Skip to content

„Monarch”: Eva Amurri dołącza do swojej mamy Susan Sarandon w serialu muzycznym Fox

27 de wrzesień de 2021
eva amurri 2

Ewa Amurri (Niezdatny do datowania, Californication), córka Susan Sarandon, dołączy do swojej mamy w nadchodzącym dramacie muzycznym dynastii Foxa. Monarcha, wyprodukowany przez Fox Entertainment.

Amurri pojawi się ponownie jako młodsza Dottie Cantrell Roman, postać, którą Sarandon gra na obecnej osi czasu serialu. Amurri po raz pierwszy zobaczymy w premierowym odcinku serialu.

Stworzony przez Melissę London Hilfers, Monarcha jest opisywany jako wielopokoleniowy dramat muzyczny o rozmiarach Teksasu, opowiadający o pierwszej rodzinie muzyki country w Ameryce, Rzymianach. Na czele Rzymian stoi szalenie utalentowana, ale twarda jak paznokcie Królowa Muzyki Country Dottie Cantrell Roman (Sarandon). Wraz ze swoim ukochanym mężem Albiem (Trace Adkins) Dottie stworzyła dynastię muzyki country. Ale chociaż rzymska nazwa jest synonimem autentyczności, podstawą ich sukcesu jest kłamstwo. A kiedy ich rządy jako członków rodziny królewskiej są zagrożone, spadkobierczyni korony Nicolette „Nicky” Roman (Anna Friel) nie cofnie się przed niczym, by chronić dziedzictwo swojej rodziny, jednocześnie zapewniając sobie dążenie do sławy.

W obsadzie znaleźli się także Josh Sasse, Beth Ditto, Meagan Holder, Inigo Pascual, Martha Higareda i Emma Milani.

Hilfers napisze i wykona produkcję, podczas gdy Instynkt twórca i Królewskie bóle Producent wykonawczy Michael Rauch, który nadzorował pokój scenarzystów projektu, będzie pełnił rolę showrunnera i producenta wykonawczego. Gail Berman i Hend Baghdady są również producentami wykonawczymi wraz z Jasonem Owenem z Sandbox Entertainment. Jason Ensler wyreżyseruje i będzie producentem wykonawczym pierwszego odcinka. Adam Anders pełni funkcję wykonawczego producenta muzycznego. Monarcha jest produkowany przez Fox Entertainment.

ten Monarcha Rola oznacza powrót do aktorstwa dla Amurri od czasu, gdy odeszła z biznesu w 2015 roku, aby skupić się na wychowywaniu rodziny i budowaniu marki lifestylowej, Happily Eva After, która jesienią tego roku wypuszcza swoją pierwszą linię produktów. Amurri jest reprezentowany przez Canopy Media Partners.

Czy ten post był pomocny?