Skip to content

NBCUniversal właśnie zamówiło tyle dobroci Dick Wolf, aby wystarczyło do 2027 roku

11 de kwiecień de 2023
l intro 1681248253

Telewizyjne dramaty telewizyjne

Dick Wolf uśmiecha się

Jeśli chodzi o producentów telewizyjnych, Dick Wolf jest prawdopodobnie jednym z najbardziej ukochanych. Płodny producent jest wszechobecną postacią w telewizji z trzema franczyzami składającymi się z dziewięciu seriali, które są obecnie emitowane w dwóch sieciach. Te franczyzy obejmują „One Chicago”, „Law & Order” i „FBI”. Wolf już czuł się nie do powstrzymania, a teraz jego rządy telewizyjne rosną w siłę dzięki najnowszym wiadomościom z Universal.

Według The Hollywood Reporter, telewizyjny honcho kontynuuje swoje niepokonane osiągnięcia w ramach dwuletniego przedłużenia kontraktu z Universal Television, zapewniając, że Wolf będzie związany z NBCUniversal do 2027 roku. To kolejne cztery lata opowiadania historii dla fanów. .

„Universal Television jest moim domem od prawie 40 lat” – powiedział Wolf w oświadczeniu. „To była i nadal jest jedna z najbardziej udanych partnerstw w telewizji i jestem podekscytowany, że utrzymujemy pociągi w ruchu przez kolejne cztery lata”.

Wszystkie dziewięć serii Dicka Wolfa ma się dobrze

Wiadomość o przedłużeniu umowy Wolfa pojawia się tuż po wszystkich dziewięciu odnowieniach jego serii na sezon 2023-2024, mimo że „Przestępczość zorganizowana” została skazana na przedłużenie o pół sezonu. W każdym razie NBCUniversal jest świadomy statusu ikony Wolfa i nie zamierza w najbliższym czasie zrywać więzi.

„Niezależnie od tego, czy w zaciszu własnego domu, czy na bieżni w siłowni, można założyć, że prawie każdy dorosły w Stanach Zjednoczonych obejrzał przynajmniej jeden odcinek programu Dicka Wolfa w pewnym momencie swojego życia” — Universal Studio Group powiedziała przewodnicząca Pearlena Igbokwe. „Dick jest instytucją kulturalną, która wyprodukowała ponad 2000 godzin programów telewizyjnych i cieszymy się, że nadal będzie czynił Universal Television swoim domem”.

Oprócz dziewięciu trwających seriali Wolfa, producent pracuje nad kilkoma nadchodzącymi projektami, w tym nad serialem dokumentalnym NBC o tematyce pożarowej, zatytułowanym „LA Fire & Rescue” w NBC i „On Call” dla Freevee. Poprzednia umowa Wolfa z NBCUniversal obiecywała pięcioletni pakt i została podpisana na początku 2020 roku. W tym samym roku podpisał również umowę na transmisję strumieniową sześciu seriali z Peacock, dzięki której udostępniono online ponad 1000 odcinków seriali „Law & Order” i „One Chicago”. .

Czy ten post był pomocny?