Skip to content

Młody Sheldon: Jak Mckenna Grace pocieszyła Raegan Revord po jej traumatycznym odcinku S6

4 de maj de 2023
l intro 1683209479

Seriale telewizyjne

Missy i Paige w restauracji

W 6. sezonie „Młodego Sheldona”, odcinku 16, „Skradziona ciężarówka i pójście na łatwiznę”, Missy Cooper (Raegan Revord) przeżywa ciężkie chwile. Jest zmęczona byciem w cieniu swojego genialnego brata bliźniaka, Sheldona (Iain Armitage), i nienawidzi być świadkiem kłótni rodziców. Dlatego wraz ze swoją przyjaciółką Paige Swanson (Mckenna Grace) kradnie ciężarówkę taty i ucieka. Podczas gdy ulubienica fanów, Paige, wspiera Missy na ekranie, Grace była również obok Revorda poza ekranem, gdy aktor doświadczył ataków paniki podczas kręcenia odcinka.

W styczniu Revord i jej matka zostały pobite przez nietrzeźwego kierowcę w drodze na plan. To było traumatyczne przeżycie i utrudniło jej kręcenie odcinka sezonu 6, w którym głównie siedzi za kierownicą samochodu. Na szczęście Revord miał wsparcie Grace.

W wywiadzie dla People Revord powiedział: „Pocieszała mnie i gdybym zaczął panikować, wstrzymywałaby wszystko i po prostu pomagała mi się śmiać i tak dalej, i po prostu mnie obejmowała”. Revord wyraził również wdzięczność Grace w poście na Instagramie, na który ta ostatnia odpowiedziała: „Jestem z ciebie taka dumna, że ​​przez to walczysz. Kocham cię ❤️Thelma i Louise!!!” Jednak Grace nie była jedyną osobą, która pomagała Revordowi przetrwać te ciężkie dni.

Iain Armitage wysłał Raegan Revord kwiaty po jej wypadku samochodowym

Missy i Sheldon Cooper mogą nie mieć najcieplejszej ani najbardziej niewyraźnej więzi między rodzeństwem w „Młodym Sheldonie”, ale za kulisami Iain Armitage wie, jak wykonać naprawdę szczery gest. Po wypadku Raegan Revord wysłał jej kwiaty. „Były piękne, pachniały niesamowicie i [had] bardzo słodka wiadomość z nimi”, opisała w People . W odpowiedzi na post Revorda na Instagramie o incydencie, Armitage skomentował: „Tak się cieszę, że wszystko w porządku!!”

Ponadto producenci nie wywierali na niej presji, aby wróciła do pracy, zanim będzie gotowa, ale miłość i wsparcie jej pracującej rodziny sprawiły, że wolała tętniące życiem studio niż odosobnienie swojej sypialni, gdzie starała się myśleć o czymkolwiek innym niż katastrofa. . Chociaż powrót do pracy był trudny, zwłaszcza że Revord musi regularnie przechodzić przez miejsce, w którym to się stało — i gdzie kawałki szkła z katastrofy pozostawały przez kilka tygodni później — poradziła sobie z niepokojem z pomocą Mckenny Grace, Armitage’a i reszta obsady i ekipy.

Czy ten post był pomocny?