Skip to content

Miłość jest ślepa Podsumowanie: sezon 4 okazuje się długą i chaotyczną jazdą

25 de marzec de 2023
Love Is Blind Season 4

Na początku pojawiło się pięć nowych par Miłość jest ślepa Sezon 4 i program randkowy Netflix nigdy nie były bardziej chaotyczne.

Pięcioodcinkowa premiera, która wypadła w piątek, zawierał mnóstwo dramatów, w porównaniu z którymi wszystko z sezonu 3 wydawało się niewielkie. Weźmy na przykład Micah i Kwame, którzy polubili się od razu, zanim ich związek dobiegł końca — choć wygląda na to, że nadal istnieje między nimi więź.

Premiera przyniosła również nowy konflikt poza datami kapsuły, w którym kilku członków obsady próbowało podważyć się nawzajem.

Ponieważ sezon 4 rozgrywa się w Seattle, nowe odcinki gromadzą pełne nadziei single, które „zapisały się na mniej konwencjonalne podejście do nowoczesnych randek”, zgodnie z oficjalnym streszczeniem, „i wybiorą kogoś do małżeństwa, nigdy go nie spotykając”.

„W ciągu kilku tygodni nowo zaręczone pary zamieszkają razem, zaplanują ślub i przekonają się, czy ich fizyczna więź pasuje do silnej więzi emocjonalnej, która rozwinęła się w strąkach. Czy kiedy nadejdzie dzień ich ślubu, rzeczywiste realia i czynniki zewnętrzne rozdzielą ich, czy też poślubią osobę, w której ślepo się zakochali?

Odcinki 6-8 będą transmitowane 31 marca, następnie odcinki 9-11 7 kwietnia i odcinek 12 14 kwietnia.

Przeczytaj poniżej, aby zapoznać się z naszym zestawieniem tego, co wydarzyło się w pierwszych czterech odcinkach Miłość jest ślepa Sezon 4.

 • Tiffany i Bretta

  Miłość jest ślepa sezon 4

  Źródło obrazu: dzięki uprzejmości Netflix

  Ta dwójka od razu się polubiła. Mieli wiele wspólnych cech, w tym obaj zakończyli wieloletnie związki dziesięć lat temu.

  Kiedy Tiffany zasnęła podczas jednej z ich randek, Brett poczuł się trochę zraniony, ale uznał to za małą chwilę, z której mogli się później śmiać. Oświadczył się i zostali pierwszą zaręczoną parą w tym sezonie. Para pozostała na tej samej stronie, gdy wszystkie pary w końcu spotkały się w odcinku 4.

 • Micheasz i Paweł

  Miłość jest ślepa sezon 4

  Źródło obrazu: dzięki uprzejmości Netflix

  Micah od samego początku miał silny związek z Kwame. Kwame był tak pewny Micah, że zapytał, czy mógłby się jej oświadczyć wcześniej, a Micah poczuł, że posuwają się o wiele za szybko. Podczas jej randki z Paulem oboje postanowili, że razem pójdą naprzód. Zerwała z Kwame, a Paul zakończył sprawy z Amber, która ciężko zniosła ich zerwanie.

  Gdy Amber płakała, Irina słuchała jej i śmiała się razem z Micahem. Powiedzmy, że ta dwójka ma poważną energię Wrednych Dziewcząt.

 • Chelsea i Kwame

  Miłość jest ślepa sezon 4

  Źródło obrazu: dzięki uprzejmości Netflix

  Chelsea od początku była zdeterminowana, by zdobyć Kwame. Kwame, po tym, jak został rzucony, skupił się na ściganiu jej i wyraził radość z tego, jak bardzo jest w nim zakochana. Związali się i napisali razem piosenkę, zanim Kwame się oświadczył.

  W odcinku 4 Kwame był pod wrażeniem Micah, kiedy spotkał ją po raz pierwszy. Rozmawiali o tym, jak bardzo są szczęśliwi w swoich związkach, a Micah zaoferował, że wysłucha, jeśli kiedykolwiek będzie potrzebował porozmawiać.

  Incydent na basenie: Chelsea poprosiła Kwame, aby przyniósł jej chipsy i guacamole, a on się zgodził. Zaraz po tym, Irina zapytała go, czy mógłby przynieść jej i Micahowi shoty tequili. Kiedy powiedział jej, żeby sama to zrobiła, nazwała go słonym. Micah następnie wezwał ich do robienia zdjęć za nieudaną propozycję. Kwame odciągnął ją na bok na pogawędkę i wtedy Micah zaczął się bronić, mówiąc, że nigdy nie będzie złośliwa i tylko próbuje być zabawna. Włączyła nawet wodociągi, a on się uspokoił. Uścisnęli się, a Chelsea była zraniona ich zalotną interakcją.

 • Irina i Zack

  Miłość jest ślepa sezon 4

  Źródło obrazu: dzięki uprzejmości Netflix

  W strąkach Zack był rozdarty między Iriną a Bliss. Kiedy dowiedział się, że obie kobiety się nie dogadują, chciał naprawić sytuację między nimi. Jednak nie widział, jak Irina prosiła Bliss o świeczkę z urodzinowych babeczek, które dla niego zrobiła — Irina zapomniała o jego urodzinach — a potem wykorzystała ich randkę do kontrolowania szkód i ustawienia się nad Bliss przed jej randką z nim. Zack nawet przyznał, że uważa Irinę za trochę złośliwą, ale ostatecznie wybrał ją.

  Kiedy spotkali się po raz pierwszy po oświadczynach, Irina zapytała Zacka, dlaczego ma puste spojrzenie i nazwała jego oczy „przerażającymi”.

  W ośrodku Zack zauważył, że była mniej czuła niż w strąkach, wierząc, że próbuje go odepchnąć. Irina zapewniła go, że jej na nim zależy. W odcinku 4 Irina zwierzyła się Micahowi, że Zack dał jej klapsa, kiedy jej dotknął. Sugerowała, że ​​tak naprawdę nie pociągał jej tak, jak Paul, narzeczony Micah.

 • Marshalla i Jackie

  Miłość jest ślepa sezon 4

  Źródło obrazu: dzięki uprzejmości Netflix

  Tych dwoje połączyło dorastanie z surowymi rodzicami. Zbliżyli się do siebie, a Jackie ujawniła, że ​​wciąż rozmawia z Joshem, który powiedział, że odejdzie, jeśli nie będzie mógł jej mieć, i czuł się chory na brzuchu za każdym razem, gdy Marshall o niej mówił. Marshall poczuł się zlekceważony przez Josha za to, że nie powiedział mu czegoś prosto w twarz, i zdenerwowany na Jackie, ponieważ wydawała się być emocjonalnie zaangażowana w innego faceta.

  Po pełnej napięcia randce Jackie rozpłakała się do przyjaciółki, a Irina i Micah naśmiewali się z jej stanu emocjonalnego.

  Na ich następnej randce Jackie ujawniła, że ​​przestała widywać się z Joshem, a Marshall się oświadczył. Byli zachwyceni, że w końcu spotkali się osobiście i wyglądali na szczęśliwych, gdy spędzali czas z innymi parami.

  W odcinku 4 Jackie przeżyła kolejne załamanie, mówiąc Marshallowi, że pełzają po niej problemy z domu. Wspierał ją jednak i zapewniał, że sama nie wróci do swojej sytuacji.

  Co myślałeś o Miłość jest ślepa Premiera 4 sezonu? Podziel się swoimi przemyśleniami poniżej.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze e-mailowe powiadomienia o nowościach! Kliknij tutaj, aby subskrybować.

Czy ten post był pomocny?