Skip to content

Najlepsza para na Cobra Kai według fanów

8 de lipiec de 2022
l intro 1657252756

Tanner Buchanan poważnie

Hitowy serial Netflixa „Cobra Kai” to jedno z tych rzadkich przedsięwzięć, które sprawdzają pola dla prawdziwej bonanzy widzów. Tłum nostalgii lat 80. mógł być uzależniony od samego początku dzięki kontynuacji serii „Karate Kid” i dynamice Daniela LaRusso-Johnny’ego Lawrence’a, ale serial ma o wiele więcej do zaoferowania niż oddzwonienia i znajome twarze. Te dzikie sceny walki z pewnością przyciągną fanów sztuk walki i sportów walki, a dowcipy są na równi lub lepsze niż te, które można znaleźć w najlepszych sieciowych sitcomach.

Jeśli jednak jesteś spedytorem, naprawdę nie ma ograniczeń co do marzeń, które możesz mieć, ani fanfików, które możesz pisać o parach wśród eklektycznej obsady postaci z „Cobra Kai”. Niezależnie od tego, czy jest to Sam i Miguel, Sam i Robby, Robby i Tory, Tory i Miguel, Johnny i Carmen, Daniel i Amanda, Hawk i Moon i inni, jeśli chodzi o różne romanse, serial jest niemal operą mydlaną. Kiedy Ali Mills-Schwarber z Elisabeth Shue pojawił się i wyglądał, jakby rozpalał coś na nowo z Johnnym z Williama Zabki, wystarczyło to, by Gen-Xers wszędzie mdlały.

Jednak jedna para stoi ponad resztą, zgodnie z ostatnim wątkiem Reddit na ten temat – i prawdopodobnie nie jest to ta, o której myślisz.

Demetri dostaje dziewczynę

W obliczu zbliżającego się piątego sezonu „Cobra Kai”, jeden z Redditorów podzielił się swoją opinią na temat tego, która z niezliczonych par serialu jest najlepsza z całej grupy. Co zaskakujące, wylądowali na Demetri (Gianni DeCenzo) i Yasmine (Annalisa Cochrane), parze, która gra na odwiecznym motywie nerdy faceta, kończąc na popularnej dziewczynie. W odcinku „Najpierw uderzenie” w pierwszym sezonie Demetri posuwa się nawet do stwierdzenia: „Nie obchodzi mnie, czy Yasmine jest najwredniejszą dziewczyną w szkole; zabiłbym was oboje tylko po to, by pluć mi w twarz. ”.

Pomimo formalnego charakteru ich ewolucji, Demetri i Yasmine mieli duże poparcie jako para, która pokonała resztę. „Traktował ją jak osobę, kiedy była na szczycie świata i kiedy była na liście wszystkich s***ów” – napisał u/Lampmonster. „Niektórzy ludzie muszą być widziani, a gdy dojrzała, zdała sobie sprawę, kto naprawdę ją widział”. Dodano u/UntilTmrw: „Uwielbiam to. Głównie dlatego, że już w sezonie 1 uderzał w nią. Ona naprawdę sprawia wrażenie [sic] polubić go, więc cieszę się z mojego mężczyzny [Demetri]”.

Inni komentatorzy mieli jednak o wiele bardziej cyniczne podejście do tego, co sprawia, że ​​ich partnerstwo działa. „Demitri jest gównianą osobą w taki sam sposób, w jaki Yasmine jest gównianą osobą” – stwierdził u/Silver-Basis-1520. „Oboje są narcyzami, którzy czerpią korzyści z tego, że ktoś trzyma ich ego w ryzach”. Tak czy inaczej, jesteśmy tu po to.

Aktorzy też czują związek

Demetri i Yasmine w szkole

Fani „Cobra Kai” nie są jedynymi, którzy odczuwają rodzący się romans między Demetri i Yasmine. W wywiadzie dla Entertainment Weekly przed premierą czwartego sezonu, Gianni DeCenzo dał jasno do zrozumienia, że ​​był łaskotany faktem, że Demetri i Yasmine byli w stanie połączyć się na głębszym poziomie. „Dosyć fajnie jest widzieć, że teraz w sezonie 3 Demetri ma swoją wymarzoną dziewczynę”.

Aktor ponadto wyraził opinię, że para jest przeznaczona do większych i lepszych rzeczy w serialu – chociaż odniósł się do prawdziwej pary, która nie jest już razem. „Szczerze myślę, że mogliby być jak następni Kim Kardashian i Kanye West. Para o największej mocy. Ponieważ dzięki jej popularności i jego mózgowi mogliby rządzić szkołą, wiesz. Widziałem, jak to się dzieje”. Dodano DeCenzo.

Tymczasem Annalisa Cochrane zauważyła podczas wywiadu dla Popternative, że związek Yasmine z Demetri był dobrodziejstwem dla jej postaci pod względem sympatii. „Powiem, że to całkiem zabawne widzieć, jak ludzie naprawdę lubią teraz Yasmine” – powiedział Cochrane. „Fajnie jest patrzeć, jak toczy się mały romans”.

Czy ten post był pomocny?