Skip to content

Miłość jest ślepa: po ołtarzu Podsumowanie: Która para się rozpadła?

11 de luty de 2023
Love Is Blind After the Altar

Poniższy tekst zawiera spoilery z Miłość jest ślepa: po ołtarzu Sezon 3. Postępuj zgodnie z tym.

Rok po tym wybuchowym finale obsada Miłość jest ślepa Sezon 3 zmontowany na potrzeby trzyczęściowego odcinka specjalnego Po ołtarzu.

Odcinki, które wyemitowano w piątek, przyciągnęły fanów wraz z członkami obsady, gdy przyzwyczaili się do życia w Dallas po ołtarzu i przygotowywali się do ponownego spotkania na urodzinowej ekstrawagancji Alexy.

Wśród par, które spotkały się twarzą w twarz, byli Cole i Zanab, którzy nie widzieli się od czasu, gdy Zanab skonfrontował go z niegrzecznymi komentarzami na temat jej ciała podczas odcinka zjazdu.

W finale Zanab postanowił nie poślubić Cole’a. Wezwała go do ołtarza za brak szacunku dla niej przez cały sezon, mówiąc mu: „Obraziłeś mnie. Krytykowałeś mnie… W pojedynkę zniszczyłeś moją pewność siebie. I nienawidzę tego, że wywarłeś na mnie taki wpływ.

Alexa i Brennon oraz Colleen i Matt pozostali jedynymi małżeństwami w grupie. W międzyczasie SK i Raven cieszyli się wspólnym życiem po ich początkowym zerwaniu, a Nancy i Bartise poruszali się w zagmatwanej dynamice po tym, jak Bartise odmówił jej poślubienia.

Zobacz poniżej, aby uzyskać informacje na temat każdego parowania z Miłość jest ślepa: Po ołtarzu.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze e-mailowe powiadomienia o nowościach! Kliknij tutaj, aby subskrybować.

Czy ten post był pomocny?