Skip to content

Netflix zapowiada film anime „Drifting Home”, drażni „Super Crooks” i „Bright: Samurai Soul” — Netflix Tudum

25 de wrzesień de 2021
s097 s097c012 composite H02 137fr

Anime Netflix nadal się rozwija, gdy streamer ogłosił film fabularny Dryfujący do domu na premierę w 2022 roku i zaktualizowałem obsady, daty i zwiastuny w kilku innych projektach.

Wirtualne wydarzenie fanów TUDUM zostało zaprezentowane i poprowadzone przez Netflix Anime V-Tuber N-ko, wyróżnione przez Dryfujący do domu news, kolejny projekt filmu fabularnego autorstwa Studio Colorido, zespołu odpowiedzialnego za lata 2020 Wąs.

Nadchodząca oryginalna opowieść o dwójce przyjaciół z dzieciństwa, którzy dryfują do tajemniczego morza wzdłuż całego kompleksu mieszkalnego, dołączy do wcześniej ogłoszonej historii napadu Super Oszuści (premiera 25 listopada 2021 r.) na podstawie opowiadania legendy komiksu Marka Millara i Jasne: Dusza Samuraja (premiera 12 października 2021), anime spin-off do oryginalnego hollywoodzkiego filmu z Willem Smithem w roli głównej.

Netflix dał także fanom wgląd w niektóre z ich powracających seriali, w tym Aggretsuko sezon 4 (premiera w grudniu 2021) i ULTRAMAN Season 2 (premiera w 2022), ujawniają nową grafikę zwiastuna długo oczekiwanego drugiego sezonu ULTRAMAN, a także kluczowe grafiki i czas premiery na powrót Aggretesuko.

Naganiacze Netflix pojawiają się, gdy streamer twierdzi, że ponad 120 milionów gospodarstw domowych zdecydowało się na oglądanie co najmniej jednego anime na Netflix w zeszłym roku. Wydarzenie w centrum uwagi było również celebrowane przez wieloletniego ulubieńca fanów Pretty Guardian Czarodziejka z Księżyca Eternal The Movie. Fani dołączyli do gospodarza i aktorki Maitreyi Ramakrishnan (Nigdy nie miałem), gdy rozmawiała z globalną obsadą głosową o ich doświadczeniach jako głosy Super Sailor Moon/Usagi Tsukino. Więcej szczegółów na temat składu:

AGGRETSUKO Sezon 4 – Globalna data premiery: grudzień 2021 r.

Sfrustrowana niewdzięczną pracą w biurze, Retsuko the Red Panda radzi sobie z codziennymi zmaganiami, śpiewając po pracy death metalowe karaoke. Po zostaniu podziemnym idolem, aby spłacić swoje długi, Retsuko postanawia rzucić OTMGirls i cieszyć się szczęśliwym, normalnym życiem… ale tak jak firma, w której pracuje, stoi w obliczu wielkich zmian, jej związek z Haidą w końcu zaczyna się zmieniać. Personel: Oryginalna historia autorstwa: Sanrio; Reżyseria: Rarecho; Produkcja animacji: Fanworks; Bright: Samurai Soul – globalna data premiery: 12 października 2021 r.

Bright: Samurai Soul – globalna data premiery: 12 października 2021 r.

W czasie między upadkiem szogunatu a nadejściem ery Meiji, potężne jasne światło emitowane z różdżki kładzie kres długiemu okresowi szogunatu, aby uniknąć dalszego rozlewu krwi, gdy Japonia zaczyna zmierzać w kierunku nowej ery. W tych okolicznościach jednooki wędrowny ronin imieniem Izou, który stracił powód do życia, i Raiden, ork, który nienawidzi morderstw i ma nadzieję zostawić za sobą złodziejskie życie, osobno spotykają młodą elfkę o imieniu Sonya w tym samym czas. Razem wyruszają w podróż wzdłuż drogi Tokaido, aby bezpiecznie zabrać ją i trzymaną przez nią różdżkę do krainy elfów na północy. Na ich drodze staje tajemnicza organizacja Inferni, której celem jest zdobycie różdżki i wskrzeszenie Czarnego Pana, który zamierza rządzić całym stworzeniem. Inferni używa również nowego rządu Meiji, aby ukraść różdżkę Izou, Raidenowi i Sonyi. Podróżując drogą Tokaido z Kioto do Jokohamy, Izou i Raiden rozpoczynają swoją podróż, aby chronić różdżkę. Reżyseria: Kyohei Ishiguro; Napisane przez: Michiko Yokote; Projektant postaci: Atsushi Yamagata; Produkcja animacji: ARCT;

Drifting Home – globalna data premiery: w 2022 r.

Kosuke i Natsume przyjaźnią się od dzieciństwa, ale z biegiem czasu relacje między dwojgiem szóstoklasistów wydają się napięte, ponieważ wciąż się unikają. Pewnego dnia podczas letnich wakacji udają się do kompleksu mieszkaniowego, który ma zostać rozebrany. Dorastając tam, miejsce to niesie ze sobą wiele wspomnień, ale podczas zabawy nagle wpadają w tajemnicze zjawisko, a kiedy odzyskują przytomność, widzą przed sobą cały ocean, gdy osiedle dryfuje w tajemnicze morze i Kosuke i Natsume z tym. Czy będą mogli wrócić do swojego poprzedniego świata? Rozpoczyna się letnia pożegnalna podróż… Reżyser: Hiroyasu Ishida; Scenariusz: Hayashi Mori, Hiroyasu Ishida & Minaka Sakamoto; Projektant postaci: Akihiro Nagae; Asystent projektanta postaci: Fumi Kato; Kompozytor: Umitaro Abe; Producent: Koji Yamamoto; Produkcja: Studio Colorido; Planowanie: podwójny silnik

SUPER CROOKS – data światowej premiery: 25 listopada 2021

W tej adaptacji anime drobny oszust Johnny Bolt rekrutuje najlepszą ekipę do ostatniego napadu — naprawdę! Legenda komiksów Marka Millara, ta supermocna opowieść o napadzie o ośmiu superzłoczyńcach jest pełna akcji i opowiedziana w 13x 30-minutowych odcinkach, bujnie wyprodukowanych przez Bones. Oryginalna powieść graficzna stworzona przez: Mark Millar & Leinil Yu; reżyseria: Motonobu Hori; Pisarz (redaktor opowiadania): Dai Sato; Kompozytor: Towa Tei; Kierownik Projektu Postaci: Leinil Yu; Projekt postaci: Takashi Mitani; Produkcja animacji: kości (lub KOŚCI)

ULTRAMAN Sezon 2 – Globalna data premiery: nadchodzi 2022

Minęło kilka lat od wydarzeń z Ultramana, a legendarny „Giant Światła” (光の巨人 Hikari no Kyojin) jest teraz wspomnieniem, ponieważ uważa się, że wrócił do domu po walce z wieloma gigantycznymi kosmitami, którzy zaatakowali Ziemię. Syn Shina Hayaty, Shinjiro, wydaje się posiadać dziwną zdolność i to właśnie ta umiejętność, wraz z rewelacją ojca, że ​​był Ultramanem, prowadzi Shinjiro do walki z nowymi kosmitami atakującymi Ziemię jako nowy Ultraman. Na podstawie komiksu: Tsuburaya Production, Eiichi Shimizu i Tomohiro Shimoguchi; Reżyserzy: Kenji Kamiyama i Shinji Aramaki; Muzyka: Nobuko Toda i Kazuma Jinnouchi; Produkcja: Produkcja IG & SOLA DIGITAL ARTS.

Czy ten post był pomocny?