Skip to content

Naruto: Z kim skończy Sakura?

23 de grudzień de 2022
SakuraKazuki

Pomimo faktu, że Naruto Uzumaki i Sasuke Uchiha są w centrum uwagi Naruto serii, Sakura Haruno była zarówno główną bohaterką serii, jak i trzecią najważniejszą postacią w serii, wraz z Hinatą. Sakura była utalentowaną kunoichi i mistrzynią uzdrawiania, ale ten artykuł nie będzie dotyczył jej umiejętności, ale raczej jej życia prywatnego. Mianowicie, Sakura została wysłana z wieloma postaciami z serii, ale od początku historii miała tylko jedną sympatię, a ten artykuł będzie o tym. Mianowicie, dowiesz się, z kim skończy Sakura Naruto.

Jak było od początku jasne, Sakura Haruno skończyła z Sasuke Uchihą, w którym była zakochana od początku. I chociaż z pewnością są niekonwencjonalną rodziną, Sakura i Sasuke bardzo się kochają i jest to jedyny naturalny statek dla nich obojga. Mają razem córkę, Saradę Uchiha, która jest główną postacią w Boruta.

Reszta tego artykułu skupi się na relacji między Sasuke Uchiha i Sakura Haruno. Przedstawimy szczegóły tego związku, jak ewoluował i jak się zakończył, tj. jak się pobrali i doczekali się córki. Jest to głównie artykuł o znanych faktach z serii, więc nie będzie zbyt wielu spojlerów dla starych fanów Naruto.

Z kim została wysłana Sakura w serialu?

Naruto Uzumaki

Kiedy byli razem w akademii, Naruto poznał Sakurę iz czasem zaczął coś do niej czuć. Jednak Sakura uważała, że ​​Naruto był nudny i nie miał nic oprócz oczu dla Sasuke. Napięcie wzrosło, gdy Sakura i Naruto zostali przydzieleni do tej samej drużyny co Sasuke po tym, jak zostali Geninami. Sakura była bardziej skupiona na Sasuke, ale Naruto wciąż miał nadzieję, że ją przekona. Sakura zaczęła podziwiać Naruto, gdy rozwijał się jako ninja. Po opuszczeniu wioski, Sasuke kazał Sakurze obiecać, że wróci.

Próbował trenować z Jiraiyą przez ponad dwa lata, ale bezskutecznie. Sakura była zszokowana tym, jak bardzo Naruto się zmienił, kiedy wróciła. Obaj szybko stworzyli partnerstwo i spisali się znakomicie na polu bitwy. Sai zauważył, że Naruto był zdeterminowany, by odzyskać Sasuke z powodu jego miłości do Sakury, nawet po tym, jak został uznany za przestępcę rangi S. W rezultacie Sakura deklaruje swoją miłość do Naruto i błaga go, by zrezygnował z Sasuke. Jednak Naruto nalegał, aby zajął się sprowadzeniem Sasuke do domu po tym, jak zobaczył, że Sakura kłamie.

ZWIĄZANE Z:

Sakura kontra. Hinata: Która bohaterka z Naruto jest silniejsza?

Naruto i Sakura byli towarzyszami broni podczas Czwartej Światowej Wojny Shinobi. Po ożywieniu, Minato, ojciec Naruto, zapytał o związek Sakury z nim po tym, jak był świadkiem jej traktowania Naruto. Kiedy Naruto powiedział jej, że jest jego dziewczyną, uderzyła go. Kiedy Sakura ożywiła Naruto po usunięciu z niego Lisiego Dziewięcioogoniastego, przeżył. Sasuke używa genjutsu, aby znokautować go po walce, co rozwściecza Naruto. Niemniej jednak ścierają się, a Sasuke zostaje ostatecznie przekonany do powrotu do domu.

To pokazuje, że Naruto w końcu dotrzymał słowa danemu Sakurze. Sakura oferuje Hinacie miejsce obok Naruto po tym, jak dwa lata później zdał sobie sprawę, że on się w niej podkochuje. Jeśli nie zabierze jej do domu, upomina go i nazywa idiotą. Hinata w końcu słyszy przyznanie się Naruto, ale ona i Toneri wyruszają, by uratować swoją siostrę. Naruto zostaje uzdrowiony przez Sakurę, która również informuje go, że Hinata darzy go tymi samymi uczuciami. Po latach idzie na ślub Naruto i Hinaty.

Sasuke Uchiha

Jej związek z Sasuke zmienia się w całej serii. Po tym, jak Sasuke opuszcza Konoha, Sakura błaga Naruto, aby sprowadził go z powrotem, wierząc, że jest jedyną osobą, która jest w stanie to zrobić, co obiecuje zrobić. Wiedząc, jak trudne będzie to zadanie dla Naruto i zainspirowana jego determinacją, Sakura postanawia zostać uczennicą Tsunade, aby stać się silniejszą i pomóc Naruto sprowadzić Sasuke z powrotem. Podczas Spotkania Pięciu Kage Sakura wyznaje Naruto, że go kocha i twierdzi, że nie dba o Sasuke, chcąc zmusić go do zrzeczenia się danej jej obietnicy. Jednak Naruto nie wierzy jej słowom i mówi, że okłamuje samą siebie, twierdząc, że zna ją lepiej. Ten podstęp zostaje później potwierdzony przez Sai.

Sakura miała głęboki podziw dla Sasuke Uchiha na początku serii ze względu na jego wygląd, jego bystre i chłodne zachowanie oraz jego niesamowity talent. Z tego powodu wiele wczesnych występów Sakury koncentruje się na jej ciągłym dążeniu do zdobycia jej miłości. Dowiaduje się, że Sasuke nie jest chłopcem, którego zawsze sobie wyobrażała, gdy poznaje go lepiej w trakcie powieści.

ZWIĄZANE Z:

Oto kto opiekował się Naruto jako dziecko!

Później Sakura zaczyna się martwić, że Sasuke pewnego dnia porzuci ją i resztę Konohy w pogoni za władzą w wyniku tego, co wydarzyło się podczas egzaminów na Chnina. Pod koniec części I, niestety, jej obawy się spełniają i pomimo jej najlepszych starań, by go powstrzymać – w tym wyznania mu miłości i zaproszenia go, by przyłączył się do niej w jej dążeniu do zemsty – nie udaje jej się to. Sasuke szczerze ją chwali, ale ona powala ją przed opuszczeniem wioski.

Od tego czasu Sakura uczyniła swoją osobistą misją ponowne zjednoczenie Sasuke z Naruto; w miarę upływu czasu ten aspekt jej charakteru staje się powracający. Ale gdy Sasuke staje się bardziej śmiercionośnym przestępcą, zdaje sobie sprawę, że należy go powstrzymać za wszelką cenę, choć później bardzo tego żałuje. Sakura ma złamane serce, gdy jest świadkiem zdeprawowanego i złego potwora, którym się stał, kiedy ponownie spotyka się z Sasuke po śmierci Danza i decyduje, że jest tylko jeden sposób, aby go powstrzymać: zabijając go.

W końcu zbiera się na odwagę, by to zrobić, ale jej uczucia do niego powstrzymują ją. Od tego czasu Sakura pogodziła się z faktem, że Sasuke może uratować tylko Naruto. Jest oczywiste, że nadal jest zakochana w Sasuke, niezależnie od tego, że ma złamane serce, będąc świadkiem tego, kim się stał i niezależnie od faktu, że próbował ją zabić. Kakashi odkrywa podczas Czwartej Światowej Wojny Shinobi, że miłość Sakury do Sasuke ewoluowała w czasie i pomimo wszystkiego, co się wydarzyło, jest teraz silniejsza niż wcześniej.

Z kim skończy Sakura?

Pewnego dnia przy wejściu do wioski Sasuke, Sakura i Kakashi byli tam, gdy Uchiha wybierali się na wycieczkę, aby zobaczyć świat. Po tym, jak Hokage powiedział jej kilka słów, Sakura zaczęła mówić, pytając, czy wychodzi, skoro Tsunade miała dokończyć protezę jego ramienia, zrobioną z komórek Hashiramy.

Sasuke mówi jej, że musi sam zobaczyć, jak wygląda świat, mówiąc inne rzeczy. Sakura pyta go, co by powiedział, gdyby powiedziała, że ​​chce mu towarzyszyć, na co Uchiha odpowiada, mówiąc, że jest to podróż, aby odpokutować za swoje grzechy i że nie może się w to mieszać, dotykając czoła w ten sam sposób co zrobił mu jego brat Itachi.

Potem wyszedł, mówiąc, że niedługo wróci i podziękował Sakurze za wszystko. Sakura, rumieniąc się, widzi, jak Sasuke odchodzi od niej, ale jest szczęśliwa, bo wie, że wróci. Lata mijały po zakończeniu Czwartej Światowej Wojny Shinobi, Sakura poślubiła Sasuke i mieli córkę, Saradę Uchiha.

  • Arthura S. Poe

    Arthura S. Poe

    Arthura S. Poe

    Arthur S. Poe był zafascynowany fikcją, odkąd jako dziecko zobaczył Digimona i przeczytał Harry’ego Pottera. Od tego czasu obejrzał kilka tysięcy filmów i anime, przeczytał kilkaset książek i komiksów oraz zagrał w kilkaset gier wszystkich gatunków.

Czy ten post był pomocny?