Skip to content

Netflix wprowadza opłatę za udostępnianie hasła dla użytkowników z USA — ile to będzie kosztować?

24 de maj de 2023
netflix password sharing charge

Udostępnianie dostępu do Dziwniejsze rzeczy wśród przyjaciół i członków rodziny, którzy nie mieszkają w tym samym gospodarstwie domowym, wiąże się teraz z dodatkową opłatą dla użytkowników amerykańskich.

Netflix ogłosił we wtorek, że amerykańscy abonenci będą obciążani opłatą w wysokości 7,99 USD miesięcznie za udostępnianie swojego konta komuś poza domem. Więc jeśli twoja siostra, brat lub najlepszy przyjaciel chce oglądać Eleven & Co. zmierzą się z Vecną pod twoją nazwą użytkownika i nie mieszkają z tobą, będziesz musiał zapłacić.

Plany Netflix zaczynają się od 6,99 USD miesięcznie za poziom z reklamami, 9,99 USD miesięcznie za poziom podstawowy, 15,49 USD miesięcznie za poziom standardowy i 19,99 USD miesięcznie za poziom premium.

Abonenci planu standardowego mogą dodać maksymalnie jednego dodatkowego członka, podczas gdy subskrybenci planu premium mogą dodać maksymalnie dwóch dodatkowych członków. Jednak dodatkowi użytkownicy „nie mogą być dodawani do planów wspieranych reklamami, pakietów partnerskich lub kont rozliczanych przez osoby trzecie”, zgodnie ze stroną pomocy technicznej streamera.

Netflix wcześniej w sierpniu zeszłego roku wydał zakaz udostępniania haseł w Hondurasie, Gwatemali, Salwadorze, Argentynie i Republice Dominikany. W styczniu streamer rozszerzył swoje ataki na Kanadę, Nową Zelandię, Portugalię i Hiszpanię.

Co myślisz o tym, że Netflix rozprawi się z udostępnianiem haseł? Czy wydasz dodatkowe 8 $ miesięcznie? Odezwij się w komentarzach.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze e-mailowe powiadomienia o nowościach! Kliknij tutaj, aby subskrybować.

Czy ten post był pomocny?