Skip to content

„Minions: The Rise Of Gru” do niedzieli zarobił ponad 200 milionów dolarów; Overseas, aby osiągnąć 93 miliony dolarów – międzynarodowy box office

2 de lipiec de 2022
minions the rise of gru

AKTUALIZACJA SOBOTA: Uniwersalne/Iluminacyjne Minionki: Powstanie Gru rozbłyskuje w światowych i międzynarodowych kasach, a do niedzieli będzie numerem 1 w bieżącym kadrze w kraju, za granicą i na świecie. Gru i załoga są teraz na 61 rynkach offshore, wypuszczając je na początku w Australii i dodając do wczoraj takie główne firmy jak Meksyk, Brazylia, Niemcy, Wielka Brytania i Hiszpania.

Szacowana ogólnoświatowa cume do niedzieli jest obserwowana 202,16 mln USD. Z tego oczekuje się, że za granicą 92,7 mln USD. Tylko na nowych rynkach w ten weekend cena premiery wynosi 81 mln USD. Na początku sesji prognozy były na poziomie 70 mln USD+, więc jest to wielki skok. Szacunki dla pełnej klatki na nowych rynkach (z wyłączeniem zapowiedzi) są o około 20% niższe niż w 2015 r. Sługusy i 13% za 2017 r. Podły ja 3 po dzisiejszych kursach wymiany. Tymczasem wyzwanie TikTok „Sługusy w garniturach”, o którym wspominaliśmy wczoraj (patrz poniżej), nadal staje się wirusowe.

Do piątku wartość brutto offshore (wliczając Australię) wynosi 40,9 mln USD. Wraz z pięcioma rynkami, które zdobyły największy dzień otwarcia animacji wszechczasów (patrz poprzedni artykuł poniżej), Polska jest teraz również w miksie. Ponadto 13 rynków miało największy dzień otwarcia iluminacji w historii, w tym Wielka Brytania.

w Wielka Brytania3,3 mln dolarów na otwarcie w piątek był również najlepszym początkiem w historii filmu animowanego Universal i tytułu Illumination, przewyższając wszystkie inne Podły ja/Sługusy wpisy franczyzowe. Ujęcie dnia było porównywalne do dnia otwarcia Mrożone 2 oraz Iniemamocni 2i 4,5x Rok świetlny. Powstanie Gru gra w 630 lokalizacjach i 1510 ekranach, a pełne szacunki w weekend wynoszą teraz 13,7 mln USD.

Jeśli chodzi o inne piątkowe otwieracze na TROG, Hiszpania zdobył 1,2 mln USD z 176 882 przyjęć. To największe animowane otwarcie piątku od czasu Mrożone 2. Gang był właścicielem miejsca nr 1, zdobywając 65% udziału w rynku i zarobił prawie 6 razy więcej niż film nr 2, własny Universal Jurassic World Dominion. TROG gra w 424 lokalizacjach, z numerem 1 w 376 kinach. Szacuje się, że weekend osiągnie 3,6 mln USD.

Polska otworzył się do 700 000 $ w piątek, bijąc rekord największego dnia otwarcia pandemii — pokonując Spider-Man: Bez drogi do domu — i ustawienie największego dnia otwarcia animacji wszechczasów i czwartego co do wielkości otwarcia uniwersalnego w historii. Do niedzieli powinien wylądować na poziomie 1,9 mln USD.

Meksykktóry ukazał się w czwartek w tym tygodniu, wzrósł w piątek, osiągając dotychczas 5,2 mln USD przy prognozowanych 12,2 mln USD na sesję. Niemcyktóry generalnie ostatnio doświadczył pewnej miękkości, wzrósł w piątek o 117% i osiągnął do piątku 1,8 mln USD, z szacunkami weekendowymi na poziomie 5 mln USD. Brazylia do wczoraj wynosi 1 mln USD, a do niedzieli 4,4 mln USD na kartach.

Gdzie indziej, Indonezja jest na dobrej drodze do wspaniałego startu w wysokości 3,6 miliona dolarów; ten Bliski Wschódt pobił rekordy (patrz poniżej) i ogólnie do jutra oczekuje 4,2 mln USD. Argentyna widziałem wzrost w piątek w porównaniu z czwartkiem z TROG zdobycie 70% udziału w rynku. Cała sesja wyceniana jest na 2,9 mln USD.

W Australia, TROGWstrzymanie drugiego weekendu robi złe interesy z piątkiem, który był prawie dwukrotnie większy niż tego samego dnia w zeszłym tygodniu. Dotychczasowa suma to 9,1 mln USD, czyli o 53% powyżej Sługusy i 71% powyżej DM3 w tym samym momencie.

W niedzielę będziemy mieli pełną aktualizację.

POPRZEDNI, PIĄTEK: Po premierze w Australii w ostatni weekend, Universal/Illumination’s Minionki: Powstanie Gru wygląda świetnie w międzynarodowej kasie, dodając 14,6 mln USD w 39 nowych otwarciach rynków offshore w środę i czwartek. W połączeniu z pierwszym tygodniem Oz, trwający offshore cume do czwartku to 22,5 mln USD. Otwarto dziś kolejnych 21 rynków, w tym w Wielkiej Brytanii i Hiszpanii.

Historia początków autorstwa reżyserów Kyle’a Baldy, Brada Ablesona i Jonathana Del Vala już przynosi dobre wyniki w kilku centrach z największym dniem otwarcia animacji wszechczasów w Arabii Saudyjskiej, Egipcie, Cyprze, Czechach i Izraelu.

„Minions: The Rise Of Gru” notuje najlepsze zapowiedzi animowanego zdjęcia podczas pandemii z 10,8 milionami dolarów

Australia podskoczyła do świetnej połowy tygodnia i weszła wczoraj w drugą ramkę z 1,4 miliona dolarów w czwartek — niesamowite +303% w otwierający czwartek w zeszłym tygodniu. Rynek osiągnął teraz 7,9 mln USD przed Sługusy (+45%) oraz Podły ja 3 (+59%) w tym samym momencie.

Ameryka Łacińska również kopie scenografię z lat 70., w której Gru i załoga poznali się z Meksyk debiut za 1,5 mln USD w 920 lokalizacjach i 4 053 ekranach, zdobywając 60% udziału w rynku. Wraz z zapowiedziami, suma do czwartku wynosi 3,2 mln USD.

Brazylia skłonił się w czwartek do 500 000 $ w 732 lokalizacjach i 2012 ekranach. TROG zdobył drugi dzień otwarcia filmu animowanego podczas pandemii. I Argentyna rozpoczęto od 400 000 USD za największe uruchomienie animacji Illumination pod względem kasowym (która w ostatnich latach została mocno wzmocniona przez inflację). Pod względem przyjęć, dzień otwarcia jest drugim co do wielkości dla Iluminacji, tylko poniżej Sługusy.

The Bliski Wschód zarobił łącznie 1,3 miliona dolarów do czwartku w 228 lokalizacjach i 709 ekranach.

Niemcy wszedł do akcji w czwartek z 600 000 $, dając Gru miejsce nr 1 w 698 lokalizacjach i na 1359 ekranach. Dzień był wart 50% udziału w rynku.

Indonezjapo sneakersach we wtorek i otwarciu 600 000 $ w środę (co było Nikczemny ja najlepszy w historii i drugi co do wielkości dzień otwarcia animacji wszechczasów), dodał w czwartek kolejne 500 000 $. Film zgromadził do tej pory 1,2 miliona dolarów, co jest ponad wszystkimi poprzednimi wpisami w serii w tym samym momencie.

IzraelCzwartkowe otwarcie wyniosło 400 000 USD — jak wspomniano powyżej, największy dzień otwarcia animacji w historii — zabierając 80% biznesu. Film był wyświetlany w 38 lokalizacjach i na 90 ekranach. Wszystkie były wyprzedane. Na rynku lokalny zespół zdobył nastoletnią publiczność za pomocą kaskaderskiego kaskaderskiego TikTok „Minionki w garniturach” (tj. Idąc na film w garniturze), robiąc furorę, gdy filmy generowane przez użytkowników stały się wirusowe, a dzieci rywalizowały o to, kto kupuje więcej biletów .

Republika CzeskaCzwartkowy start wyniósł 300 000 $, osiągając największy dzień otwarcia animacji w historii. Czwartek był końcem roku szkolnego, więc czas był strategicznie przypadkowy, a poczta pantoflowa jest świetna.

Filipiny otworzył się w środę na pierwszym miejscu z 89 000 $ za najlepsze hollywoodzkie animowane otwarcie pandemii.

Zagraniczna projekcja na TROG było 70 mln $ + wchodzące w sesję i jak dotąd oznaki są pozytywne. Dowiemy się więcej, gdy zobaczymy, jak radzi sobie Wielka Brytania i będziemy aktualizować przez cały weekend.

Czy ten post był pomocny?