Skip to content

Ncuti Gatwa z edukacji seksualnej powróci w nadchodzącym sezonie 4

3 de sierpień de 2022
sex education ncuti gatwa returning season 4 eric

Pomimo swoich obowiązków jako Doktor KtoNowa gwiazda Ncuti Gatwa powróci Edukacja seksualnanadchodzący sezon 4nasze siostrzane raporty dotyczące odmian.

Wiadomość o powrocie Gatwy będzie ulgą dla fanów, którzy mogli się obawiać, że nie będzie już częścią serialu po jego castingu jako Doktor Ktonajnowszy Doktor 's, następca Jodie Whittaker. Urodzony w Rwandzie szkocki aktor będzie pierwszym czarnoskórym aktorem, który zagra tę rolę w pełnym wymiarze godzin.

Ale niektóre zawiłe harmonogramy zdjęć oznaczają, że Gatwa również powróci jako Eric Effiong, kiedy Edukacja seksualna zwroty. Kilka z jego współpracowników nie będzie. W ostatnich tygodniach serial był świadkiem exodusu członków obsady: Patricia Allison (która gra Olę), Tanya Reynolds (Lily), Simone Ashley (Olivia) i Rahkee Thakrar (nauczycielka szkoły średniej Mooredale Emily Sands) wszyscy zostali potwierdzeni jako opuszczeni pokazać.

„Nie jestem częścią nowej serii. Naprawdę nie mogę mówić o tym, dlaczego” – powiedział Thakrar brytyjskiej gazecie Codzienna Gwiazda Niedziela. „Ale jestem bardzo dumny z programu i wdzięczny, że mogłem być częścią czegoś tak ważnego. Nie ma w tym nic złego Edukacja seksualna”.

Edukacja seksualna ma powrócić w sezonie 4 gdzieś w 2023 roku.

Czy cieszysz się, że Gatwa wróci? Edukacja seksualnaczwarty sezon? Trafiaj na komentarze i daj nam znać!

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze powiadomienia e-mail! Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?