie złudzenieniezależnie od tego, czy jesteś członkiem Amazon Prime, czy nie.

  • Arthura S. Poe

    Arthur S. Poe jest pisarzem mieszkającym w Europie. Posiada stopień doktora. i mówi pięcioma językami. Jego wiedza jest różna, od filmów Alfreda Hitchcocka po Bleacha, ponieważ badał wiele fikcyjnych wszechświatów i autorów. Obecnie skupia się na anime, swojej miłości z dzieciństwa, ze szczególnym uwzględnieniem…

Czy ten post był pomocny?