Skip to content

Mission: Impossible Fani mogą wcześnie doświadczyć Dead Reckoning, część 1 – oto jak

19 de czerwiec de 2023
l intro 1687188423

Wiadomości Filmowe

Ethan Hunt trzymający przedmiot

Tej jesieni kina przeżyją bitwę poza Ethanem Huntem (Tom Cruise) walczącym z terrorystami.

„Mission: Impossible — Dead Reckoning Part One” otwiera się 12 lipca, w tym formaty premium, takie jak IMAX. Jednak ludzie mają tylko tydzień, aby zobaczyć to na największym możliwym ekranie, ponieważ „Oppenheimer” Christophera Nolana ma premierę w następnym tygodniu, 21 lipca, i przejmie te ekrany IMAX na trzy tygodnie. Oznacza to również, że „Barbie” Grety Gerwig zostanie wypchnięta z tych ekranów. Cruise dołożył wszelkich starań, aby zdobyć kilka ekranów IMAX do swojego filmu, ale nie jest jasne, jak to się zmieni. Na szczęście dla fanów „Mission: Impossible” istnieje teraz inny sposób, aby spróbować zobaczyć „Dead Reckoning” w sposób, w jaki według Cruise’a miał być widziany.

Paramount Pictures ogłosiło specjalne wydarzenie dla fanów, które odbędzie się 10 lipca, dwa pełne dni przed oficjalną premierą filmu. W wybranych kinach w całym kraju odbędą się specjalne pokazy przedpremierowe „Dead Reckoning”, w tym w formatach IMAX i Dolby Cinema, o godzinie 19:00 czasu lokalnego. Tutaj możesz znaleźć kina uczestniczące w programie w Twojej okolicy i przygotować się na niezwykłe akrobacje, jakie tym razem wykona Cruise.

Bilety na wydarzenie dla fanów wczesnego dostępu są już dostępne

Nawet bez części IMAX równania nie ma wątpliwości, że fani skorzystają z okazji, aby zobaczyć „Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One” wcześniej. Poprzednia część serii, „Fallout”, odniosła ogromny sukces, w dużej mierze dzięki niektórym niesamowitym akrobacjom praktycznym, które wykonał Tom Cruise i jego zespół. Pierwsza część „Dead Reckoning” bez wątpienia jeszcze bardziej podniesie stawkę, a wydarzenie fanowskie z wczesnym dostępem „Mission: Impossible” powinno zrobić wiele dobrego w budowaniu solidnych wiadomości ustnych, aby więcej osób sprawdziło to, gdy zostanie w pełni wydane .

To długo oczekiwana kontynuacja, a Chris Aronson, prezes Paramount Pictures ds. Dystrybucji krajowej, tak powiedział o wczesnych zapowiedziach za pośrednictwem Collidera:[f]Pięć lat po premierze Mission: Impossible — Fallout, fani na całym świecie cierpliwie czekali na siódmą część i jesteśmy podekscytowani, że możemy pokazać widzom najbardziej śmiałą i pełną akcji misję. To film, który aż chce się zobaczyć na dużym ekranie i cieszymy się, że możemy go zaprezentować w formatach premium z najbardziej dynamicznym obrazem i wciągającym dźwiękiem jeszcze przed premierą”.

Zdobądź bilety od razu, ponieważ dostępne będą również dodatkowe treści, w tym emaliowana przypinka IMF i druk kolekcjonerski, do wyczerpania zapasów w lokalnych kinach. Lipiec to pracowity miesiąc dla filmów, więc może nie być złym pomysłem, aby trochę wcześniej wejść do „Mission: Impossible”.

Czy ten post był pomocny?