Skip to content

Miłość jest ślepa Podsumowanie finału 4. sezonu: Która para się rozpadła? Kto w końcu się ożenił?

15 de kwiecień de 2023
Love Is Blind Season 4

Miłość jest ślepa Sezon 4 mógł być najbardziej chaotycznym programem randkowym Netflix.

Dramat nigdy się nie skończył, a dwie pary rozbiły się i spłonęły, zanim jeszcze dotarły do ​​ołtarza. Najpierw była Irina i Zack, którzy byli zaangażowani w trójkąt miłosny z Bliss, zanim Zach ostatecznie wybrał Irinę na swoją wybraną narzeczoną.

Kiedy nowo zaręczona para spotkała się twarzą w twarz, Irina wyraziła konsternację na widok Zacka — mówiąc, że dał jej w kość — i ostatecznie zrezygnowała ze związku. W brutalnie szczerej rozmowie zdecydowali, że to nie zadziała i rozstali się. Następnie Zack wrócił do Seattle, aby ożywić sprawy z Bliss.

Z drugiej strony Marshall i Jackie przeżyli podróż do Meksyku. Pomimo tego, że Jackie wybrała Marshalla zamiast Josha w strąkach, a para natychmiast się polubiła podczas pierwszego osobistego spotkania, ich związek był nękany dramatem. Ciągłe wybuchy emocji Jackie nadwyrężyły zaręczyny, a Marshall nazywając ją projektem nie pomagał. Kiedy Jackie nie pojawiła się na przymiarkę sukni, Marshall wiedział, że to dla nich koniec. Ich zaręczyny dobiegły końca, a Jackie zdecydowała się spotkać z Joshem, który wcześniej ujawnił, że nadal coś do niej czuje.

W finale sezonu, który został wydany w piątek, cztery pary udają się do ołtarza: Chelsea i Kwame, Tiffany i Brett, Zack i Bliss oraz Micah i Paul. Ale czy wszyscy powiedzieli „tak”?

Przeczytaj poniżej nasze podsumowanie finału sezonu 4.

 • Kwame i Chelsea

  Miłość jest ślepa sezon 4

  Źródło obrazu: zrzut ekranu Netflix

  Sprawy nie układały się różowo dla Kwame i Chelsea. W strąkach Kwame po raz pierwszy wyraził chęć poślubienia Micah i poświęcił się Chelsea dopiero po tym, jak Micah zostawił go dla Paula. W Meksyku Kwame wydawał się zakochany w Micah, a ich zalotna rozmowa sprawiła, że ​​Chelsea poczuła się całkowicie zlekceważona. Ale Kwame załatwił sprawy ze swoim narzeczonym i zaczęli planować ślub. Mimo to były pewne problemy. Po pierwsze, Kwame obawiał się przeprowadzki do Seattle w stanie Waszyngton, ponieważ mieszkał w Portland w stanie Or. Poza tym jego matka nie zgadzała się na ich małżeństwo.

  przy ołtarzu: Odcinek 11 zakończył się, zanim Kwame zdążył powiedzieć „Tak”. W odcinku 12, po długiej przerwie, robi to i para świętowała zaślubiny. Matka Kwame nie była obecna na ceremonii.

 • Tiffany i Bretta

  Miłość jest ślepa sezon 4

  Źródło obrazu: zrzut ekranu Netflix

  Mimo że Tiffany zasnęła na randce, ona i Brett byli pierwszą parą, która zaręczyła się w strąkach. Ich chemia trwała nadal, gdy planowali nadchodzące zaślubiny, a para pozostała wolna od dramatów, podczas gdy inni wokół nich implodowali. Kiedy Tiffany wyraziła swoje zaniepokojenie, czy będzie dla niej wystarczająco dużo miejsca w jego mieszkaniu, Brett powiedział jej, że znajdzie większe miejsce, jeśli budynek jej się spodoba. (!!!!!!!!!)

  Dzień ślubu: Czy kiedykolwiek było pytanie, czy przeszli przez przejście? Byli pewni siebie przez cały czas i powtórzyli to uczucie tuż przed złożeniem ślubów. Marshall nawet wpadł na wesele, aby pokazać swoje wsparcie dla pary. Przy ołtarzu para przemawiała prosto z serca.

  „Bardzo dziękuję za danie mi szansy pokazania, kim jestem, kim naprawdę jestem” — powiedziała Tiffany. „A ty mnie nie osądzasz i kochasz mnie bez względu na wszystko. Dziękuję za to, że po prostu jesteś [at] każdym etapie tego procesu. Konsekwentnie byłeś sobą. Stąd wiedziałem, że jestem w tobie zakochany. To nie była rzecz fizyczna; po prostu przemówiłeś do mojej duszy”.

  Śluby Bretta były równie emocjonalne. „Sprawiłeś, że poczułem, że mogę być lepszym człowiekiem” – powiedział. „Nie tylko dla mnie, ale także dla ciebie w naszej przyszłej rodzinie. Sprawiłeś, że poczułem, że mamy idealne połączenie. Naprawdę czuję, że znalazłam w Tobie partnera życiowego. Tak nosisz siebie, swój optymizm, swoją życzliwą i kochającą duszę. Jesteś po prostu piękną osobą, wewnątrz i na zewnątrz, i dlatego się w tobie zakochałem.

 • Micheasz i Paweł

  Miłość jest ślepa sezon 4

  Źródło obrazu: zrzut ekranu Netflix

  W strąkach Micah i Paul wybrali siebie nawzajem, zrywając przy okazji inne połączenia. Para wydawała się bezpieczna w Meksyku, a Paul otworzył się przed Micahem na temat jej najlepszej przyjaciółki Iriny, która go podrywała. Przyznał również Zackowi, że jakaś jego część zastanawiała się, co by się stało, gdyby zamiast tego wybrał Amber. Kiedy spotkał przyjaciół Micah po raz pierwszy, byli niegrzeczni od samego początku, a Micah był zły, że nie obchodzi go, co o nim myślą. Para nie zgadzała się również co do miejsca zamieszkania.

  Dzień ślubu: Paul wariował, zanim jeszcze dotarli na wyspę. Wciąż nie był pewien, czy jego decyzja była słuszna, ale uznał ją za przemyślany. Tymczasem Micah nie mógł się doczekać wymiany ślubów. Przy ołtarzu Paweł odmówił poślubienia Micheasza.

  „Kocham cię, ale nie sądzę, żebyśmy mogli wybrać siebie w tej chwili” – powiedział jej. „Myślę, że nas tam nie ma”.

  Micah powiedziała, że ​​wiedziała, że ​​to nadchodzi. „Myślę, że przez cały ten czas chciałam czuć się pokazana i powiedziano mi, że mnie kochasz i że chcesz być ze mną” – powiedziała. „Nigdy nie czułem się bezpiecznie i myślę, że ten moment pokazuje, że to się potwierdziło”. Potem odeszła, zanim Paul zdążył dokończyć odpowiedź.

  Przyjaciółka Micah, Shelby, radośnie przyznała, że ​​właśnie tak chciała, żeby wszystko poszło.

 • Zack i Bliss

  Miłość jest ślepa sezon 4

  Źródło obrazu: zrzut ekranu Netflix

  Byli najbardziej niekonwencjonalną parą, która stanęła przed ołtarzem w tym sezonie. Pomimo rozwagi Bliss — jak upieczenie mu babeczek na urodziny — Zack oświadczył się Irinie i złamał jej serce. Kiedy jego związek z Iriną się nie powiódł, ponownie połączył się z Bliss i przyznał, że dokonał złego wyboru. Bliss walczyła z poczuciem, że jest drugim wyborem, a Zack zapewnił ją, że jest dla niego tą jedyną.

  Dzień ślubu: Pomimo tych czkawek w ich związku, para złożyła śluby przy ołtarzu. Nie mogli się doczekać planowania wakacji, a Bliss żartowała, że ​​nigdy nie pojadą do Meksyku.

  Zrobił Miłość jest ślepa Wesela w 4. sezonie potoczą się zgodnie z oczekiwaniami? Podziel się swoimi przemyśleniami poniżej.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze e-mailowe powiadomienia o nowościach! Kliknij tutaj, aby subskrybować.

Czy ten post był pomocny?