Skip to content

Netflix odnawia Watcher Ryana Murphy’ego na sezon 2, Monster na sezon 2, 3

7 de listopad de 2022

Ryan Murphy rzeczywiście stworzył Potwór w Netflix.

Po przełomowym sukcesie Dahmer — Potwór: Historia Jeffreya Dahmera, streamer zamówił dwie dodatkowe części serii antologii o zabarwieniu seryjnym zabójcy. Netflix nie ujawnia, którzy z prawdziwych złoczyńców zakotwiczą sezony 2 i 3, poza tym, że będą „potwornymi postaciami, które wpłynęły na społeczeństwo”.

Ponadto Netflix odnowił także przerażający podmiejski thriller Murphy’ego Obserwator na sezon 2. Nie jest jasne, czy drugi odcinek serialu będzie kontynuacją historii z sezonu 1, czy, jak, Potwórzawierają zupełnie nowy zespół/fabułę.

„Widzowie nie mogą oderwać oczu Potwór oraz Obserwator”, powiedział Bela Bajaria, szef Global TV w Netflix w oświadczeniu towarzyszącym poniedziałkowym zapowiedziom odnowienia. „Twórczy zespół Ryana Murphy’ego i Iana Brennana on Potwór wraz z Ericiem Newmanem na Obserwator są mistrzowskimi gawędziarzami, którzy oczarowali publiczność na całym świecie. Siła tych dwóch serii wynika z wyraźnego, oryginalnego głosu Ryana, który wywoływał wrażenia kulturowe i jesteśmy podekscytowani, że możemy kontynuować opowiadanie historii w Potwór oraz Obserwator wszechświaty”.

Dahmer — Potwór: Historia Jeffreya Dahmera, który wystartował 21 września, szybko stał się największym (i prawdopodobnie najbardziej kontrowersyjnym) hitem Murphy’ego w serwisie Netflix. Według informatorów streamera, inauguracyjny 10-odcinkowy sezon zgromadził ponad 934 miliony „godzin oglądania” (stan na 1 listopada). Obecnie plasuje się jako drugi najpopularniejszy angielski sezon telewizyjny w historii Netflix, zaraz po Dziwniejsze rzeczy Sezon 4.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze powiadomienia e-mail! Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?