Skip to content

Netflix zadebiutuje w przyszłym miesiącu z opcją obsługi reklam — ile to będzie kosztować?

14 de październik de 2022
stranger things season 4 kids

Jeśli chcesz zapłacić trochę mniej za Netflix, wkrótce będziesz mógł to zrobić — ale będziesz musiał przeczekać kilka reklam, aby to zrobić.

Gigant streamingu w listopadzie wprowadzi opcję obsługiwaną przez reklamy tutaj w Stanach Zjednoczonych i 11 innych krajach na całym świecie, ogłosił w czwartek. Nowy poziom, o nazwie „Podstawowy z reklamami”, będzie kosztował 6,99 USD miesięcznie w USA, mniej niż połowę ceny obecnego planu Standard (15,49 USD / miesiąc) i zadebiutuje tutaj 3 listopada.

„Jesteśmy przekonani, że przy Netflix, którego cena zaczyna się od 6,99 USD miesięcznie, mamy teraz cenę i plan dla każdego fana” – podała firma w oświadczeniu. „Chociaż to dopiero początek, cieszymy się z zainteresowania zarówno konsumentów, jak i społeczności reklamowej — i nie możemy być bardziej podekscytowani tym, co nas czeka”.

Warstwa z reklamami będzie zawierać od 4 do 5 minut reklam na godzinę, każda o długości 15 lub 30 sekund, które będą odtwarzane przed i podczas programów telewizyjnych i filmów. Ponadto użytkownicy tego poziomu nie będą mogli pobierać programów telewizyjnych i filmów, a „ograniczona liczba” tytułów nie będzie dostępna podczas premiery „z powodu ograniczeń licencyjnych”.

Netflix nawiązał również współpracę z firmą Nielsen, która od przyszłego roku będzie mierzyć oglądalność streamera za pomocą swojego produktu Digital Ad Ratings. Pomysł na poziom z reklamami pojawił się po raz pierwszy w kwietniu, a współdyrektor generalny Reed Hastings ujawnił, że streamer rozważał dodanie takiego poziomu „w ciągu następnego roku lub dwóch”.

Czy przejdziesz na tańszy plan z reklamami, subskrybenci Netflix? A może to zainspiruje Cię do rejestracji, jeśli nie jesteś subskrybentem? Hit komentarze, aby podzielić się swoimi przemyśleniami.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze powiadomienia e-mail! Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?