Skip to content

Netflix przygotowuje drugi sezon „Rana Naidu” w Indiach; BBC rozszerza „Klub 1%”; Otwarcie „Star Academy” w Izraelu; Podcaster dołącza do Gildii Australijskich Reżyserów — Global Briefs

19 de kwiecień de 2023

Zamówienia Netflixa Sezon 2 „Rana Naidu”

Oryginał indyjskiego dramatu Netflixa Rana Naidu wylądował drugi sezon. Podczas wczorajszych wyników finansowych streamera współzałożyciel Ted Sarandos wskazał na serial, reklamując Indie jako „wielką nagrodę” do zdobycia dla streamerów w 2023 roku. Indian ma jeden z najbardziej nasyconych, ale najbardziej zaangażowanych rynków transmisji strumieniowych na świecie, prawda teraz, a obecny Netflix znajduje się za takimi jak Disney + Hotstar pod względem liczby subskrybentów. Rana Naidu gwiazdy Rana i Venkatesh Daggubati jako ojciec i syn z dysfunkcyjnej rodziny, która łączy rogi. Sezon 1 znalazł się w globalnej dziesiątce Top 10 Netflix. Tanya Bami, szef serialu w Netflix India, powiedziała, że ​​”thriller pełen adrenaliny” „był dla nas świetnym sposobem na zakończenie pierwszego kwartału 2023 roku”. Program pochodzi z Locomotive Global Sundera Aarona i został stworzony przez Karana Anshumana, a współreżyserami są Anshuman i Suparn S. Varma. Nie ujawniono żadnych szczegółów dotyczących nowego castingu ani daty premiery sezonu 2.

BBC Studios ponownie licencjonuje „1% Club” w Izraelu

Format studia BBC Klub 1%. otrzymał drugi sezon w izraelskiej sieci Kan 11. Program Magnum Media wystartował w Izraelu w październiku ubiegłego roku, a produkcja nowej serii rozpocznie się w przyszłym miesiącu. Ruszy jesienią. Format to program rozrywkowy w czasie największej oglądalności, który sprawdza prawdziwą inteligencję i ujawnia, w jaki sposób mózg dociera do odpowiedzi. W Wielkiej Brytanii program powrócił w zeszłym tygodniu i zebrał 3,7 mln w nocnych ocenach. Adaptacje dla telewizji francuskich i niemieckich w sobotę 1 również przyniosły podobnie dobre wyniki. RTL w Holandii, Atresmedia w Hiszpanii i Seven Network w Australii również mają swoje własne wersje.

Otwarcie „Star Academy” w Izraelu

Reshaet 13 w Izraelu to najnowszy format sieci Banijay Akademia Gwiazd. Endemol Shine Israel z Banijay wyprodukuje program, który w zeszłym roku został pomyślnie wznowiony we Francji na TF1 po dziewięcioletniej przerwie. W ostatnich latach pojawił się trend polegający na zmianie narzędzi w starszych formatach, na przykład Banijay SurvivoR, Duży brat I Wyspa pokus Prowadząc pakiet. Akademia Gwiazd podąża za młodymi artystami, którzy rozpoczynają naukę w renomowanej akademii muzycznej, aby przejść intensywne szkolenie wykonawcze, zanim pod koniec tygodnia staną przed sędziami. „Zainspirował nas restart we Francji i naprawdę w to wierzymy Akademia Gwiazd będzie inspirującym i wciągającym zegarkiem dla całej rodziny” – powiedział dyrektor generalny Endemol Shine Israel, Amir Ganor.

Sophie Harper mianowana dyrektorem wykonawczym Gildii Australijskich Reżyserów

Screen Canberra Senior Fund Manager Sophie Harper jest nowym dyrektorem wykonawczym The Australian Directors’ Guild. Obejmie to stanowisko 29 maja, ogłosił prezes ADG Rowan Woods. Harper nadzorowała fundusz ekranowy SBR o wartości 5 mln AUD dla władz lokalnych, a wcześniej pracowała w Danii, gdzie w latach 2009-2015 pełniła funkcje w European Film College. Po powrocie do Australii jest twórczynią i gospodarzem the Nie przez przypadek podcast, który został pobrany ponad dwa miliony razy na całym świecie. Pracowała także dla Screen Australia i Australian Film Commission. „Z Sophie u steru ADG ma świetną platformę do wykorzystania w czasie, gdy nawiązują się ważne kontakty z Australijską Gildią Pisarzy i innymi innymi gildiami w zakresie sprawiedliwszego wynagradzania scenarzystów i reżyserów oraz palących kwestii związanych z limitami streamerów i prawami autorskimi” — powiedział Woods.

Czy ten post był pomocny?