Skip to content

Monica Raymund dokucza drugiemu sezonowi „Hightown”: „Przekraczamy linię”

18 de październik de 2021
htn2 203 120320 0229 a

Monica Raymund wraca z Górne Miasto Sezon 2 w niedzielę i chociaż jej postać Jackie Quiñonez jest w nieskończenie lepszej sytuacji niż w poprzednim sezonie, jest zbyt wcześnie, aby stwierdzić, czy może utrzymać się na prostej i wąskiej.

„Na szczycie sezonu 2 ma za pasem kilka dni trzeźwości i pracuje dla policji. W końcu zaczyna wszystko dobrze”, mówi Raymund Ostateczny termin podczas sobotniej premiery dramatu Starz. „Ma nowe imię partnera Leslie Babcock [Tonya Glanz] i są jedynymi dwiema kobietami w policyjnej grupie zadaniowej – dwiema dziewczynami w pokoju pełnym mężczyzn. Więc są bardzo blisko”.

Jeśli chodzi o randki, Jackie niekoniecznie grasuje, jak widzieliśmy ją w pierwszym sezonie, ale z pewnością jest otwarta na poznawanie nowych ludzi.

„Tak, będzie mieszać trochę pracy z przyjemnością”, mówi z bezczelnym uśmiechem. „Mogę powiedzieć, że linie zostaną skrzyżowane i staną się dość rozmazane. Będzie naprawdę gorąco!”

Upał będzie naprawdę wysoki po dodaniu Luisa Guzmana do obsady, który gra Jorge Cuevasa, kuzyna króla narkotykowego Frankiego Cuevasa (Amaury Nolasco), obaj teraz wyszli z więzienia i chcą przenieść biznes do następnego poziom.

„On i Frankie przejmują stery i sprawy staną się naprawdę owłosione, paskudne i ciemne” – dokucza. — Broń płonie! W tym sezonie będę częściej kontaktować się z Frankiem, będziemy walczyć łeb w łeb. Możesz spodziewać się pewnych tarć na tym froncie.

Nolasco z Guzman dodaje: „Nie mogłem uwierzyć, że byli w stanie zapewnić Luisowi grę z moim kuzynem w tym sezonie. Dorastałem obserwując go. I, oczywiście, jest Pachanga w Droga Carlitosa! Od pierwszej chwili, gdy byliśmy na planie, tylko dwóch Portorykańczyków pracujących w Północnej Karolinie świetnie się bawiło”.

Podobnie jak Latynosi, Frankie wita Jorge’a w domu, który dzieli ze swoją narzeczoną Renee (Riley Voelkel) i ich młodym synem Frankiem Jr. (Rumi C. Jean-Louis). Kiedy Renee pyta Frankiego, jak długo zostanie, zdaje sobie sprawę, że może zostać na czas nieokreślony, ku jej rozczarowaniu. Nowa aranżacja mieszkania spowoduje spustoszenie w i tak już kruchym związku Frankiego i Renee.

„W przypadku Latynosów rodzina jest najważniejsza” – mówi Nolasco. „Ale oczywiście jest to kłopotliwe dla matki jego dziecka. Więc Frankie jest bardzo pośrodku, jak plasterek szynki w kanapce. Jest dużo pchania i ciągnięcia, a ja na to: „Hej chłopaki, czy nie możemy się po prostu dogadać?”. A Jorge zaczyna sadzić te nasiona wątpliwości i wszystko sprowadza się do zaufania. Komu powinien zaufać Frankie?

Dodaje Voelkel: „Renee i Jorge nie są dla siebie największymi fanami. W końcu znalazła się w tym miejscu, w którym podjęła decyzję, wybrała Frankiego i w końcu zaczyna awansować i podejmować kolejne obowiązki, gdy Jorge wchodzi i próbuje przejąć kontrolę. Ona tego nie lubi. A Jorge zawsze próbuje zaszywać nieufność między Renee i Frankie, co nie jest dla nich dobre. Po prostu wnosi do tej sytuacji zupełnie nowy poziom chaosu i przemocy”.

Częścią tego chaosu jest nowa dziewczyna Jorge, Daisy (Jona Xiao) — Bonnie jego Clyde’a.

„Daisy pracuje w klubie ze striptizem prowadzonym przez Frankie i Renee, gdzie poznaje Jorge i nawiązują związek” – ujawnia Xiao. „I robimy dużo kłopotów! To było szalone kręcenie w czasach Covida, ponieważ mieliśmy razem kilka intymnych scen, ale nie mogliśmy siedzieć razem w tym samym samochodzie z powodu ograniczeń. A jeśli chodzi o Daisy i Jackie, mogę drażnić się z tym, że trochę się ze sobą zmierzą.

Dodaje: „Chciałabym dodać jedną rzecz, ponieważ bardzo łatwo jest hiperseksualizować Azjatki – z postacią taką jak Daisy, która jest striptizerką – myślę, że łatwo jest iść tą drogą. Ale to, co kocham w pisaniu jej historii, to to, że jest tak wielowarstwowa i widzisz prawdziwą trójwymiarową kobietę, która jest potężna i inteligentna. Musimy zobaczyć więcej tego typu postaci w telewizji”.

Górne Miasto emituje niedzielne wieczory przez Starz.

Czy ten post był pomocny?