Skip to content

Miłość jest ślepa: po ołtarzu – data premiery 3. sezonu w serwisie Netflix

25 de styczeń de 2023
love is blind sk raven

Kto jest gotowy na dramę?

Netflix podał datę premiery Miłość jest ślepa: po ołtarzu Sezon 3kontynuacja chaotycznego trzeciego sezonu randkowego programu, w którym dwie z pięciu prezentowanych par przeszły przez ołtarz.

Zaznaczcie w swoich kalendarzach: Nowe odcinki Po ołtarzu przyjazd w piątek 10 lutego.

Nadchodzący trzyczęściowy odcinek specjalny będzie miał miejsce rok po ślubach, a niektóre pary ponownie się połączą, podczas gdy inne zastanawiają się nad kolejnym krokiem w swoich związkach. Fani dogonią obsadę sezonu 3, gdy „dostosowują się do życia w Dallas po ołtarzu i spotykają się na urodzinowej ekstrawagancji”, zgodnie z oficjalnym opisem.

Jak pamiętacie w finale trzeciego sezonu, Brennon i Alex oraz Colleen i Matt tworzyli pary, które złożyły śluby. W międzyczasie SK postanowił nie kontynuować swojego małżeństwa z Raven. Para spotykała się po koncercie i rozpadła się wśród zarzutów o oszustwo SK.

Bartise zdecydował się nie poślubić Nancy, co doprowadziło do napiętej konfrontacji z jej bratem. Nancy później zganiła jego wysiłki, aby sprawy między nimi były otwarte. „Ty pieprzony królu, podpaliłeś mnie gazem”, powiedziała mu w prywatnej rozmowie, zanim ogłosiła koniec ich związku.

Zamiast powiedzieć „tak” Cole’owi, Zanab wyzwał go za brak szacunku dla niej przez cały sezon. „Obraziłeś mnie. Krytykowałeś mnie – powiedziała przy ołtarzu. „Pojedynczo zniszczyłeś moją pewność siebie. I nienawidzę tego, że wywarłeś na mnie taki wpływ.

Czy dostrajasz się do Po ołtarzu? Daj nam znać swoje przemyślenia w komentarzach.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze e-mailowe powiadomienia o nowościach! Kliknij tutaj, aby subskrybować.

Czy ten post był pomocny?