Skip to content

NCIS: Fani LA szaleją na punkcie Callena i Anny planujących ślub

6 de marzec de 2023
l intro 1678132768

Anna i Callen siedzą

„NCIS: Los Angeles” to dramat wojskowy CBS i policyjna procedura. Został pierwotnie wydany w 2009 roku jako spin-off „NCIS” i nadal jest emitowany. Ale to wszystko dobiega końca, ponieważ CBS anulowało serial na początku 2023 roku, oficjalnie potwierdzając, że sezon 14 będzie końcem serialu.

Czas więc zacząć podsumowywać te kluczowe wątki. Jednym z wątków narracyjnych, który ma zakończyć się, zanim wszystko się skończy, jest romans pomiędzy Grishą Callenem (Chris O’Donnell) i Anną Kolchek (Bar Paly). Oddani fani pamiętają, że Callen oświadczył się Annie w finale 13. sezonu (odcinek 22, „Come Together”), a teraz, w samym sercu ostatniego sezonu, para zaczyna planować swój ślub. Callen chce czegoś małego. Anna chce czegoś wielkiego. Wydaje się, że żaden z nich nie poświęcił zbyt wiele uwagi wydarzeniu poza tym, więc jest mnóstwo do zorganizowania i mnóstwo dramatów do rozwinięcia, a fani pochłaniają wszystko.

Oto kilka wstępnych reakcji na Twitterze, z zastrzeżeniem, że zapoznanie się z nimi wiąże się z drobnymi spoilerami odcinka 14 sezonu 14, „Wstyd”.

Fani tęsknią za dramatyzmem pospiesznego ślubu

Fani „NCIS: Los Angeles”, np @JAZ07P I @calhoun_moniquepodzielili się na Twitterze swoim podekscytowaniem po tym, jak zobaczyli, jak Callen i Anna planują zbliżające się zaślubiny. @TheKevTravel napisali na Twitterze, że nie mogą uwierzyć, jak blisko był ślub, ani że zbiegnie się to z sezonem 14 i finałem serialu.

Niektóre, jak @GRISHACALLEN, pochwalił parę za to, że „już dawała małżeńską doskonałość” na tak wczesnym etapie. Inni, jak @kwanfan1212, byli tak zachwyceni interakcjami, jakie zobaczyli w ostatnim odcinku, że poprosili o nowy spin-off skupiający się wyłącznie na planowaniu ślubu. W ich własnych słowach: „Obejrzałbym to”.

Mówiąc dokładniej, wokalna część fanów była zachwycona Arkadijem Kolchkiem (Vyto Ruginis), ojcem Anny, z którym była w separacji, potencjalnie odprawiającym ceremonię. @TheKevTravel był tak zachwycony, że napisał na Twitterze dwa razy, tym razem, mówiąc: „[While officiating] mógłbym zobaczyć [Arkady] bełkotał mowę z wódką w dłoni”.

Ponownie, ślub Callena i Anny ma służyć jako niemały aspekt finału serialu, co oznacza, że ​​stawka jest wysoka, aby ich ceremonia zadowoliła fanów. Na szczęście, jeśli ta garstka opinii wskazuje na większą oglądalność, to „NCIS: Los Angeles” jest przygotowane na epicki finał.

Czy ten post był pomocny?