Skip to content

Najbardziej wymagająca część Zabójczych umysłów Joe Mantegny: powrót ewolucji to fizyczność – wyłącznie

1 de grudzień de 2022
l intro 1669833385

Joe Mantegna David Rossi Ewolucja kryminalistycznych umysłów

„Criminal Minds” powraca po prawie trzyletniej przerwie, którą początkowo uważano za trwałą. Na początku 2020 roku CBS wyemitowało finał serialu po 15 latach, a fani natychmiast zażądali więcej, co doprowadziło do plotek, że serial powróci. I rzeczywiście, pod nowym tytułem „Criminal Minds: Evolution”, który jest obecnie emitowany na Paramount+.

Uważany za 16. sezon, odrodzony serial zawiera większość obsady, która wystąpiła w sezonie 15, w tym Pageta Brewstera, AJ Cooka i Kirsten Vangsness. W swojej roli powraca również Joe Mantegna, który powraca jako nadzorczy agent specjalny David Rossi.

Zespół ekranowy razem tworzy jednostkę analizy behawioralnej FBI, która poluje na wyrafinowanego seryjnego mordercę, który zwerbował syndykat morderców w całym kraju. Pomimo tego, że ma 75 lat, postać Mantegny stoi na czele polowania na brutalnego rzeźnika kierującego chorym i pokręconym plemieniem zabójców.

Podczas gdy Mantegna jest zachwycony powrotem na siodło, 75-letni aktor przyznał Looperowi w ekskluzywnym wywiadzie, że zapomniał, jak wymagająca fizycznie jest ta rola, zanim ponownie wcieli się w rolę Davida Rossiego w „Zabójczych umysłach: Ewolucja”.

„Muszę udowodnić, że dziadek wciąż ma to, czego potrzeba”

Zapytany, co było największym wyzwaniem w ponownym wcieleniu się w rolę „Zabójczych umysłów”, Mantegna chichocze i odpowiada: „Fizyczność. Spójrzmy prawdzie w oczy – nie można zaprzeczyć, że jestem seniorem w tej grupie. sprawiło, że biegałem za złoczyńcami, uderzałem facetów i robiłem wszystkie te rzeczy… Jestem dziadkiem w serialu, jeśli chodzi o scenariusz. Mam wnuki, ale muszę udowodnić, że dziadek wciąż ma to, czego potrzeba, aby być realny członek FBI. To właśnie tam idziesz: „Och, tak, zgadza się. Ja też muszę robić takie rzeczy”. Ale mam nadzieję, że podołam temu wyzwaniu”.

W rzeczywistości upewnił się, że może stawić czoła wyzwaniu. „To spowodowało, że jestem bardziej aktywny, zwłaszcza podczas przerwy” – mówi. „Odkryłem jazdę na rowerze. Używam roweru elektrycznego, ponieważ pomaga mi to podczas wchodzenia pod górę i tym podobnych rzeczy, [and] Naprawdę to objąłem. Moja szwagierka namówiła mnie na to i teraz jestem zapaloną rowerzystką. W czasie przerwy przejechałem ponad 4000 mil. W pewnym sensie czuję to w kategoriach mojej fizyczności. To nie może zmienić tego, ile masz lat, ale jeśli chodzi o fizyczność, jestem w lepszej formie niż wtedy, gdy po raz pierwszy wystąpiłem w programie”.

Mantegnę można zobaczyć w akcji w programie „Criminal Minds: Evolution”, emitowanym w czwartki na antenie Paramount+.

Czy ten post był pomocny?