Skip to content

Netflix Pluto Anime: data premiery, zwiastun, obsada, fabuła i więcej

30 de marzec de 2023
PlutoNF

Pluton to manga autorstwa Naoki Urasawy, pod kierunkiem Makoto Tezuki, któremu pomaga Takashi Nagasaki. Został opublikowany w latach 2003-2009 w Shōgakukan’s Wielki komiksowy oryginał magazyn i został skompilowany w sumie w ośmiu tomach. Luksusowe wydanie ośmiu tomów zostało również wydane w Japonii i zawiera nowe okładki i różne bonusy. Ta seria jest narracją w stylu detektywa / thrillera od Osamu Tezuki Chłopiec Astro. Urasawa traktuje tę historię z perspektywy Gesichta, detektywa-robota, który bada powiązane morderstwa kilku robotów i ludzi. Adaptacja anime autorstwa studia Genco we współpracy z Tezuka Productions i M2 jest w trakcie produkcji i wszystko na ten temat opowiemy w tym artykule.

Pluton to nadchodząca seria anime oparta na bardzo popularnej mandze o tym samym tytule; jest produkowany od 2017 roku, a oficjalnie potwierdzono go w 2022 i 2023 roku. Choć początkowo nie było wiadomo, kiedy serial będzie miał premierę, w lutym 2023 roku potwierdzono, żekapelusz Pluton anime miałoby swoją premierę w 2023 roku i że będzie dystrybuowane przez Netflix na całym świecie.

W dalszej części tego artykułu znajdziecie wszystkie znane i nieznane informacje związane z nadchodzącym pierwszym sezonem niezwykle popularnego serialu Plutonadaptacja mangi. Dowiesz się o jego potencjalnej dacie premiery, czy jest zwiastun, o czym może być fabuła i wiele więcej o tej wspaniałej serii anime.

Pluton Data wydania

Naoki Urasawa miał zaledwie cztery lata, kiedy w czerwcu 1964 r. Chłopiec Astro„Największy robot na ziemi” i „Sztuczne słońce”, które zafascynowały go tak bardzo, że zaczął rysować, kopiując postacie do swoich zeszytów i podpisując je nazwiskiem twórcy Osamu Tezuka. Około czterdzieści lat później wznowił tę pracę dzięki synowi twórcy Makoto Tezuce, który powierzył mu w 2003 roku opowieść o najsilniejszym robocie świata z okazji fikcyjnych urodzin Astro Boya (ur. fabuła).

Pluton został następnie opublikowany w japońskim czasopiśmie Wielki komiksowy oryginał przez wydawcę Shōgakukan 9 września 2003 r., a zakończył się 5 kwietnia 2009 r. W tej serii, a zwłaszcza w pierwszym tomie, zanurzamy się z powrotem w mroczny wszechświat Potwórnapisany przez tego samego autora. Pluton inspiruje się słynnym Robot seria autorstwa Isaaca Asimova i Czy androidy śnią o elektrycznych owcach? — zmieniono nazwę Łowca androidów za adaptację filmową — autorstwa Philipa K. Dicka.

20 października 2010 r. Amerykański portal Deadline New York ogłosił, że Universal Pictures i Illumination Entertainment nabyły prawa do adaptacji mangi do filmu od Tezuka Productions. Film byłby mieszanką animacji 3D i akcji na żywo w stylu Chmielfilm, który to samo studio wypuściło w 2011 roku. Od tego czasu nie było żadnych wiadomości o tym projekcie.

Podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmów Animowanych w Annecy w czerwcu 2017 roku studio animacji Genco ogłosiło na plakacie adaptację mangi na serial animowany. W maju 2022 roku, po kilku latach milczenia, założyciel i producent Studio M20, Masao Maruyama, potwierdza, że ​​serial nadal jest w produkcji. W lutym 2023 roku platforma Netflix ogłosiła, że ​​​​zaprezentuje serial w tym roku, a pierwszymi aktorami głosowymi zostali Shinshū Fuji jako Gesicht, Yōko Hikasa jako Astro i Minori Suzuki jako Uran. Na ten moment nie mamy oficjalnego okna premiery serii.

Pluton przyczepa

Znasz teraz wszystkie fakty związane z Pluton premiera, co oznacza, że ​​pewnie sami domyśliliście się, że mamy już zwiastun Pluton adaptacja anime. Wbrew powszechnej praktyce zwiastun adaptacji anime pt Pluton został wydany mniej więcej rok przed premierą, z bardzo niewiele do zrobienia, z wyjątkiem zwiastuna i roku wydania. Trailer możecie sprawdzić sami:

Pluton działka

W tej chwili nie wiemy, jak daleko pierwszy sezon Pluton może nas zabrać, ponieważ nie wiemy, ile rozdziałów serii manga mógłby potencjalnie dostosować sezon, ani nie wiemy, czy będą jakieś przyszłe sezony. Mianowicie, z powodu ogólnego braku informacji, absolutnie nie mamy pojęcia, jak daleko może zajść pierwszy sezon serialu, jeśli w ogóle się wydarzy. Poniżej znajduje się przegląd oryginalnego materiału, aby uzyskać przybliżony obraz tego, czego można oczekiwać od serii.

Ktoś (lub coś) likwiduje siedem najsilniejszych robotów na planecie (lub ujmując to tak, jak w wysokowydajnej operze); które mogą stać się bronią masowego rażenia. W epoce, w której toczy się akcja, roboty mogą mieć humanoidalny wygląd; myślą ludzkimi kategoriami i kultywują tę samą oczekiwaną długość życia. Są w stanie symulować większość codziennych czynności człowieka, takich jak jedzenie i picie; odczuwają potrzebę zawarcia małżeństwa, adopcji dzieci-robotów, aby zaspokoić impulsy rodzicielskie i ogólnie mieć rodzinę

Zadają sobie etyczne pytania, spełniają marzenia i szanują środowisko. Co więcej, ostatnie przepisy chronią prawa mechanicznych obywateli, co nie wszystkim się podoba. Podążając za mechanizmem thrillera science-fiction, autor uśmierca sztuczną inteligencję dopiero po ukazaniu wrodzonego człowieczeństwa każdego z nich. Zabójca pozostawia swój podpis na każdym miejscu zbrodni: rogi (złom, kawałki drewna itp.) Na głowach ofiar; symbol Plutona, rzymskiego bóstwa podziemi. Dochodzenie należy do inspektora Gesichta, jednego z siedmiu najsilniejszych robotów na świecie, a także członka Europolu.

POWIĄZANY:

15 najbogatszych autorów mangi (ranking)

Pluton obsada i postacie

Jest jeszcze za wcześnie, abyśmy mogli rozmawiać o nadchodzącej adaptacji anime Pluton pod względem obsady i postaci po prostu dlatego, że nikt nie ujawnił żadnych oficjalnych informacji w momencie pisania. Na tej podstawie przygotujemy Cię na nadchodzące informacje, podając listę wszystkich najważniejszych postaci z serii, abyś wiedział, kogo możesz się spodziewać:

Postać Japoński aktor głosowy Angielski aktor głosowy
Gesicht Shinshū Fuji DO USTALENIA
Mont Blanc DO USTALENIA DO USTALENIA
Północ nr 2 DO USTALENIA DO USTALENIA
Brando DO USTALENIA DO USTALENIA
Herkules DO USTALENIA DO USTALENIA
Epsilon DO USTALENIA DO USTALENIA
Atom Yoko Hikasa DO USTALENIA
Uran Minor Suzuki DO USTALENIA
Brau 1589 DO USTALENIA DO USTALENIA
Profesor Tenma DO USTALENIA DO USTALENIA
Profesor Ochanomizu DO USTALENIA DO USTALENIA
Profesor Hofmann DO USTALENIA DO USTALENIA
Profesor Abullah DO USTALENIA DO USTALENIA
dr Roosevelta DO USTALENIA DO USTALENIA
Adolfa Haasa DO USTALENIA DO USTALENIA
Pluton DO USTALENIA DO USTALENIA
  • Arthura S. Poe

    Arthura S. Poe

    Arthur S. Poe jest pisarzem mieszkającym w Europie. Posiada stopień doktora. i mówi pięcioma językami. Jego wiedza jest różna, od filmów Alfreda Hitchcocka po Bleacha, ponieważ badał wiele fikcyjnych wszechświatów i autorów. Obecnie skupia się na anime, swojej miłości z dzieciństwa, ze szczególnym uwzględnieniem…

Czy ten post był pomocny?