Skip to content

Miłość jest ślepa Podsumowanie: Czy Bliss zabrała Zacka z powrotem po tym, jak wrzucił ją do kapsuł?

31 de marzec de 2023
Love Is Blind Season 4 Bliss

Zack naprawdę grzebał w torbie w sezonie 4 Miłość jest ślepa.

Jego dwoma najsilniejszymi powiązaniami w Strąkach były Irina i Bliss. Chociaż przyznał, że widziałby się z Bliss na dłuższą metę, obrońca w sprawach karnych ostatecznie zdecydował się oświadczyć Irinie. To był duży błąd, biorąc pod uwagę, że Bliss była troskliwa, nawet piekła mu babeczki na urodziny, i wydawało się to oczywistym wyborem.

Podczas pierwszego spotkania Zacka z Iriną, zakpiła z jego wyglądu i odepchnęła go. Świeżo zaręczona para rozbiła się i spłonęła podczas podróży do Meksyku, a Irina przyznała, że ​​on jej nie pociąga (i skupiła się na narzeczonym Micah, Paulu). Zerwali, a Zack wrócił do Seattle, aby spotkać się z Bliss. Więc, czy zabrała go z powrotem podczas ich pierwszego spotkania twarzą w twarz? (Uwaga: odcinki 6-8 są teraz przesyłane strumieniowo w serwisie Netflix).

W odcinku 6, Zack prawie płaszczył się u stóp Bliss podczas ich samotnej kolacji i opowiadał o wszystkich miłych rzeczach, które dla niego zrobiła w porównaniu z Iriną. Zapytał nawet, czy utrzymuje zbyt duży kontakt wzrokowy, za co wcześniej krytykowała go Irina. Bliss nie ustępowała jednak i zwróciła uwagę, że Zack się wycofuje.

W odcinku 7, Zack zabrał Bliss na randkę na łodzi, a chemia wciąż tam była. Następnie Zack oświadczył się — tak jak pierwotnie powinien był — a Bliss zgodziła się na szczycie Odcinek 8. „Mimo że wydarzył się cały ten szalony dramat, a on był dosłownie zaręczony z kimś innym, czuję, że to jest w porządku”, powiedziała o ich zaręczynach.

Chociaż Bliss przyjęła oświadczyny Zacka, wciąż borykała się z odrzuceniem i poczuciem, że jest drugim wyborem. Zack próbował zapewnić Bliss, że naprawdę ją kocha, przyznając, że była właściwym wyborem. – Byłbyś drugim wyborem, gdybym nadal chciał z nią być [Irina]”, wyjaśnił, zauważając, że nie chce mieć nic wspólnego ze swoim byłym narzeczonym.

Co sądzisz o tym, że Bliss zabrała Zacka z powrotem? Co myślisz o innych Miłość jest ślepa Pary z 4 sezonu? Wyłącz dźwięk poniżej!

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze e-mailowe powiadomienia o nowościach! Kliknij tutaj, aby subskrybować.

Czy ten post był pomocny?