Skip to content

Menedżer filmu Beatlesów „Midas Man” zatrudnia nowego reżysera w połowie sesji; Oświadczenie filmowca Jonasa Akerlunda

18 de listopad de 2021
Midas Man 1

EKSKLUZYWNY: Midas Man, biografia menedżera Beatlesów, Briana Epsteina, zatrudniła nowego reżysera, aby jak najszybciej wrócić do produkcji.

Sara Sugarman, znana z reżyserowania filmów, w tym komedii muzycznych Płyta winylowa, na całe życie Dom Versace i Disneya Wyznania nastoletniej królowej dramatu, jest nowo na pokładzie.

Jak ujawniliśmy na początku tego miesiąca, film wszedł w przerwę, ponieważ producenci starali się zastąpić reżysera Jonasa Akerlunda.

Akerlund powiedział nam dzisiaj: „Żałuję, że sprawy nie potoczyły się tak, jak planowaliśmy Midas Man. życzę Jakubowi [Fortune-Lloyd] a zespół najlepszy z filmem.”

Gambit królowej współgwiazda Jacob Fortune-Lloyd występuje jako Epstein w filmie biograficznym, obok Emily Watson, Eddiego Marsana, Lukasa Gage’a, Rosie Day i Billa Milnera. Projekt przedstawia rolę Epsteina w twórczej eksplozji lat 60. i jego znaczny wpływ na muzykę pop.

Rozumiemy, że warunki wyjścia są omawiane z Akerlundem i że nadal może on uzyskać uznanie za film, biorąc pod uwagę, że produkcja nie będzie ponownie kręcić scen już w puszce. Niektórzy kluczowi członkowie załogi pozostaną, inni zostaną zastąpieni.

Źródła bliskie produkcji ponownie potwierdziły, że odejście reżysera z filmu nastąpiło w dużej mierze z powodu przekonania, że ​​inne zobowiązania przeszkadzają Akerlundowi w pracy nad filmem. Midas Man.

Filmowanie rozpoczęło się w zeszłym miesiącu w Liverpoolu, ale zostało wstrzymane przez prawie trzy tygodnie. Producenci zamierzają ponownie wejść do przedprodukcji w przyszłym tygodniu i mają nadzieję, że ponownie rozpoczną zdjęcia od 29 listopada. Filmowanie ma potrwać do początku lutego w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych

Film ma jeszcze kilka ważnych ról do odsłonięcia, w tym aktorzy grający Fab Four.

Brytyjska reżyserka Sara Sugarman dorastała w pobliżu Liverpoolu i jako nastolatka była sama w zespole. Pracowała przy wielu projektach o tematyce muzycznej, w tym Płyta winylowa oraz Bardzo Annie Mary, a także odgrywał drugoplanową rolę w biografii skał Sid i Nancy. Ostatnio wyreżyserowała film Sky Original Uratuj kino, który ma się ukazać w styczniu, z udziałem Samanthy Morton, Toma Feltona, Jonathana Pryce’a i Adeela Akhtara.

Midas Man jest produkowany przez StudioPOW i Trevor Beattie Films. Wśród producentów wykonawczych znajdują się prezes Twickenham Studios, Sunny Vohra i były prezydent Lionsgate UK, Nicola Pearcey. Powstaje we współpracy z Er Dong Pictures, które ma dystrybuować film w Chinach. Pan Smith zajmuje się sprzedażą światową i zawarł kilka międzynarodowych umów. Oryginalny scenariusz oparty jest na opowiadaniu Brigit Grant napisanym przez Jonathana Wakehama.

Filmowiec i dyrektor muzyczny Akerlund jest najbardziej znany z filmów takich jak Sundance pic Władcy Chaosu, Polarny z Madsem Mikkelsenem oraz teledyski dla takich artystów jak Paul McCartney, Madonna, Beyonce, Lady Gaga i Taylor Swift. Miał też mieć wkład w ścieżkę dźwiękową do Midas Man. Szwedzki filmowiec pozostaje w fazie postprodukcji serialu Netflix Clark.

Czy ten post był pomocny?